gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mehmet Erdem'den Dünya Dönüyor Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mehmet Erdem Dünya Dönüyor sözleri Mehmet Erdem Dünya Dönüyor şarkısı sözü

Kuzey Güney dizisinde çalan Hakim Bey şarkısıyla bir anda üne kavuşan ve nette tıklanma rekorları kıran Mehmet Erdem Dünya Dönüyor şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :)

Değişmiş gördüm bu defa seni
    Dertler yıpratmış o şen sesini
    Gülen gözlerin gülemez olmuş
    Güzel yüzüne çizgiler dolmuş
    Dünya dönüyor sen ne dersen de
    Yıllar geçiyor fark etmesen de
    He kadar oldu görüşmeyeli
    Eski yaralar depreşmeyeli
    Farkında mısın nasılda sana
    Ben bir zamanlar boşver aldırma
    Anladım ki biz eski biz değiliz
    O günler geçmiş biz bu gündeyiz
    Belki bu gece varmaz sabaha
    Oldu olacak doldur bir daha
    Sen ne dersen de değmez bu dünya
    Yıllar geçermiş geçsin ruhumuz genç ya

Mehmet Erdem'den Dünya Dönüyor Şarkısının Sözleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü Yalın Kalpten Dudağa Başarılı şarkıcı Yalın 'ın seslendirdiği Kalpten Dudağa şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Kalpten Dudağa Bi cesaret geliver yanıma Öyke bir anda olur olur Olur mu olur Korkunun ecele faydası eğer aşksa Olur olur güzelde olur Süslemeden düşünmeden Kalpten dudağa öyle saf Akla hiç değmeden Asaletin kabul yine sende dursun Varsa...
  2. Mehmet Erdem Dünya Dönüyor Şarkı Sözü istiyorum sizden

Mehmet Erdem Dünya Dönüyor Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar aranızda Mehmet Erdem Dünya Dönüyor Şarkı Sözlerini bilen var ise lütfen benimle Mehmet Erdem Dünya Dönüyor Şarkı Sözlerini paylaşır mı?
  3. Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Beni Aldatma Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Beni Aldatma Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem Beni Aldatma sözle Mehmet Erdem Beni Aldatma şarkısı sözü Sevgili melekler, az önce Sen Mutlu ol Ne Olur şarkısının sözlerini paylaştığımız Mehmet Erdem Beni Aldatma şarkısı sözü ile karşınızdayız :) Yaşamın bir anlamı olmalı Senden başka benden başka Bana görünmeli sende olmalı Sevginin bir anlamı olmalı Söylenen sözlerden bambaşka Bana görünmeli sende olmalı Beni aldatma...
  4. Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Mehmet Erdem Hayat Bu Sözleri Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü Kuzey Güney dizisinde seslendirdiği Hakim Bey şarkısı ile dikkatleri üzerinde çeken ve ''Deli Deli Olma'' filmine yaptığı müziklerle Altın Portakal En İyi Film Müziği ödülünü alan Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :) Ne söylesem sana boş gelir Ne çok görsen de sen az gelir Hayat bu incitir Hayat...
  5. Mehmet Erdem'den Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem'den Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem Hakim Bey Sözleri Mehmet Erdem Hakim Bey şarkısı sözü Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinde yayınlandığı günden beri dillerden düşmeyen, internette tıklanma rekorları kıran Mehmet Erdem Hakim Bey sözleri ile karşınızdayız .. :) Şikayetim var cümle yasaktan Dillerimi Hakim Bey bağlasan durmaz Gelsin jandarma polis karakoldan Fikrim firarda mahpusa sığmaz eyvah Gün olur yerle...

Sayfayı Paylaş