gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mehmet Ali Birand'dan Güzel Haberler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mehmet ali birand, ameliyat oldu, iyi haberler, sağlık durumu, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Geçtiğimiz günlerde kanser teşhisiyle ameliyat olan Mehmet Ali Birand'dan ,sağlık durumuyla ilgili iyi haberler gelmeye devam ediyor!

NTV canlı yayında Ruşen Çakır'ın konuğu olan Birand,'Yazı İşleri' programında , geçen hafta cuma günü olduğu ameliyatla ilgili bilgi verdi:

"Bir tabu kırdık kafamızı da kırdık aynı şekilde. Ama çok iyiyim çok teşekkürler. Ama şu Hasan Cemal bütün karizmamızı bozdu Cengiz'le birlikte onu konuşuyorduk dün. Gitti en önemli adamla (Murat Karayılan röportajı) konuştu ve bütün malı götürdü. "

Ruşen Çakır'ın "Hala sana yiyecek mal var ağabey" sözlerine ise "Bir ayağa kalkayım ondan sonra harekata başlayacağım zaten" karşılığını verdi.

Çakır'ın sağlığını sorması üzerine ise şöyle konuştu:

"Sağlığım iyi kendimi iyi hissediyorum ve toparlanacağım. Önümüzdeki birkaç hafta içinde tam da toparlanırım. Ondan sonra da gelecek sezon yola devam edeceğim inşallah. İstediğim buydu hiçbir zaman da kanserin beni yeneceğine inanmadım kafamı oraya koymadım. Ben kendi işimi yaparım öbür tarafı ne olursa olsun diye gittim ve şimdi kazandım ama bakalım sonrası da var tabii. "

Mehmet Ali Birand'dan Güzel Haberler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Birand'ın Hastalığı Ne

Mehmet Ali Birand'ın Hastalığı Ne

mehmet ali birand hastalığı nedir mehmet ali birand ın hastalığı hasta ne Mehmet ali birand, ekranlara veda etti, hasta, hastalığı ne, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Usta gazeteci Mehmet Ali Birand dün akşam hasta olması nedeniyle ekranlara veda ettiğini açıkladı melekler...Mehmet Ali Birand'ın hastalığının ne olduğu ise merak konusu oldu...Mehmet Ali Birand'a acil şifalar diliyor...
  2. Mehmet Ali Birand'ın Son Durumu!

Mehmet Ali Birand'ın Son Durumu!

mehmet ali birand son durumu mehmet ali birand son durum mehmet ali birand, ameliyat oldu, son durumu, doktor açıklaması, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Pankreasında kütle için bugün ameliyat masasına yatan Mehmet Ali Birand'ın son durumu hakkında Vehbi Koç Vakfı Hastanesi doktorları, resmi açıklama yaptı. Açıklamada, "Mehmet Ali Birand, 24 Haziran 2011...
  3. Flaş Haber ! Mehmet Ali Erbil Hastaneye Kaldırıldı !

Flaş Haber ! Mehmet Ali Erbil Hastaneye Kaldırıldı !

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu 7 Haziran 2012 Mehmet Ali Erbil haberleri Mehmet Ali Erbil hastalığı Sevgili melekler, ekranların sevilen yüzü ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil dün akşam göğüs ağrısı şikayetiyle KKTC'de hastaneye kaldırıldı. En son Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda olarak aldığımız haberin detayları şöyle... Şovmen Mehmet Ali Erbil, KKTC'de rahatsızlanarak hastaneye...
  4. Mehmet Ali Birand'dan Gaf Bombardımanı Gülmekten Bayılacaksınız !

Mehmet Ali Birand'dan Gaf Bombardımanı Gülmekten Bayılacaksınız !

mehmet ali birand gaf mehmet ali birand gafları Sevgili melekler, televizyon dünyasının en başarılı ve sempatik anchormanlerinden ( Türkçesi ana haber sunucusu ama modaya uyalım dedik :D:D ) Mehmet Ali Birand'ı hemen hepimiz severek izleriz. Yıllarını televizyona vermiş bir insan olarak öncelikle saygı duyduğumuz Birand yaptığı gaflarla da televizyon tarihinin baş köşesine yerleşmiştir....
  5. Mehmet Ali Birand'ın Twitter Hesabı...

Mehmet Ali Birand'ın Twitter Hesabı...

Bu konu; Mehmet Ali Birand'ın Twitter Hesabı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz Ocak ayında hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand'ın twitter hesabı tartışlma konusu oldu. Hesabın oğul Umur Birand tarafından kullanılması ve tweet atıması takipçiler tarafından hoş karşılanmadı. İşte detaylar... Usta Gazeteci Mehmet Ali Birand'ın twitter hesabı sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş