gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mehmet erdem hayat bu şarkısının sözlerini yazın ne olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mehmet Erdem şimdi adını unuttuğum Nurgül Yeşilçayın bir filmi için söylemiş bu şarkıyı.Acaba sözlerini yazarmısınız ne olur :) Hayat Bu şarkının adı ..:)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu'nun başrollerini oynadığı Aşk Kırmızı filminin Teaser görüntüleri yayınlandı. Filmde Nurgül Yeşilçay'ın cüretkar sahnelerinin yanı sıra fonda çalan Mehmet Erdem Hayat bu şarkısı dikkatlerden kaçmadı.
    Mehmet Erdemin seslendirdiği Hayat Bu şarkısının sözleri ise şöyle:

Ne Söylesem Sana Boş Gelir
    Ne Çok Görsen De Sen Az Gelir
    Hayat Bu İncitir
    Hayat Bu Böyledir
    Ne Kaldıysan Senden Geri
    Ne Bulduysan Daha Yeni
    Gel Hadi Gör Kendini
    Gel Hadi Daha Bitmedi
    Ne Söylesem Sana Boş Gelir
    Ne Çok Görsen De Sen Az Gelir
    Hayat Bu İncitir
    Hayat Bu Böyledir
    Ne Kaldıysan Senden Geri
    Ne Bulduysan Daha Yeni
    Gel Hadi Gör Kendini
    Gel Hadi Daha Bitmedi

mehmet erdem hayat bu şarkısının sözlerini yazın ne olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkı Sözü için yazıyorum size

Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkı Sözü için yazıyorum size

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkı Sözünü bilen var mı? Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkı Sözlerini bilen varsa bana yazsın lütfen.
  2. Mehmet Erdem Hayat Bu Şarkı Sözü lazım bana

Mehmet Erdem Hayat Bu Şarkı Sözü lazım bana

Arkadaşlar cumartesi ve pazar gününüz mutlu ve neşeli geçsin diyorum :) Ayrıca sizden bir şarkı sözü rica ediyorum mümkünse Mehmet Erdem Hayat Bu Şarkı Sözlerini yazar mısınız?
  3. İşte Mehmet Erdem İşte Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkısının Sözleri

İşte Mehmet Erdem İşte Sen Mutlu Ol Ne Olur Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur sözleri Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur şarkısı sözü Sevgili melekler, az önce Dünya Dönüyor adlı şarkısının sözlerini paylaştığımız Mehmet Erdem Sen Mutlu Ol Ne Olur sözleri ile bu kez karşınızdayız.. :) Nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim...
  4. Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem Hayat Bu Sözleri Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü Kuzey Güney dizisinde seslendirdiği Hakim Bey şarkısı ile dikkatleri üzerinde çeken ve ''Deli Deli Olma'' filmine yaptığı müziklerle Altın Portakal En İyi Film Müziği ödülünü alan Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :) Ne söylesem sana boş gelir Ne çok görsen de sen az gelir Hayat bu incitir Hayat...
  5. Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü istiyorum

Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar hepinize keyif dolu mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum ve sizden Mehmet Erdem Hakim Bey Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş