gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mehmet Erdem Hayatı Hakkında Bilgiler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mehmet Erdem Hayatı Mehmet Erdem biyografisi

Müzik piyasasının yeni şarkıcılarından Mehmet Erdem hayatı ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :)

Mehmet Erdem 1978 yılında Manisa'da dünyaya geldi. İzmir Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitirmiştir. Mehmet Erdem'in müziğe olan ilgisi çocuk yaşlarda başlamıştır. Çaldığı ilk enstrüman mandolindi. Mehmet Erdem, ilk albümü "Herkes Aynı Hayatta"yı 2012 yılında Sony Music etiketiyle yayınlandı.

Mehmet Erdem Hayatı Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatih Sultan Mehmet Kimdir hayatı hakkında bilgiler

Fatih Sultan Mehmet Kimdir hayatı hakkında bilgiler

Fatih Sultan Mehmet Kimdir, Fatih Sultan Mehmet Hayatı, Merhaba Sevgili melek'ler ve Fatih Sultan Mehmet biyografi bilgileri isteyen tüm misafirler, bu yazımızda Fatih Sultan Mehmet ve hayatı hakkında sizlere bilgiler aktaracağız. Saltanatı: 1451-1481 Babası: II. Murat Han Annesi: Hatice Alime Hüma Hatun Doğumu: 30 Mart 1432 Vefatı: 3 Mayıs 1481 Sultan Murat Han, oğlu şehzade Mehmet'i...
  2. Mehmet Erdem Hayat Bu Şarkı Sözü lazım bana

Mehmet Erdem Hayat Bu Şarkı Sözü lazım bana

Arkadaşlar cumartesi ve pazar gününüz mutlu ve neşeli geçsin diyorum :) Ayrıca sizden bir şarkı sözü rica ediyorum mümkünse Mehmet Erdem Hayat Bu Şarkı Sözlerini yazar mısınız?
  3. Şehzade Mehmet Gürbey İleri Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Şehzade Mehmet Gürbey İleri Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

gürbey ileri kimdir gürbey ileri hayatı Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni sezonda kadrosunu geliştirerek ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Heyecan içinde beklenen yeni bölümlerinde Şehzade Mehmet karakteriyle evlerimize konuk olacak genç oyuncu gürbey ileri kimdir, gürbey ileri hayatı ile ilgili tüm merak edilenleri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Genç ve başarılı...
  4. Mehmet Akif Ersoy Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Mehmet Akif Ersoy Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu; Mehmet Akif Ersoy Hayatı Hakkında Bilgiler Vermektedir. Sevgili melekler, İstiklal Marşı 'mızı yazan büyülk Türk şairi Mehmet Akif Ersoy 'un hayatı hakkında ki bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. Asıl adı Mehmet Ragif olan Mehmet Akif 1873 yılında İstanbul'da doğdu. Annesi Emine Şerife Hanım, babası Temiz Tâhir Efendidir. İlk tahsiline Emir Buhâri Mahalle...
  5. mehmet erdem hayat bu şarkısının sözlerini yazın ne olur

mehmet erdem hayat bu şarkısının sözlerini yazın ne olur

Mehmet Erdem şimdi adını unuttuğum Nurgül Yeşilçayın bir filmi için söylemiş bu şarkıyı.Acaba sözlerini yazarmısınız ne olur :) Hayat Bu şarkının adı ..:)

Sayfayı Paylaş