gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mehmet Erdem Hayat Bu Sözleri Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü

Kuzey Güney dizisinde seslendirdiği Hakim Bey şarkısı ile dikkatleri üzerinde çeken ve ''Deli Deli Olma'' filmine yaptığı müziklerle Altın Portakal En İyi Film Müziği ödülünü alan Mehmet Erdem Hayat Bu şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :)

Ne söylesem sana boş gelir
    Ne çok görsen de sen az gelir
    Hayat bu incitir
    Hayat bu böyledir
    Ne kaldıysan senden geri
    Ne bulduysan daha yeni
    Gel hadi gör kendini
    Gel hadi daha bitmedi
    Ne söylesem sana boş gelir
    Ne çok görsen de sen az gelir
    Hayat bu incitir
    Hayat bu böyledir
    Ne kaldıysan senden geri
    Ne bulduysan daha yeni
    Gel hadi gör kendini
    Gel hadi daha bitmedi
    Gel hadi gör kendini
    Gel hadi daha bitmedi

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Hayat Bu Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Erdem'den Dünya Dönüyor Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Mehmet Erdem'den Dünya Dönüyor Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Mehmet Erdem Dünya Dönüyor sözleri Mehmet Erdem Dünya Dönüyor şarkısı sözü Kuzey Güney dizisinde çalan Hakim Bey şarkısıyla bir anda üne kavuşan ve nette tıklanma rekorları kıran Mehmet Erdem Dünya Dönüyor şarkısı sözü ile karşınızdayız melekler :) Değişmiş gördüm bu defa seni Dertler yıpratmış o şen sesini Gülen gözlerin gülemez olmuş Güzel yüzüne çizgiler dolmuş...
  2. Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Beni Aldatma Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem'in Seslendirdiği Beni Aldatma Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem Beni Aldatma sözle Mehmet Erdem Beni Aldatma şarkısı sözü Sevgili melekler, az önce Sen Mutlu ol Ne Olur şarkısının sözlerini paylaştığımız Mehmet Erdem Beni Aldatma şarkısı sözü ile karşınızdayız :) Yaşamın bir anlamı olmalı Senden başka benden başka Bana görünmeli sende olmalı Sevginin bir anlamı olmalı Söylenen sözlerden bambaşka Bana görünmeli sende olmalı Beni aldatma...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Mehmet Daş 30 Haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü Sevgili melekler, bir misafirimizin sorusu üzerine paylaştığımız Bir şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü ardından bu konumuzda da Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü ile karşınızdayız :) Seni ben çok sevdim delicesine Seni ben çok sevdim ölürcesine Seni ben çok...
  4. Mehmet Erdem'den Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem'den Hakim Bey Şarkısının Sözleri

Mehmet Erdem Hakim Bey Sözleri Mehmet Erdem Hakim Bey şarkısı sözü Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinde yayınlandığı günden beri dillerden düşmeyen, internette tıklanma rekorları kıran Mehmet Erdem Hakim Bey sözleri ile karşınızdayız .. :) Şikayetim var cümle yasaktan Dillerimi Hakim Bey bağlasan durmaz Gelsin jandarma polis karakoldan Fikrim firarda mahpusa sığmaz eyvah Gün olur yerle...
  5. mehmet erdem hayat bu şarkısının sözlerini yazın ne olur

mehmet erdem hayat bu şarkısının sözlerini yazın ne olur

Mehmet Erdem şimdi adını unuttuğum Nurgül Yeşilçayın bir filmi için söylemiş bu şarkıyı.Acaba sözlerini yazarmısınız ne olur :) Hayat Bu şarkının adı ..:)

Sayfayı Paylaş