gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Mehmetcan Mincinozlu ( cem arslan) Fotoları

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

küçük sırlar cem arslan cem mehmetcan mincinozlu biyografi mehmetcan mincinozlu biyografi
    *Mehmetcan Mincinozlu
    Doğum tarihi: 24.02.1984
    Doğum yeri: İstanbul
    Okuduğu okullar : Avusturya Lisesi Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü
    Bilgilerini verdim şimdi de nerde tanıdım onu düşünelim:D Lise Defteri adlı dizide:D basket oynuyordu ya nede güzel yakışıyordu :) ismide alp tı :)

[​IMG] İşte burda Lise Defterindeki hali ayyyhhhh :)
    [​IMG] bu halleride melekler korusun dan kalma :)
    [​IMG] oyy gülüşüne bak ya :D

2. ben_tatlibela

ben_tatlibela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Mehmetcan Mincinozlu ( cem arslan) Fotoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-günahsız aşk

uğur arslan-günahsız aşk

Zamansız gözlerini ufka dikişin var ya Beni benden edişin Hesap vermeden Sormadan Söylemeden sevişin Buğulu gözlerinde Bakışların beni bırakır gider ya Sadece Sadece sen yokken kendime gelişim Umulmadık bir yerinde hayatın Ciğerlerini söküp atarcasına Kalbindekileri haykıracakmış gibi Karşımda duruşun Ve bir kelime bile etmeden Çekip gidişin Ve susuşun var ya... Şakağıma...
  2. uğur arslan-gözlerin

uğur arslan-gözlerin

ve gözlerin gelir aklıma ve sözlerin gidişin gitmiyor gözümün önünden ve izleri derin ilk değilsin bu seninde bildiğin ve yine biliyorsun sen son sevdiğim şimdi uzaklardasın ben çamlar arasında bir hastane odasında ciğerimde ince bir hastalık içimde kapanmak bilmeyen bir yara ve sanki elimde inadına bir sigara biliyorum dönmeyeceksin hatta arkana bile bakmazsın gün gelir belki bir yuva...
  3. Cem Arslan Best fm

Cem Arslan Best fm

best fm cem arslan cem arslan best fm aslan aslan biyografi Sabahları yine işe giderken, dinlediğim nadir insanlardan bir tanesi Cem Arslan. Cem Arslan Resimleri Yapmaa bunu yapma bana :D:D Uykulu şekilde işe giderken uykumu acıyorsun Cem :) Ama en çok akşam üstü proğramını seviyorum. Heralde sabahları biraz mahmur oluyorsun. Akşamları daha şen şakrak geçiyor eve dönüş yolunda. Bu...
  4. Arslan Yakıcı Facebook resimleri

Arslan Yakıcı Facebook resimleri

Arslan yakıcıya ait resimler ve fotoğraflar varmı merak ediyorum.
  5. Küçük Ağa Mehmetcan Ölecek mi?

Küçük Ağa Mehmetcan Ölecek mi?

küçük ağa dizi oyuncuları, küçük ağa mehmetcan öldümü, mehmetcan öldümü Kanal d ekranlarının ailece izlenen sevilen dizisi"Küçük Ağa" son bölümün de hayranlarını bir hayli üzdü. Son sahne de annesi ile birlikte araba da giderken birden fenalaşan ve burnundan kan gelen Mehmetcan'a noldu? İzleyici büyük bir merakla yeni bölüm de Mehmetcan'a neler olacağını bekliyor. Benim düşüncelerim...

Sayfayı Paylaş