Mekanın Cennet Olsun Sarp Öztürk...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Mekanın Cennet Olsun Sarp Öztürk...
sarp öztürk sarp öztürk kimdir nereli
Dün akşam belki içinizde bu haberi televizyonlardan izlemiş olanlarınız vardır.
Ben Mersin'liyim ve Mersin'de oturuyorum.Şehrimizin yerel sanatçılarından biri olan Sarp Öztürk 2 gün önce pisi pisine bir şekilde hayata veda etti.
Sebebi inanın bana o kadar basit bir sebeb ki gerçekten öğrendiğinizde sizlerde yazık oldu hakkaten pisi pisine gitmiş diyeceksiniz...
sarp-ozturk2-5727.jpg

Sarp Öztürk Mersin'de bir türkü evinde sesi ve yorumuyla birlikte saz çalan ve çok sevilen bir sanatçıydı önceki gün bara gelen müşterilerden birisi kendisinden kürtçe bir parça söylemesini istiyor ama Sarp Kayserili olduğu için kürtçe bilmediğini bu isteğini yerine getiremeyeceğini müşteriye izah ediyor..

Bunun üzerine sırf kürtçe parça söylemedi diye adam silahını çıkarıp ortalığı kurşun yağmuruna tutuyor

Sarp Öztürk olay yerinde can verirken gitarist ve garsonda yaralı halde hastaneye kaldırılıyor.

Demokratik açılımdan bahseden zihniyetlere sesleniyorum.
Eğer bahsettiğiniz açılım buysa yerin dibine batsın açılımınız.Bu ülkede sırf kürtçe dili bilmediği için bir sanatçı öldürülüyorsa nasıl bir demokratik açılımdır bu....

Gerçekten çok üzüldüm bu olayla birlikte Mersin şu an çok üzgün Sarp Öztürk'e ağlıyor ve onun için derinden üzülüyor.

Sizlere Sarp Öztürk hakkında bzı bilgiler vermek istiyorum.
sarp-ozturk1-1765.jpg

Sarp Öztürk kimdir?

1972 kayseri Sarıoğlan doğumlu olan Sarp Öztürk Müzik hayatına
küçük yaşlarda babasının sazıyla başlamıştır...Sarp Öztürk evli ve bir çocuk babasıdır.
Şu anda albüm çalışmaları içersinde olan Sarp Öztürk albüm aranjesini Ahmet özgül yapıyor musa eroğlu- ismail Derker-İsmail Altunsaray-Volkan öktem Nurhat Şensesli-Adil Çelebi ihsan Mendeş-- ensturmanlarıyla Sarp Öztürk e eşlik edecek olan sanatcılardır.
Neşet Ertaş Musa Eroğlu gibi türk halk müziğinin duayyen isimlerinin türkülerine hayat verecek olan Sarp Öztürk musa eroğlu musatafa özarslan kıvırcık ali yıldırım budak albümde düet yapacak.

BEN SESİM GÜZEL OLDUĞU İÇİN TÜRKÜ SÖYLEMİYORUM,TÜRKÜLERİ ÇOK SEVDİĞİM İÇİN DE TÜRKÜ SÖYLEMİYORUM,TÜRKÜLERİN GEREKLİLİĞİNE İNANDIĞIM İÇİN TÜRKÜ SÖYLÜYORUM... SARP ÖZTÜRK**

Allah'tan kendisine rahmet kederli ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum.

TÜRKÜLERİN SESİNİ KİMSE SUSTURAMAZ....TÜRKÜLERDE YAŞAYACAKSIN ARTIK....

İnanmıyorum yaaaa, böyle bir cehalet, böyle insafsızlık, böyle bir .......... olamaz heralde, neyse daha fazla yazmayayım, yoksa inanın parmaklarım çok ağır kelimelere doğru gidiyor... Tek şey söylemek istiyorum böyle insanım deyip gezenlere
LANET OLSUN SİZE..

Geri