gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mehmet ali birandın cenazesi ne zaman kalkıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mehmet Ali Birandın cenazesi bugün mü kalkıyor?Cenazeye gitmek istiyorum, son derece üzgünüm, hepimizin başı sağolsun :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mehmet Ali Birand'ın cenazesi cumartesi günü öğle vakti Teşvikiye Camisi'nden kaldırılacak.Mehmet Ali Birand için cumartesi günü öğle vakti Teşvikiye Camisi'nde cenaze töreni düzenleneceğini söylendi.Mehmet Ali Birand'ın, kılınacak cenaze namazının ardından Anadolu Hisarı'ndaki aile kabristanına defnedileceği bildirildi..
    Allah Rahmet eylesin yakınlarına ailesine sabır versin...

mehmet ali birandın cenazesi ne zaman kalkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Birand'ın Hastalığı Ne

Mehmet Ali Birand'ın Hastalığı Ne

mehmet ali birand hastalığı nedir mehmet ali birand ın hastalığı hasta ne Mehmet ali birand, ekranlara veda etti, hasta, hastalığı ne, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Usta gazeteci Mehmet Ali Birand dün akşam hasta olması nedeniyle ekranlara veda ettiğini açıkladı melekler...Mehmet Ali Birand'ın hastalığının ne olduğu ise merak konusu oldu...Mehmet Ali Birand'a acil şifalar diliyor...
  2. Arkadaşlar Mehmet Ali Erbil Neden Hastaneye Kaldırıldı

Arkadaşlar Mehmet Ali Erbil Neden Hastaneye Kaldırıldı

Mehmet Ali Erbil Neden Hastaneye Kaldırıldı merak ettim, az önce bizim sekreter söyledi Mehmet Ali Erbil Hastaneye Kaldırılmış diye de neden kaldırıldığını oda bilmiyormuş, acaba Mehmet Ali Erbil Neden Hastaneye Kaldırıldı ?
  3. Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Hastaneye Kaldırılma Sebebi Ne ?

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Hastaneye Kaldırılma Sebebi Ne ?

mehmet ali erbil mehmet ali erbil haberleri mehmet ali erbil hastalığı Sevgili melekler, Flaş Haber olarak verdiğimiz Mehmet Ali Erbil hastalığı ile ilgili haberimizin ardından , usta şovmenin nedene hastaneye kaldırıldığı ile ilgili son haberleri de sizlerle paylaşıyoruz ... Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil Kıbrıs'ta hastalanınca acilen hastaneye kaldırıldı. Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ)...
  4. Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemirden neden ayrılmış ?

Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemirden neden ayrılmış ?

BU adamın hızına erişmöek imkansız. Köftehor hep te güzel kızları buluyor :D Şeytan tüyü var :D Son sevgiilisi de çok hoştu ama galiba ayrılmışlar. Neden böyle aniden ayrıldılar ben anlayamadım, açıklama yapıldı mı acaba ?
  5. Okullarda Yazılı Sınavlar Ne Zaman Kalkıyor?

Okullarda Yazılı Sınavlar Ne Zaman Kalkıyor?

okullarda yazılı sınavlar, yazılı sınavlar ne zaman kalkacak, yazılı sınavlar kalkacak mı Sevgili melekler, yazılı olsun sözlü olsun sınavlar her zaman öğrencilerin korkulu rüyası olmuştur. Özellikle yazılı sonavlarda gerilen ve heyecanlanan öğrenciler için Fatih Projesi imdatlarına yetişti diyebiliriz. Zira Fatih Projesi'nin hayata geçmesiyle birlikte sınavlarda kağıtlara veda edilecek....

Sayfayı Paylaş