Mehmet Günsürün Eşi burada

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Mehmet Günsürün Eşi burada
mehmet günsür evlendi mehmet günsür ve eşi günsürün eşi ün karısı
mehmet günsürün eşi, mehmet günsür eşi, mehmet günsürün karısı, mehmet günsür evlendi, katerina mongio resimleri, katerina mongio kimdir

Ne oldu kızlaaar yok ya evlimiymiş mi diyorsunuz. Vallahi evli hemde arslanlar gibi iki tanede oğlu var. Geçen gün beyaz showda çıkmıştı evli olduğunu öğrenince bir çok genç kızın ve kadının hayallerinin yıkıldığını biliyorum. :) Ama duymayan kalmasın işte Günsür evli..

katirina-mongio.jpeg

Evli olduğu İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile iki çocuk sahibi Günsür 5 Mart’ta gösterime girecek ‘Ses’ adlı filmde Selma Ergeç ile başrolü paylaştı. Günsür’ün rolü gereği gökdelenin çatısında yürümesi gereken sahnede heyecan dolu anlar yaşandı. Maslak’taki bir gökdelenin teras katında, yerden yüz metre yükseklikte, parmaklıklar üzerindeki dublör kullanılmadı. Dört haftada tamamlanan çekimlerin ardından İtalya’ya geri dönen Günsür, filmin özel gösterimi için İstanbul’a gelecek. Yönetmenliğini Ümit Ünal’ın üstlendiği filmde Işık Yenersu, Eylem Yıldız, Serra Yılmaz da oynadı.
Bu arada Mehmet Günsür ile ilgili bir kaç bilgi daha vereyim arkadaşlarım size, Günsür'ün iki tane de oğlu olduğunu buradan yazalım..

çok tatlı adam yaa eşi okadar güzel değil ama birde oğlu var allah bağışlasın.. (fotoğrafdaki eşi dğeil bu arada)

Katerina Mongio ile evli.
3178722.jpg

mehmet günsür başarılar.

mehmet günsür'e bayılıyorum.çok iyibir oyuncu gelecek filmlerinde başarılar dilerim.eşi ister güzel olsun ister güzel olmasın ne fayda seviyorsa gerisi yalandır.mehmet günsür sizi çok seviyorum. sevgilimden az seviyorum sizi başarılar dilerim.....

tüm kızlar çatlasın patlasın mehmet günsür evli...

Geri