gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mehmet Ali Erbil Muhteşem Yüzyıl Ekibine Katılıyor

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mehmet ali erbil muhteşem yüzyılda oynayacakmı hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Muhteşem Yüzyıl dizisi sürpriz oyuncularına bir yenisini daha ekliyor melekler... Burak Özçivit, Mehmet Günsur, Engin Günaydın'dan sonra şimdide başarılı komedyen Mehmet Ali Erbil Muhteşem Yüzyıl ekibine katılacakmış...Bakalım usta oyuncu hangi rolde oynayacak...

Kanuni Sultan Süleyman dönemini anlatan dizide yakında Mehmet Ali Erbil de oynayacak. Ünlü şovmen, oynayacağı bölümlerin senaryosunun henüz yazım aşamasında olduğunu söyledi: “Muhteşem Yüzyıl, beğeniyle izlediğim bir dizi. Yapımcı Timur Savcı, bana dizide oynamamı teklif etti. Ben de önce senaryoyu görmem gerektiğini söyledim. Tarihi bir dizide oynamak bana gurur verir. Şu anda rolüm ve oynayacağım bölümün senaryosu yazılıyor. Bir problem çıkmazsa, rolümün hakkını veririm.”

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dizi güzel olunca dedikodusu da çok oluyor sanırım. Mehmet ali erbil diziye girmeyeccekmiş.

Mehmet Ali Erbil Muhteşem Yüzyıl Ekibine Katılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil

Sinema oyuncusu, tiyatrocu ve şovmen Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat 1957 yılında İstanbul�da doğdu. Tiyatro ve sinema oyuncusu Sadettin Erbil'in oğlu olan sanatçı, ilk ve orta öğrenimini İstanbul, Ankara ve Balıkesir'de yaptı. 1970 yılında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü�ne yatılı olarak girdi ve bu dönemde Devlet Tiyatrosu�nda konuk oyuncu olarak baş rolde En İyi Tiyatrocu...
  2. Mehmet Ali Erbil kimdir

Mehmet Ali Erbil kimdir

mehmet ali erbil kimdir, kim, hayatı, biyografisi, kısaca hayatı, kaç yaşında, dizileri, filmleri, resimleri, kaç doğumlu Ekranların ünlü ve komik şovmeni Mehmet Ali Erbil hakkında merak edilen tüm biligileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Mehmet Ali Erbil (d. 8 Şubat 1957, İstanbul) Türk aktör, sunucu, yapımcı, komedyen ve seslendirme sanatçısı. Biyografi Tiyatro ve sinema...
  3. Muhteşem Yüzyıl Ekibinden Muhteşem Jest!

Muhteşem Yüzyıl Ekibinden Muhteşem Jest!

muhteşem yüzyıl, oyuncuları, jest yaptılar, korunmaya muhtaç çocuklar, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bu gece düzenlenen anlamlı gecede, Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları muhteşem bir jeste imza attılar. Meryem Uzerli,Halit Ergenç,Nur Fettahoğlu başta olmak üzere dizi ekibi Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenen Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı...
  4. Mehmet Ali Erbil hastalandı

Mehmet Ali Erbil hastalandı

mehmet ali erbil, kaçış sendorum, hastalığı, hastalandı, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İleri yaşına rağmen, küçük çocuklar gibi neşeli, şen ve enerjik olan, ayrıca uçlarda bir karektere sahip oaln Mehmet Ali Erbil, "kaçış sendromu" hastalığına yakalanmış Melek'lerim. “Kaçış sendromu” hastalığına yakalanan M. Ali Erbil, İzzet Çapa’ya verdiği röportajda,...
  5. Mehmet Ali Erbil de Düştü!

Mehmet Ali Erbil de Düştü!

merhmet ali erbil, eyvah düşüyorum, mehmet ali erbil yeni yarışma Sevgili melekler, 2 yıl gibi uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'e nazar değdi. "Eyvah Düşüyorum" programını sunacak olan Erbil ilk bölümde önce kendisi düştü! Kulisinden çıkıp seyircilerin olduğu stüdyoya giren Erbil, ayakkabılarının azizliğine uğradı. Yayın...

Sayfayı Paylaş