gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mehmet Ali Birand Vefat Etti mi?

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu haber Mehmet Ali Birand'ın ölüm haberine yer vermektedir. Medya dünyasından bir yıldız daha kaydı. Yoğun bakımda tedavi altında olan Mehmet Ali Birand ne yazık ki hayatını kaybetti. Bir süredir kanser tedavisi gören Mehmet Ali Birand sevenlerini yasa boğdu. Kendisine Allah'tan rahmet sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Mekanı Cennet olsun...

Ayrıntılar geliyor;

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'dan (72) kötü haber geldi. Dün safra kesesindeki stent değişimi için ameliyat olan Birand'ın beyin ölümü gerçekleşti.

Birand, dün safra kesesindeki stent değişimi için Amerikan Hastanesi’nde ameliyat olmuştu. Birand’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar, "Daha önce biliyorsunuz safra kesesine bir stent takılmıştı. Bu stendin rutin değişme zamanı gelmişti. Dün (önceki gün) yapılacaktı ama operasyon bugüne (dün) kaldı. Stent değiştiğinde bir enfeksiyon meydana geldi. Doktorlar bir enfeksiyon tespit etti. Kan değerlerinin normale dönmesi için hastanede tutuyorlar. Doktorlar hayati tehlikesi yok diyor'' demişti.

Birand'ın bilincinin açık olduğunu söyleyen Sarılar, "Ben yanına girmedim. Doktorlarla görüştüm. Doktorların açıklaması bu. Bundan öte bir şey söylemiyorlar" ifadelerini kullanmıştı.

2. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    ınanmıyorum saskınlık oldum ya cok üzüldüm ya.. allah mekanı cennet olsun.. .sss

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Cok sasirdim haberi gorunce uzuldumde yaa:( Allah rahmet eylesin.

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Allah taksiratını affetsin..

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Medyada Mehmet Ali Birand öldü haberleri hızla yayılırken son dakika haberi olarak Birand'ın oğlu Umur Birand Twitter de yaptığı açıklamada babasının halen yoğun bakımda olduğunu ve sevenlerine babası için dua etmelerini açıkladı. Detay bilgilere geçiyorum.

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'ın beyin ölümü gerçekleşti. Birand, dün safra kesesindeki stent değişimi için ameliyat geçirmişti.

Mehmet Ali Birand'ın oğlu Umur Birand, Twitter'dan bu mesajı yazdı: "Ben Umur Birand, babam halen yoğun bakımda. İyileşmesi için dua ediyoruz. Gösterdiğiniz sıcak ilgi için çok teşekkurler"

6. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Ee başımız sağolsun diye yazmışlar başka bir yazıda

7. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    yav adam öldü mü ölmedimi allah allah ne biçim haber yapmışlar işlerini doğru düzgün yapsalar daha ne isteriz:polis:

8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, Amerikan Hastanesi'nde tedavi görüyor. Mehmet Ali Birand'ın sağlık durumunu Kanal D'de canlı yayında aktaran Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar, "Mehmet Ali Birand yaşıyor. Az önce yoğun bakımdan indim. Durumu kritik ancak makineleri bağlı olarak yaşıyor. Doktorlar çok umutlu konuşmuyor ancak Allah'tan ümit kesilmez, dua edin diyorlar" dedi.

Sarılar, "Ailesi, Umur ile konuştum, Cemre hanım ile konuştum. Yoğun bakımda umutla bekliyorlar. İnşallah iyi haber alacağız, diye bekliyorlar. Doktorlar durumu stabil diyorlar. Mehmet Ali Birand şu an yaşıyor. Hastaneden yapılan açıklamada şu an makinelere bağlı olarak yaşatıyoruz dediler" diye konuştu.

Sarılar, Birand'ın dostları ve arkadaşlarının da hastaneye geldiğini ifade etti.

sondakikahaber

9. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    ah bu sosyal medya zirt pirt birini öldürüyolar :S ellerinde bi klavye yok o öldü yok bu öldü ne kolay demi ayyyyy :S

Mehmet Ali Birand Vefat Etti mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda !

Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda !

Bu konu; Mehmet Ali Birand Yoğun Bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, basın dünyasının duayen isimlerinden biri olan gazeteci Mehmet Ali Birand Amerikan Hastanesine kaldırıldı. Ünlü gazeteci şu an yoğun bakımda. Kendisine acil şifalar diliyoruz ve haberin detaylarına geçiyoruz... Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, mart ayında Amerikan Hastanesi’nde...
  2. mehmet ali birand öldü mü ?

mehmet ali birand öldü mü ?

Ya arkladaşlar Mehmet Ali Birand öldü diye duydum şok geçirdim resmen :S Doğru mu bu haber gerçekten öldü mü ?
  3. Mehmet Ali Birand öldü mü yaşıyor mu ?

Mehmet Ali Birand öldü mü yaşıyor mu ?

Haberin biri öldü diyor, biri yaşıyor diyor, neye inanacağımızı şaşırdık. Şimdi Birand yaşıyor mu öldü mü ne olur bir cevap verin :(
  4. Mehmet Ali Birand 'a Patronlarından Veda...

Mehmet Ali Birand 'a Patronlarından Veda...

Bu konu; Mehmet Ali Birand 'a Patronlarından Veda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kanal D 'nin ana haber sunucusu, programcı ve duayen gazeteci Mehmet Ali Birand bu akşam 18:29 itibarıyla hayatını kaybetti. Dün safra kesedindeki stentin değiştirilmesi için hastaneye yatan Mehmet Ali Birand gelişen bir komplikasyon sonucu hayata veda etti. Birand 'la yıllardır çalışan...
  5. Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası ...

Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası ...

Bu konu; Mehmet Ali Birand 'ın Son Vedası haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en renkli ve başarılı anchormanlerinden Mehmet Ali Birand bugün hayatını kaybetti. Gazetecilik hayatında kazandığı sayısız başarının yanında haber sunarken imza attığı gaflarla da son derece sempatik bir görüntü çizen Birand 'ın 15 Ocak Salı günü ana haber bülteninde yaptığı son...

Sayfayı Paylaş