gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mehmet Okur ailesiyle birlikte ilk defa poz verdi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mehmet okur, ailesi, resimleri, hello dergisi,

Mehmet Okur, ilk defa ailesiyle birlikte Hello Dergisi'ne poz vermiş Melek'lerim. Eee bu pozlar da bir ilk olunca tabi ki bizden kaçmaz diyor ve Mehmet Okur ve ailesinin resimlerini sizlere sunuyoruz :D:D:D

NBA'deki milli gururumuz Mehmet Okur, bir kızdan sonra şimdi de erkek babası oldu. Mehmet - Yeliz Okur çifti, kızları Melisa ve aralarına yeni katılan Yiğit Mehmet'le birlikte Utah Salt Lake City'deki evlerinde ilk kez HELLO!'ya poz verdiler.

Kocaman bir aileyiz

Yiğit Mehmet Okur, gözlerini 19 Şubat sabahı saat 02.00'de dünyaya açmış. Mehmet Okur, "Biz kocaman ve mutlu bir aileyiz" derken Yeliz Okur da "Sevgi, sadakat ve bağlılık; bizi bir arada tutan duygular" diyor.

Golf oynamayı seviyoruz

Hayatlarını Melisa Öncesi, Melisa ve Yiğit dönemi diye üçe ayıran Okur çiftinin en çok sevdiği şey film seyretmek. "Bunun dışında birlikte tavla ve golf oynamayı seviyoruz. Evde home golf sistemimiz var" diye anlatıyorlar ABD'deki günlerini …

Mehmet Okur, oğlu Yiğit'le ilgili hayallerini şöyle anlatıyor: "Tabii ki öncelikle gönlüm Yiğit'in basketbol oynamasından yana ama her şeyden önemlisi sporun içinde olması. Gelecekte ise seçeceği meslek dalı kendi kararı olacaktır."

"Peki Melisa kardeşini kıskanıyor mu?" sorusunun yanıtı ise şöyle oluyor: "Biz onu bu duruma elimizden geldiğince hazırlamaya çalıştık. Ona abla olmak ile ilgili hikaye kitapları hediye ettik. Yiğit dünyaya geldiğinde de şok yaşamadı."

Mehmet Okur ailesiyle birlikte ilk defa poz verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ATLAS bebek poz verdi

ATLAS bebek poz verdi

gülben ergen atlas bebek resimleri atlas bebek resmi resimleri 2 yaşında BEBEĞİ ATLAS, BU HAFTA BİR YAŞINA GİRECEK OLAN ŞARKICI GÜLBEN ERGEN, EŞİ VE OĞLUYLA KAMERALARIN KARŞISINA GEÇTİ. BEBEĞİ ATLAS, BU HAFTA BİR YAŞINA GİRECEK OLAN ŞARKICI GÜLBEN ERGEN, BİR YILI AŞKIN ARADAN SONRA YENİ ALBÜMÜYLE HAYRANLARININ GÖNLÜNÜ ALMAYA HAZIRLANIYOR. ARTIK BULUNDUĞU YERİ KORUMA ÇABASI TAŞIDIĞINI...
  2. NBA - Mehmet Okur

NBA - Mehmet Okur

MEMO: İLK YILLAR İstanbul’dan Bursa’ya uzanan yolda küçük bir sahil kasabası olan Yalova’da, 26 Mayıs 1979’da doğdu Abdullah ve Nimet Okur’un tek oğulları Mehmet Okur. Okur çiftinin ilk çocuğu, Mehmet’ten 7 yıl önce, 1972’de doğan kızları Yasemin’di. Mehmet’ten 7 yıl sonra, 1986’da ise çiftin ikinci kızı Seda dünyaya geldi. Bu beş kişilik ailenin kökleri ise bir taraftan Bosna’ya ve diğer...
  3. Seçkin Piriler oğluyla birlikte poz verdi

Seçkin Piriler oğluyla birlikte poz verdi

Seçkin Piriler Tangöze oğluyla birlikte poz verdi Seçkin Piriler oğluyla birlikte resimleri Seçkin Piriler resimleri Seçkin Pirilerin oglu konulari burada melekler Sevgili Melekler, Unlu manken Seçkin Piriler, Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile uzun bir sure flort etmis ve evlendikten kisa bir sure sonra hamile kalmisti, suan bir yasina basan '' Hakan'' isimli ogluyla birlikte poz veren...
  4. Mehmet Okur Resimleri istiyorum

Mehmet Okur Resimleri istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Mehmet Okur Resimleri istiyorum mümkünse Mehmet Okur Resimlerini paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden paylaşımınz için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş