gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Mekanın Cennet Olsun Sarp Öztürk...

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sarp öztürk sarp öztürk kimdir nereli Dün akşam belki içinizde bu haberi televizyonlardan izlemiş olanlarınız vardır. Ben Mersin'liyim ve Mersin'de oturuyorum.Şehrimizin yerel sanatçılarından biri olan Sarp Öztürk 2 gün önce pisi pisine bir şekilde hayata veda etti.
    Sebebi inanın bana o kadar basit bir sebeb ki gerçekten öğrendiğinizde sizlerde yazık oldu hakkaten pisi pisine gitmiş diyeceksiniz...
    Sarp Öztürk Mersin'de bir türkü evinde sesi ve yorumuyla birlikte saz çalan ve çok sevilen bir sanatçıydı önceki gün bara gelen müşterilerden birisi kendisinden kürtçe bir parça söylemesini istiyor ama Sarp Kayserili olduğu için kürtçe bilmediğini bu isteğini yerine getiremeyeceğini müşteriye izah ediyor..

Bunun üzerine sırf kürtçe parça söylemedi diye adam silahını çıkarıp ortalığı kurşun yağmuruna tutuyor

Sarp Öztürk olay yerinde can verirken gitarist ve garsonda yaralı halde hastaneye kaldırılıyor.

Demokratik açılımdan bahseden zihniyetlere sesleniyorum.
    Eğer bahsettiğiniz açılım buysa yerin dibine batsın açılımınız.Bu ülkede sırf kürtçe dili bilmediği için bir sanatçı öldürülüyorsa nasıl bir demokratik açılımdır bu....

Gerçekten çok üzüldüm bu olayla birlikte Mersin şu an çok üzgün Sarp Öztürk'e ağlıyor ve onun için derinden üzülüyor.

Sizlere Sarp Öztürk hakkında bzı bilgiler vermek istiyorum.

Sarp Öztürk kimdir?

1972 kayseri Sarıoğlan doğumlu olan Sarp Öztürk Müzik hayatına
    küçük yaşlarda babasının sazıyla başlamıştır...Sarp Öztürk evli ve bir çocuk babasıdır.
    Şu anda albüm çalışmaları içersinde olan Sarp Öztürk albüm aranjesini Ahmet özgül yapıyor musa eroğlu- ismail Derker-İsmail Altunsaray-Volkan öktem Nurhat Şensesli-Adil Çelebi ihsan Mendeş-- ensturmanlarıyla Sarp Öztürk e eşlik edecek olan sanatcılardır.
    Neşet Ertaş Musa Eroğlu gibi türk halk müziğinin duayyen isimlerinin türkülerine hayat verecek olan Sarp Öztürk musa eroğlu musatafa özarslan kıvırcık ali yıldırım budak albümde düet yapacak.

BEN SESİM GÜZEL OLDUĞU İÇİN TÜRKÜ SÖYLEMİYORUM,TÜRKÜLERİ ÇOK SEVDİĞİM İÇİN DE TÜRKÜ SÖYLEMİYORUM,TÜRKÜLERİN GEREKLİLİĞİNE İNANDIĞIM İÇİN TÜRKÜ SÖYLÜYORUM... SARP ÖZTÜRK**

Allah'tan kendisine rahmet kederli ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum.

TÜRKÜLERİN SESİNİ KİMSE SUSTURAMAZ....TÜRKÜLERDE YAŞAYACAKSIN ARTIK....

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Allah rahmet eylesin....
    Gercekten pisi pisine gitmis adam. Cok yazik Allah kimseyi boyle cahil insanlarla karsilastirmasin.

3. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    İnanmıyorum yaaaa, böyle bir cehalet, böyle insafsızlık, böyle bir .......... olamaz heralde, neyse daha fazla yazmayayım, yoksa inanın parmaklarım çok ağır kelimelere doğru gidiyor... Tek şey söylemek istiyorum böyle insanım deyip gezenlere
    LANET OLSUN SİZE..

Mekanın Cennet Olsun Sarp Öztürk... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mekanin Cennet Olsun

Mekanin Cennet Olsun

Dertli olduğunda bir dost arar durursun can Ülkesinde öyle bir dost kazanırsın ki Kaybetmek aklına bile gelmez Lakin bilirsin ölÜm bir çizgi kadar yakın Lakin yine de inanamazsın ayrıldığına Sonrası Bir mesaj gelir telefona ‘YÜZÜNDE NUR AKLINDA İLİM KALBİNDE ALLAH DİLİNDE LA İLAHE İLLALLAH GöNLÜN DE RESULULAHÂ’ Eksik olmasın diye Meğersem son dizeleri ve son mesajıymış İşte sonrası Bir kaza...
  2. Hayalİyle Cennet Oldu Bu Batak

Hayalİyle Cennet Oldu Bu Batak

Bir ıstırap verdin bana İç dedin Gözlerimden yudum yudum içmişim Daracık dünyaya saçılmış kalbim Saçlarımdan püfür püfür dumanlar Tutam tutam, avuç avuç saçlarım. Bir dağ yaptın yollarımda Geç dedin Tepe taklak, baş üstünde geçmişim Zulüm kustu zalim mahluklar bana Yüreğim kan, ciğerim alev alev Parça parça, bölük pörçük yüreğim Duyguları tek tek dizdin yoluma Seç dedin İçlerinde...
  3. İstanbul'da görülmesi gereken 12 cennet mekan

İstanbul'da görülmesi gereken 12 cennet mekan

istanbulda görülmesi gereken 100 yer istanbuldaki parklar istanbuldaki korular istanbulda gezilmesi gereken 100 yer gezilecek Şehir hayatı sizi bunalttı mı? Uzaklara gitmeye gerek yok. İstanbul içinde doğayla baş başa vakit geçirebilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünden aldığı bilgiye göre, kentte müdürlüğün denetiminde 12 koru bulunuyor. ''Kentin akciğeri''...
  4. Sarp Apak... "KAVAK YELLERİ"NE TRANSFER OLDU!

Sarp Apak... "KAVAK YELLERİ"NE TRANSFER OLDU!

Dizilerde oyuncu değişikliği reytinkleri kötü etkiliyo bakalım kavak yellerinde ne olacak. Sarp Apak, Kanal D’nin sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin yeni sezonunda izleyici karşısına çıkıyor. “Avrupa Yakası”nın Tanrıverdi’si Sarp Apak, Kanal D’nin sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin yeni sezonunda ‘Güney’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Apak, “Dağhan Külegeç gidiyor ama benimle...
  5. melekler mekanı ev olsa...

melekler mekanı ev olsa...

elmalı kurabiye elmali kurabiye nescafe MELEKLER MEKANINI ev olarak görüyoruz ve evdeymiş gibi davranıyoruz:):) ben başlıyorum:D:D kumanda nerdeee dizim başladı yaaaa pooff:dil: :dil: :dil:

Sayfayı Paylaş