Mehmet Ali Erbil Babalar Gününde Eşleri Ve Çocuklarıyla Hasret Giderdi....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmet Ali Erbil Haberi
  Mehmet Ali Erbil Babalar Günü


  Yakın zamanda anjiyo olan Mehmet Ali Erbil..Babalar gününde eşleri ve çocukları ona sürpriz yaptılar...Babalar gününde eşleri ve çocuklarıyla beraber geçiren Mehmet Ali Erbil sıkıntılarını biraz olsa unutmuştur herhalde..


  [​IMG]


  Babalar Gününü 3 Eski Eşiyle Kutladı!  Mehmet Ali Erbil'in üç eski eşi; Babalar Günü'nde buluştu. Ünlü şovmen, çocukları ve anneleriyle hasret giderdi.

  Mehmet Ali Erbil'in üç eski eşi; Babalar Günü'nde bir araya gelerek Mehmet Ali Erbil'i ziyaret etti. Ünlü şovmen, kendisi için verilen partide çocukları ve anneleriyle hasret giderdi!

  BEYLERBEYİ SÜRPRİZİ

  Geçtiğimiz haftasonu çocukları ve eski eşleri ile birlikte babalar gününü kutlayan Erbil tüm dertlerini sıkıntılarını unutmuş gibiydi. Geçtiğimiz hafta Kıbrıs'ta anjiyo olan Mehmet Ali Erbil'e İstanbul'a dönüşünde müthiş bir sürpriz yapıldı. Hem morali yerine gelsin hem de çocukları ile hasret gidersin diye yapılan bu sürpriz Erbil'i çok sevindirdi.

  ORGANİZASYON İLK EŞ'TEN

  Erbil'in ilk eşi Muhsine Kamiloğlu, ünlü şovmenin sağlığına kavuşması ve Babalar Günü nedeniyle; Beylerbeyi Doğa Balık Restaurant'da bir parti düzenledi. Kutlamaya Erbil'in diğer iki eşi ile çocukları da katıldı.

  TOPLU FOTOĞRAF YOK

  Mekana ilk eş Muhsine Hanım kızı Sezin'le, ikinci eş Nergis Kumbasar kızı Yasmin'le ve dördüncü eş Tuğba Coşkun da oğlu Ali Sadi ile birlikte geldi.

  Erbil, muhtelemen yanlış anlaşılabilir diyr eski eşleriyle toplu fotoğraf vermedi. Ancak gazeteciler fotoğraf çekmemek kaydıyla içeriye alındı. içeride tüm aile samimi şekilde eğlendi. Keyfi yerinde olan şovmen, çocuklarıyla vakit geçirdi.
  1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş