gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Melekler mekanı kaç hamiş melek barındırıyorum bakalım dedim. Hadi bakalım anne adayları anlatın hamileliğiniz nasıl geçiyor, ilk hamileliğiniz mi, bebişinizin cinsiyeti ne, kaç aylık hamilesiniz, hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an ki tutumunuz ne, kendinizi nasıl hissettiniz, şu an nasıl hissediyosunuz.... vs vs İçinizden geçen herşeyi burda paylaşabilirsiniz...:) Yorumlarınızı bekliyorum hamiş melekler....:emzirme:

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ilk ben yazayım...34 haftalık hamileyim bi oğlum olucak inş....ilk hamie oldugumu buradaki meleklerimle paylaşmıştım o ilk çift çizgiyi görmek çok bambaşka bir duygu...burdan tüm hamileleri allah kurtarsın diyorum...ve hepsini öpüyorummmmmmm

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Hamile değilim ama çok güzel bi duygu olduğunu biliyorum isteyen herkese allah nasip etsin inş...:leylek

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bende hamıleyım 30+2 haftalık ..kızım olacak ınsallah

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 aylik hamileyim daha cok yeni sayilir, ilk hamisliyim tabi zorluklarida var agrilar bulantilar ama hepsi geicektir insalla. ilk ögrendiyim zaman soktan konusamadim kendi kendime simdi artik bende anne olucam diyip gülüyordum:esra: cinsiyeti beli degil daha ama erkek his ediyorum:)

6. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    :fırtına:ben burayi nasil gormedim ki???

:hey::hey::hey::hey:bende variimmm

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allah sağlıklı dünyaya getirsin inş herkesin bebeğini... İnş o duyguyu bi gün bende yaşarım...:)

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0

insalla:esra:

9. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Amin canim isteyen herkeze hayirlisiyla yasatsin.

10. gamzeee_006

gamzeee_006 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende varım daha yeni 6 haftalık...

11. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    25 haftalık hamileyim meleklerim hamile oldugumu ilk öğrendiğimde çok sasırdım çünkü 14 aylık oğlum vardı daha o emiyordu ben ikisini birden nasıl bakıcam diye korktum önce ama allah yardım eder ikinci bebişimde erkek allah ım insallah sag saglim kucagımıza almamızı nasip eder hepimize

RefRa bunu beğendi.
  12. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ne kadar güzel Allah yardımcın olsun canım. İkisi birlikte büyür :) Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inş. acılarını yaşatmasın Rabbim.

13. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    amin refka cım çook tesekkür ederim büyüdükleri zaman iki yakısıklımı takıcam koluma gezicem oğullarımla :D

RefRa bunu beğendi.
  14. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Amin canım herşey dilediğince olur inş. :)

zenas61 bunu beğendi.
Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kasim 2010 hamişleri buraya...

Kasim 2010 hamişleri buraya...

Arkadaşlar herkese merhaba, Ben daha taze hamişim.En son regl tarihim 29 Kasımdı.Yani doktorların SAT 'a göre yaptığı hesaplama sonucunda 5+1 haftalık hamile oluyorum sanırsam :) Benim gibi son regl tarihi kasım ayında olupta hamile kalan arkadaşlar hadi gelin buraya birlikte takip edelim hamileliğimizi.Belki kaçırdığımız şeyleri birbirimiz sayesinde yakalarız... Sevgiyle Kalın...
  2. gurbetteki hamişler burada toplanalım

gurbetteki hamişler burada toplanalım

sıla hasreti yurtdışında doğum Merhaba kızlar, yurtdışında olup bizi takip eden arkadaşlar varmı ? hangi ülkeden katılıyorsunuz? yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)
  3. Gebelik Döneminde Gerekli Olan Besinler Burada Hamiş Melekler Buraya

Gebelik Döneminde Gerekli Olan Besinler Burada Hamiş Melekler Buraya

gebelik döneminde beslenme,gebelik döneminde beslemenin önemi, Hamilelik döneminde bazı almamız gereken besinler vardır bunlar hem anne için hemde karnındaki bebeği için oldukça önem taşır.Gebelik döneminde sağlıklı beslenmeliyiz ve doğru besinleri tüketmeye özen göstermeliyiz. Gebelik ve Hamilelik dönemlerinde lif, kalsiyum, çinko, demir ve vitaminlerin eksik olmaması hem anne hem de...
  4. Gebelik Hakkında Tüm Sorularınıza Cevaplar Burada HAMİŞ Melekler Buraya

Gebelik Hakkında Tüm Sorularınıza Cevaplar Burada HAMİŞ Melekler Buraya

gebelikle ilgili,gebelikle ilgili herşey,gebelikle ilgili sorular, Melekler gebelik hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada inş.sizlere bir faydası olur ve kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmanıza yardımcı olur..Aklınıza takılan 'acaba ' dediğiniz hamilelikle ilgili sorular ve cevapları; Vajinal akıntılarımın artması normal mi? Evet: Hormon salgıları ve...
  5. Hamiş Melekler İçin Kuru Yemiş Listesi BURADA

Hamiş Melekler İçin Kuru Yemiş Listesi BURADA

gebelikte kuruyemiş,gebelikte kuruyemişin faydaları, Arkadaşlar kuru yemiş tüketmek hamilelik döneminde enerji alabilmek için önemli bir besin kaynağıdır.Hem sizin için hemde bebeğiniz için çok güzel bir enerji deposudur şimdi sizlere gebelik döneminde tüketilmesi gereken kuru yemişler den bahsedelim. Hamilelikte kuru yemiş tüketmek sağlıklı bir beslenme alışkanlığının vazgeçilmez öğesi...

Sayfayı Paylaş