gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar

Konu, 'Karikatürler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mehmet yiğit özgür.jpg Yiğit özgür karikatürleri yiğit özgür yeni çizim karikatürlere konumuzdan ulaşabilirsiniz. Değerli arkadaşlarım öncelikle sizlere Yiğit Özgür hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Sevgili Yiğit Özgür'ün tam adı Mehmet Yiğit Özgür ve 1977 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş, daha sonra bu kardeşimiz Ankara Hacettepe Üniversitesi Grafik bölümünü bitirerek çizimlerini geliştirmek ve daha iyi çizim yapabilmek adına şehri İstanbul'a yerleşmi. Leman ve L-Manyak dergilerinde çalışmış ise de bu dergilerde çalışırkene kendisini çok fazla gösterip tanıtamamış ve ifade de edememiş. Daha sonra Allah ya yürü kulum deyince Penguen dergisine kapağı atmış ve kendine özgü uzun konuşturma balonları ile onbinlerce geniş kitleye hitap etmeye başlamış ve yıldızı parlayarak herkesi yakmaya başlamış.

Yiğit Özgür kardeşimiz 2007 yılında aralarında Ersin Karabulut ve Memo Tembelçizerin de bulunduğu grubunu yanına alarak basmış istifayı ve Uykusuz isimli yeni mizah dergisini şıkır şıkır kurmuşlar. Bu derginin de malum durumu ortada süper yani Şimdi bu kardeşimize ait olan bazı karikatürleri sizlere şeyettiriyorum. Sizlerde şeyettirirsiniz artık :D:D

MEHMET YİĞİT ÖZGÜR KARİKATÜRLERİNDEN SEÇMELER

Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (1).jpg Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (2).jpg Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (3).jpg Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (4).jpg Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (5).jpg Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (6).jpg Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (7).jpg Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (8).jpg Mehmet yiğit özgür karikatürleri_kolaj_ (9).jpg

Haa olaki Yiğit Özgür kardeşimize ait olduğu varsayılan ve google resim bölümü kullanılarak elde edilen bu resimlerden birisi ya da bir kaçı, başka bi arkadaşa aittir affedin. Affeeedin dedim üleeeen :D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Ağustos 2016
    Hayme_Ana bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: yiğit özgür karikatürleri
    hala hula çok güzeldiler emeğine sağlık

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yiğit özgür karikatürleri

:hhh: :hhh: Koptum koptum, İngilizceye koptum :hhh: Sandalye de çok iyiymiş :hhh: İkinci de öyle.. Güzeller ya, iyi güldüm valla :hhh: Ellerine, emeğine sağlık canım ya.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  5. gülücüğ

gülücüğ Forum Okuru

Yiğit özgürün kendisine bayılıyorum acayip karizmatik ve çok zeki yaaa şu karikatürlerde yapılan vurgular çok hoş :D:D Başarıları daim olsun ne diyeyim ki dimi kızlar

Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgür Çevik Biyografisi

Özgür Çevik Biyografisi

Özgür, 27 Mayıs 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi.Beş yaşına kadar İstanbul'da büyüyen Çevik; ilkokulu Amasya, ortaokulu Lüleburgaz, liseyi ise Bingöl ve İzmit'te okudu. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünü kazanarak tekrar döndüğü İstanbul'da, eğitimle birlikte müzik çalışmalarına da devam etti ve 2007'de mezun oldu. Çevik 2004 yılında Akademi Türkiye...
  2. Yiğit özgür Kimdir ?

Yiğit özgür Kimdir ?

yiğit özgür fotoğraf yiğit özgür, kimdir, karikatur, hayati, uykusuz ile ilgili konuda bulunmaktasiniz Sevgili Melekler, Karikatur ve mizah severlerin yakindan tanidigi, zekasini ve ince esprilerini karikaturlerine yansitmis, ozellikle '' Huniler '' konulu karikaturleriyle severek takip edilen Yigit Ozgur Kimdir? Türk karikatürist. 1977 Istanbul dogumlu, Ankara'da Hacettepe...
  3. Mehmet Metiner Kimdir Biyografisi ve bilgiler

Mehmet Metiner Kimdir Biyografisi ve bilgiler

Selamlar meleklerim, gündeme bomba gibi düşen habere göre Ak Parti Adıyaman millet vekillerinden Mehmet Metiner, Başbakan Tayyip Erdoğanın Kürt Siyasetini inanılmaz derecede eleştirdiği ortaya çıkmıştı. Bizlerde sizler için Mehmet Metiner Kimdir diye araştırdık. 1960 yılında Adıyaman’ın Kahta ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu. Girişim, Yeni Zemin ve...
  4. Evlerden Biri Dizisi Özgür Çevik biyografisi burada

Evlerden Biri Dizisi Özgür Çevik biyografisi burada

Evlerden Biri Dizisi İskender Kimdir Özgür Çevik Kimdir Evlerden Biri Dizisi Romantik komedi dizisi olan Yabancı Damat dizisi ile tanıdığımız, Özgür Çevik Evlerden Biri dizisinde başrol oynuyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda başarılı ve genç oyuncu Özgür Çevik kimdir diye bilgiler sunuyor ve Evlerden Biri Özgür Çevik biyografi bilgilerini isteyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet...

Sayfayı Paylaş