gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemir'den Ayrıldı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemir'den Ayrıldı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Mehmet Ali Erbil 2 aylık aşkı Ayşe Özdemir'den jet hızıyla ayrıldı. 2 ay önce birlikte olmaya başlayan çiftten Özdemir havaalanında uyuşturucu şüphesiyle tutuklanınca olan oldu. İşte detaylar..

Ayşe Özdemir, Belçika'ya giderken havalimanında uyuşturucu ihbarı üzerine tutuklandı. Suçsuz bulunan Özdemir serbet bırakılsa da Mehmet Ali Erbil, durumdan rahatsız oldu!

HABERİN ÇIKTIĞI GÜN DÖNDÜ!

Mehmet Ali Erbil ile Ayşe Özdemir'in yıldırım aşkı, aynı hızla bitti! Olayın perde arkası şöyle: Özdemir, gizli ilişkinin açığa çıktığı gün Belçika'ya dönme kararı aldı.

Havalimanına giden Özdemir; uyuşturucu taşıdığına dair ihbar üzerine gözaltına alındı. Polis yaptığı incelemede Özdemir'i suçsuz buldu ama yaşananları öğrenen Erbil, durumdan rahatsız olup ilişkiyi bitirdi.

ARKADAŞ ORTAMI

Belçika Güzellik Kraliçesi Ayşe Özdemir ile Erbil, bir arkadaş ortamında tanışıp birbirlerine tutulmuştu. Ancak ilişkinin ömrü sadece iki ay oldu.

ARALARINDA 35 YAŞ FARK VARDI

Mehmet Ali Erbil, henüz birkaç gün önce yeni kız arkadaşı Ayşe Özdemir için "Bir şeyleri konuşmak için henüz erken, şu anda arkadaşız" demişti.

Aradaki 35 yaş fark içinse Erbil şu yorumu yapmıştı: Benim öyle komplekslerim yok; zaten çocuk ruhlu bir adamım. Bu yüzden hayatıma girenler bu konuyu hiç dert etmez!
    sondakika

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Zaten M.Ali Erbil ve Seda Sayan ise evlilik kısa sürecektir. Rekora koşuyorlar maşallah. Hayırlısı olsun artık ne diyelim ki... :D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Zaten evlenseler bile çok fazla süreceğini sanmıyordum davul bile dengi dengine çalarmış:D

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Cok yakismislar :hhh: böyle güzel ünlü cift görmemistim :hihi: iki gonul 1 olunca samanlik seyran olurmus nolcak 35 yastan hahaha

Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemir'den Ayrıldı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil

Sinema oyuncusu, tiyatrocu ve şovmen Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat 1957 yılında İstanbul�da doğdu. Tiyatro ve sinema oyuncusu Sadettin Erbil'in oğlu olan sanatçı, ilk ve orta öğrenimini İstanbul, Ankara ve Balıkesir'de yaptı. 1970 yılında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü�ne yatılı olarak girdi ve bu dönemde Devlet Tiyatrosu�nda konuk oyuncu olarak baş rolde En İyi Tiyatrocu...
  2. Mehmet Ali Erbil kimdir

Mehmet Ali Erbil kimdir

mehmet ali erbil kimdir, kim, hayatı, biyografisi, kısaca hayatı, kaç yaşında, dizileri, filmleri, resimleri, kaç doğumlu Ekranların ünlü ve komik şovmeni Mehmet Ali Erbil hakkında merak edilen tüm biligileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Mehmet Ali Erbil (d. 8 Şubat 1957, İstanbul) Türk aktör, sunucu, yapımcı, komedyen ve seslendirme sanatçısı. Biyografi Tiyatro ve sinema...
  3. Mehmet Ali Erbil hastalandı

Mehmet Ali Erbil hastalandı

mehmet ali erbil, kaçış sendorum, hastalığı, hastalandı, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İleri yaşına rağmen, küçük çocuklar gibi neşeli, şen ve enerjik olan, ayrıca uçlarda bir karektere sahip oaln Mehmet Ali Erbil, "kaçış sendromu" hastalığına yakalanmış Melek'lerim. “Kaçış sendromu” hastalığına yakalanan M. Ali Erbil, İzzet Çapa’ya verdiği röportajda,...
  4. Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemirden neden ayrılmış ?

Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemirden neden ayrılmış ?

BU adamın hızına erişmöek imkansız. Köftehor hep te güzel kızları buluyor :D Şeytan tüyü var :D Son sevgiilisi de çok hoştu ama galiba ayrılmışlar. Neden böyle aniden ayrıldılar ben anlayamadım, açıklama yapıldı mı acaba ?
  5. Mehmet Ali Erbil de Düştü!

Mehmet Ali Erbil de Düştü!

merhmet ali erbil, eyvah düşüyorum, mehmet ali erbil yeni yarışma Sevgili melekler, 2 yıl gibi uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'e nazar değdi. "Eyvah Düşüyorum" programını sunacak olan Erbil ilk bölümde önce kendisi düştü! Kulisinden çıkıp seyircilerin olduğu stüdyoya giren Erbil, ayakkabılarının azizliğine uğradı. Yayın...

Sayfayı Paylaş