gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mehmet Emin Karamehmet Ergenekon sorgusunda

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mehmet emin karamehmet ergenekon Ergenekon soruşturmasında flaş bir gelişme yaşandı. Mehmet Emin Karamehmet'ten bilgi istendi. Ergenekon soruşturmasında flaş gelişme... Çukurova Holding'in Patronu Mehmet Emin Karamemehmet'in bilgisine başvuruldu.
    Çukurova Grubu'nun patronu, Show TV, SKY TV ve Akşam gazetelerinin sahibi işadamı Mehmet Emin Karamehmet, Ergenekon soruşturmasını yürüten Savcı Zekeriya Öz'e "ifade sahibi" sıfatıyla ifade verdi.
    Karamehmet'in ismi davanın tutuklu sanığı Levent Ersöz'ün ifadelerinde geçiyordu. İşadamının, Ergenekon davasının tutuklu sanıklarından emekli Orgeneral Şener Erguygur'un yönlendirmesiyle Ersöz'ü ziyaret ettiği ve Tuncay Özkan'ın işe iade edilmesinin konuşulduğu öne sürülüyordu.

Mehmet Emin Karamehmet Ergenekon sorgusunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmetim

Mehmetim

Şehitler ölmez demiştik ya... Sen şimdi öldün Mehmet'im... Sana dağda kurşun sıkanlar, yoluna mayın döşeyenler var ya... Hani bela okuduğumuz... Hani elleri kırılsın dediğimiz... Hani senin gömleğini, ceketini koklarken lanet ettigimiz... Onlar şimdi Mecliste Mehmet'im.. Onların adı şimdi Milletvekili... Biliyorum, kaşlarin çatık şimdi... Biliyorum ruhun huzursuz... Şehit oldum, niçin? diye...
  2. Emin Çölaşan

Emin Çölaşan

Emin Çölaşan ( 1942) 1942 yılında Ankara'da doğdu. Ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji'nde tamamladı. 1965'te ODTÜ Idari Ilinmler Fakültesi'nden mezun oldu. Daha sonra Devlet Planlama Teşkilatı, Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve PETKIM'de çalıştı. 1977 yılında Milliyet Gazetesi'nde gazeteciliğe başladı. 1985 yılında Hürriyet Gazetesi'ne geçti. Çölaşan'ın çok sayıda gazetecilik ödülü...
  3. Emin

Emin

Emin -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı İmparatorluğu'nda, bazı devlet hizmetlerinde görevlendirilen sorumlu kişilere verilen ad. Osmanlı saray teşkilatında dört eminlik vardı: Matbah-ı amire emini (saray mutfağı emini), şehremini (sonraları İstanbul Belediye Başkanlığı adını aldı), arpa emini ve darphane emini. İlmiye teşkilatındaki...
  4. Guantanamo'dan ilk sorgu görüntüsü

Guantanamo'dan ilk sorgu görüntüsü

2002'den sonra ABD'nin yakaladığı El Kaide zanlılarının ilk adresi haline gelen Guantanamo üssünde yapılan sorgu görüntüleri ilk kez dünyaya gösterildi. Kasette, Kanada vatandaşı Ömer Kadir'in (19) ajanlar tarafından 2003'te sorgulanması görülüyor. 4 günlük sorgulamadan çekilen 7 saatlik kasette, Kanadalı ajan 15 yaşında Afganistan'da yakalanan Kadir'i sıkıştırıyor. 2002'de el bombası atarak...
  5. Sorgulardayım İlahisi

Sorgulardayım İlahisi

Kendimle bir hasbihal edecek oldugumda Beyhude geçmiş yıllar yazık yazık der bana Hesabını veremem çürüttüğüm ömrümün Boşuna akmışım der anlımdaki ter bana Ne bıraktın ardında adını yad edecek Bir fatiha okuyup ruhunu şad edecek Ne mucizeler indi seni irşad edecek Gafletin iziyim der ruhumdaki kir bana Hiç dehşete düştümü titreyip duyguların Bölündü mü sâlâ da o derin uykuların Yalan...

Sayfayı Paylaş