gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mehmet Aslan: Babam Bana Limon Sattırdı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Mehmet Aslan babasının marka saat alması için limon sattığını söyledi.

Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu Mehmet Aslan, "Orada Neler Oluyor"da limon sattı. Mehmet Aslan "Babamdan marka bir saat istemiştim. Bana 'Önce git limon sat, ondan sonra gel saati iste' dedi. Gururuma yediremedim. Halden üç kasa limon alıp bir gün içinde sattım. Limonları satarken de 'Gel gel, doğal, hormonsuz bunlar. Silikonsuz, sulu, taze' diye de bas bas bağırıyordum" dedi. Limon satarken zabıtaya yakalandığını da söyleyen Aslan, "Zabıta geldi, tezgahımı kaldırmak istedi. 'Ben Fahrettin Aslan'ın oğluyum" dedikçe 'Yok yahu ben de başbakanın oğluyum' deyip tezgahıma el koymaya çalıştı. Onların da üstesinden geldim. Birkaç gün daha limon sattım. Babamın 'aferin oğlum' diye gözleri dolmuştu. Ben böyle adam oldum. Böyle yetiştirildim" dedi.

Mehmet Aslan: Babam Bana Limon Sattırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babam artık bana bağırmıyor!

babam artık bana bağırmıyor!

1996’dan beri süren Baba Destek Programı’nda (BADEP) bugüne kadar 5 bin 800 babaya ulaştılar. Çocukların da birey olduğunu, babaya ne kadar çok ihtiyaç duyduklarını, çocuklara zaman ayırmanın önemini anlattılar. Binlerce ailenin yaşamını değiştirdiler. Peki çocukların hayatında ne değişti? Bunu babalara ve çocuklara sorduk. Çocukların şirin cevapları her şeyi anlattı: ‘Artık bağırmıyor,...
  2. Babam artık bana bağırmıyor

Babam artık bana bağırmıyor

1996’dan beri süren Baba Destek Programı’nda (BADEP) bugüne kadar 5 bin 800 babaya ulaştılar. Çocukların da birey olduğunu, babaya ne kadar çok ihtiyaç duyduklarını, çocuklara zaman ayırmanın önemini anlattılar. Binlerce ailenin yaşamını değiştirdiler. Peki çocukların hayatında ne değişti? Bunu babalara ve çocuklara sorduk. Çocukların şirin cevapları her şeyi anlattı: ‘Artık bağırmıyor,...
  3. Sen Git AŞk Bana KaLsıN....(Mehmet COŞKUNDENİZ)

Sen Git AŞk Bana KaLsıN....(Mehmet COŞKUNDENİZ)

mehmet coşkundeniz sen git aşk bana kalsın mehmet coşkundeniz ayrılık yazıları yazıları şiirleri sen git aşk bana kalsın Sizin de eliniz ayağınız birbirine dolanmaz mı âşık olduğunuzda... Sabahın kör vakitlerinde ne yapacağınızı bilmez halde yatağınızda debelenip durmaz mısınız aşk varsa.... Aşk girdiği her yüreği darmadağın eder, kimi zaman bir uçurtmaya takılıp gökyüzünde uçarsınız...
  4. Seni Bana Yazmışlar Mehmet Ali İl

Seni Bana Yazmışlar Mehmet Ali İl

seni bana yazmışlar, dizisi, oyuncuları, konusu, mehmet, ali il, kimdir, hayatı, özgeçmişi, biyografisi, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Daha önce pek çok dizide oynayan genç oyuncu Ali İl bu kez Seni Beni Yazmışlar dizisinde Mehmet rolüyle karşımızı çıkıyor melekler... 16.05.1982 İstanbul doğumlu olup İSTANBUL ÜNÜVERSİTESİ KONSERVATUAR TİYATRO BÖLÜMÜNDE okuyan...
  5. Saba Tümer Mehmet Aslan aşk mı yaşıyor

Saba Tümer Mehmet Aslan aşk mı yaşıyor

saba tümer mehmet aslan birliktemi saba tümer mehmet aslan evlilik teklifi fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ekranların Bayan Kahkaha olarak tanınan ismi başarılı sunucu Saba Tümer Mehmet Aslan aşk dedikoduları eskiden beri magazin gündeminde gezinir durur. Hatta bir aralar Saba Tümer Mehmet Aslan evlilik teklifi etti gibi haberlerde gündemimizi meşgul etmişti. Zira bu iki ünlü isim bu...

Sayfayı Paylaş