gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mekik oyası örneği bulunur mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mekik oyası örneği arıyorum teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

mekik oyası örneği bulunur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İğne oyası yemeni örnekleri

İğne oyası yemeni örnekleri

iğne oyası yemeni örnekleri yemeni iğne oyası oyaları bursa modelleri bursa örnekleri İğne oyası seven hanımlar sizler için yeni iğne oyası örnekleri ben çok beğendim:)
  2. Mekik Oyası Modelleri Resimleri Örnekleri

Mekik Oyası Modelleri Resimleri Örnekleri

mekik oyası mekik oyası modelleri mekik oyası resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Çeyiz sandıkları içinde tığ işi oyalar dışında bir de eskilerin daha çok yaptıkları mekik oyaları bulunur melekler :) Küçük bir aletten çıkan onlarca havlu kenarı , yazma kenarı örneklerine bayılırsınız. Hatta mekik oyasından örtüler bile yapılıyor. Bu yazımızda da sizlere mekik oyası örnekleri vermek...
  3. Gebeyken Mekik Çekmek Doğru mu?

Gebeyken Mekik Çekmek Doğru mu?

hamilelikte mekik çekilir mi gebelikte mekik çekilir mi Sevgili melekler, bazen kulaktan dolma bilgilerle donanıp, bu bilgilere inanıyoruz. Oysa en doğrusu, özellikle hayatımızın en önemli zaman dilimlerinden biri olan gebelikte, aklımıza gelen her soruyu, duyduğumuz her bilgiyi doktorumuza sormak. Gebelikte egzersiz elbette önemlidir. Ancak kendimizi zorlamamalı, mekik gibi karın...
  4. Mekik oyası modelleri

Mekik oyası modelleri

Tesettürlü hanımlar için her biri diğerinden güzel mekik oyalarını görünce çok beğeniceksiniz.Ayrıca gelin adaylarımız çeyiziniz için de çok şık olan mekik oyalarını tercih edebilirsiniz.Mekik yapılışı zahmetli ama görünümü çok zarif ve ağır olan bir oya çeşididir. Mekik oyalarından havlu kenarları,yazmalar örtü kenarları da tasarlanabilir.Mekik oyalarını daha çok mevlüt örtülerinde...

Sayfayı Paylaş