gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Mehmet ali erbilden yıllar sonra gelen itiraf

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

KÜFÜR ETTİĞİNİ KABUL ETTİ [​IMG] 'HAYDİ GEL BİZİMLE OL' PROGRAMINA KATILAN MEHMET ALİ ERBİL, ÇARKIFELEK'İN CANLI YAYININDA KENDİSİNDEN ARABA İSTEYEN YARIŞMACIYA NEDEN KÜFÜR ETTİĞİ ANLATTI :

'Ben kadın, o dönemdeki hostesim Deniz Akkaya erkek kılığına girmişti. O dönemde de yalvarmalar had safhadaydı. Bir kadın telefonla bağlanmış, arabayı istiyor. 'Ne olur Mehmet Ali Bey, oğlum da yeni ehliyet aldı' diyor. Yalvardıkça yalvarıyor' Kadın yarışmaya devam ederken Mehmet Ali Erbil kulise üstünü çıkarmaya gidiyor ve küfür kazası da orada yaşanıyor. Kulisteki televizyondan yayını izleyen Erbil hala 'Oğluma araba istiyorum' diye yalvaran kadına 'Oğluna da...' diye küfrediyor. Ama yakasındaki mikrofondan ses yayına gidiyor. Erbil o anda yaşadığı dehşeti ise şöyle tarif etti: ' Şok oldum 'anaaa' dedim... Onu da duydum! Artık yapacak bir şey kalmamıştı. Küfür duyulmuştu. Bir de tekrar yayına çıkıp pişkince 'telsizle programımızın arasına girip küfretmişler. Protesto ediyorum' diye yayını bitirdim.Daha sonra o kadınla mahkemelik olduk. Ben tazminata mahkum oldum. Kadın hem araba verdik. Üstüne de ev verdik yani.'

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mehmet ali erbilden yıllar sonra gelen itiraf
    Mehmet Ali bu ne yapsa yeridir ama süper bir karakter aynı otelde kalmıştık çok candan çok sıcak bir insan....teşekkürler admınım

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Mehmet ali erbilden yıllar sonra gelen itiraf

bende seviyorum ama ağzına azcık dikat etse tam süper olacak

Mehmet ali erbilden yıllar sonra gelen itiraf konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil

Sinema oyuncusu, tiyatrocu ve şovmen Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat 1957 yılında İstanbul�da doğdu. Tiyatro ve sinema oyuncusu Sadettin Erbil'in oğlu olan sanatçı, ilk ve orta öğrenimini İstanbul, Ankara ve Balıkesir'de yaptı. 1970 yılında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü�ne yatılı olarak girdi ve bu dönemde Devlet Tiyatrosu�nda konuk oyuncu olarak baş rolde En İyi Tiyatrocu...
  2. Zerrin özer'den yıllar sonra gelen itiraf

Zerrin özer'den yıllar sonra gelen itiraf

ZERRİN ÖZER, NTV'DE KATILDIĞI CANLI YAYINDA AHMET KAYA'YA AŞIK OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ. NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programına konuk olan Zerrin Özer, Ahmet Kaya'nın memleketini çok seven birisi olduğunu belirtti ve onun hakkındaki düşüncelerini canlı yayında izleyicilerle paylaştı. Kaya'nın çok iyi şiir okuyan birisi olduğuna vurgulayan Zerrin Özer, şöyle konuştu: 'Benim...
  3. Mehmet Ali Erbil kimdir

Mehmet Ali Erbil kimdir

mehmet ali erbil kimdir, kim, hayatı, biyografisi, kısaca hayatı, kaç yaşında, dizileri, filmleri, resimleri, kaç doğumlu Ekranların ünlü ve komik şovmeni Mehmet Ali Erbil hakkında merak edilen tüm biligileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Mehmet Ali Erbil (d. 8 Şubat 1957, İstanbul) Türk aktör, sunucu, yapımcı, komedyen ve seslendirme sanatçısı. Biyografi Tiyatro ve sinema...
  4. Mehmet Ali Erbil hastalandı

Mehmet Ali Erbil hastalandı

mehmet ali erbil, kaçış sendorum, hastalığı, hastalandı, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İleri yaşına rağmen, küçük çocuklar gibi neşeli, şen ve enerjik olan, ayrıca uçlarda bir karektere sahip oaln Mehmet Ali Erbil, "kaçış sendromu" hastalığına yakalanmış Melek'lerim. “Kaçış sendromu” hastalığına yakalanan M. Ali Erbil, İzzet Çapa’ya verdiği röportajda,...
  5. Mehmet Ali Erbil de Düştü!

Mehmet Ali Erbil de Düştü!

merhmet ali erbil, eyvah düşüyorum, mehmet ali erbil yeni yarışma Sevgili melekler, 2 yıl gibi uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'e nazar değdi. "Eyvah Düşüyorum" programını sunacak olan Erbil ilk bölümde önce kendisi düştü! Kulisinden çıkıp seyircilerin olduğu stüdyoya giren Erbil, ayakkabılarının azizliğine uğradı. Yayın...

Sayfayı Paylaş