gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Mehmet Okur'un Baba- Çocuk Sevgisi!

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Mehmet Okur, baba sevgisi, Nba oyuncusu, çocukları hakkında detaylı bilgi alalım.

Mehmet Okur istinye park gezisinde oğlu le oldukça samimi bir şekilde dolaşmış melekler. İşte haberin devamı.

NBA takımı Utah Jazz’da oynayan başarılı basketbolcu Mehmet Okur, önceki gün çocuklarıyla birlikte İstinye Park’taydı.

“Bu sezon sakatlık nedeniyle takımda forma şansı bulamadım ama şimdi her şey yolunda. Bir aydır İstanbul’dayım, ailemle Antalya’ya gideceğim” diyen Okur, aracının getirilmesini beklerken oğlunu öpücüğe boğdu.

Mehmet Okur'un Baba- Çocuk Sevgisi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atatürk ve çocuk sevgisi

atatürk ve çocuk sevgisi

atatürk ve çocuk sevgisi şiirleri atatürkün çocuk sevgisi şiiri atatürkün ile ilgili şiirler şiir ile ilgili şiir "Çocuklarımızı artık düşüncelerini hiç çekinmeden açıkça ifade etmeye, içten inandıklarını savunmaya, buna karşılık da başkalarının samimî düşüncelerine saygı beslemeye alıştırmalıyız. Aynı zamanda onların temiz yüreklerinde; yurt, ulus, aile ve yurttaş sevgisiyle beraber...
  2. Çocuğunuza karşı sevgisiz misiniz

Çocuğunuza karşı sevgisiz misiniz

Prof. Dr. Osman Demirhan, "aynı bedende farklı DNA'lar" ya da "Tek bedende çift kimlik" diye tanımlanan kimerizmin, kadının, dünyaya getirdiği çocuğuna karşı sevgisiz kalmasına, bunun da hem çocuk hem de annede ağır ruhsal sorunlara yol açtığını söyledi. Prof. Dr. Demirhan, "kimerizm"in uluslararası araştırmalarla kanıtlanmış bir kromozom bozukluğu olmasına...
  3. Çocuklarda Hayvan Sevgisi

Çocuklarda Hayvan Sevgisi

Çocukların en çok dikkatini çektiği ve en çok sevdiği şey hayvanlar.Onların sveimliliğine yaramazlığına çok aldanıyorlar:DHer hayvan kendince bir tür zarar taşır.Ama gelin görün ki bunu çocuklara anlatamıyoruz.Çocuklar da ki bu hayvan sevgisine bayılıyorum:) Çocuklarda Hayvan Sevgisi Yeryüzünde sadece insanlar yaşamıyor, onlar, birçok canlı türü içinde sadece biri. Bu canlı türleri...
  4. Baba Sevgisi İle İlgili Şiirler

Baba Sevgisi İle İlgili Şiirler

Baba Sevgisi İle İlgili Şiirler arıyorum ben biriniz bana yardımcı olun:)
  5. Çocuğuyla Drift Yapan Baba!

Çocuğuyla Drift Yapan Baba!

drift yapmak, komik videolar, komik çocuk Sevgili melekler, şimdi bu videoyu izlediğinizde kızar mısınız, güler misiniz bilemem ama 3 yaşındaki çocuğun mimiklerine hayran kalacağınıza eminim. :) Baba aracıyla drift yaparken, yan koltuğuna da 3 yaşındaki çocuğunu oturtuyor. Bu zeki (!) babayı tebrik ediyor, miniğin mimiklerini izlemek üzere videomuza geçiyoruz... [media]

Sayfayı Paylaş