gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mehmet Ali Erbil hastalandı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mehmet ali erbil, kaçış sendorum, hastalığı, hastalandı, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    İleri yaşına rağmen, küçük çocuklar gibi neşeli, şen ve enerjik olan, ayrıca uçlarda bir karektere sahip oaln Mehmet Ali Erbil, "kaçış sendromu" hastalığına yakalanmış Melek'lerim.

“Kaçış sendromu” hastalığına yakalanan M. Ali Erbil, İzzet Çapa’ya verdiği röportajda, “Bir gece kulübünde oturduğum yere köpek pisliği koymuşlar. Elimi sürdüm, iki gün sonra hastalandım” dedi.

ÇOK nadir görülen “kaçış sendromu” adlı hastalığa yakalanan M. Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneye yattı. 28 günde bir hastaneye gidip ilaç aldığını söyleyen ünlü şovmen, hastalığa nasıl yakalandığını İzzet Çapa’ya verdiği röportajda anlattı: “Hastalığımın adı kaçış sendromu. Damarlarımdan su kaçıyor. Hastalığın nedeni de bana göre çok enteresan. O dönemde ben çok çalışıyordum. Hastalığımdan iki gün önce bir gece kulübüne gittik, oturduğum yere köpek pisliği koymuşlar. Kimin aklına gelebilir ki, lüks bir gece kulübünde oturduğun yerden pislik bulaşacak üstüne! Aklıma bile gelmedi ne olduğu. Elimi sürdüm, sonra kokladım bir de. İki gün sonra hastalandım. Her şey geliyor insanın aklına. Ben o dönem ANS Stüdyoları’nda yapıyordum programı. Zaten orası gecekondu gibiydi, sonradan bina çıkılmış. Oraya duş yaptırmıştım. Akan su pis ve kokuluydu. Orada duş alıyordum. Her seferinde de söylüyordum ‘Lağım suyu bu, lağım karışıyor’ diye. Çünkü öyle kokuyordu. Hastalandığımda bu da aklıma geldi.”

Hiç alkol kullanmadım

Mehmet Ali Erbil, görüntüsünün yıllardır değişmemesinin nedenini alkol kullanmamasına bağladı: “Tek avantajım şu; hiç alkol kullanmıyorum. Kimse bilmez bunu. O kadar çok istiyorum ki içmek. Doktor da diyor ki ‘Yemekte bir kadeh iç, çok yararlı!’ Ama bir kadeh bile içemiyorum. 44 yaşında ilk sigarayı ağzıma aldım, sonra da sigaraya başladım.”

Mehmet Ali Erbil hastalandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil

Sinema oyuncusu, tiyatrocu ve şovmen Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat 1957 yılında İstanbul�da doğdu. Tiyatro ve sinema oyuncusu Sadettin Erbil'in oğlu olan sanatçı, ilk ve orta öğrenimini İstanbul, Ankara ve Balıkesir'de yaptı. 1970 yılında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü�ne yatılı olarak girdi ve bu dönemde Devlet Tiyatrosu�nda konuk oyuncu olarak baş rolde En İyi Tiyatrocu...
  2. Mehmet Ali Erbil Kızını Evlendirdi

Mehmet Ali Erbil Kızını Evlendirdi

muhsine kamiloğlu sezin erbil biyografi sezin erbil hayatı muhsine kamiloğlu biyografi kimdir Şarkıcı Alişan ile uzun süre aşk yaşayan Sezin Erbil dünya evine girdi...Allah mesut etsin darısı bekarların başına :D:D Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil büyük kızı Sezin Erbil’i Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendirdi Mehmet Ali Erbil’in ilk eşi Muhsine Kamiloğlu’ndan olan büyük kızı Sezin Erbil...
  3. Mehmet Ali Erbil kimdir

Mehmet Ali Erbil kimdir

mehmet ali erbil kimdir, kim, hayatı, biyografisi, kısaca hayatı, kaç yaşında, dizileri, filmleri, resimleri, kaç doğumlu Ekranların ünlü ve komik şovmeni Mehmet Ali Erbil hakkında merak edilen tüm biligileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Mehmet Ali Erbil (d. 8 Şubat 1957, İstanbul) Türk aktör, sunucu, yapımcı, komedyen ve seslendirme sanatçısı. Biyografi Tiyatro ve sinema...
  4. mehmet ali erbil öldü mü

mehmet ali erbil öldü mü

Ya bu facebookta twitterde yazıyor mehmet ali erbil öldümü hastanede mi sağlık durumu hakkında net bir bilgisi olan var mı
  5. Mehmet Ali Erbil de Düştü!

Mehmet Ali Erbil de Düştü!

merhmet ali erbil, eyvah düşüyorum, mehmet ali erbil yeni yarışma Sevgili melekler, 2 yıl gibi uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'e nazar değdi. "Eyvah Düşüyorum" programını sunacak olan Erbil ilk bölümde önce kendisi düştü! Kulisinden çıkıp seyircilerin olduğu stüdyoya giren Erbil, ayakkabılarının azizliğine uğradı. Yayın...

Sayfayı Paylaş