gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Mekke canlı izle

Konu, 'Dini Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mekke canlı mekkeden canlı yayın mekke yayın kamera mekkeden izle Merhaba meleklerim,
    Manevi huzurun bulunduğu ve farz olan Hac durumunu yerine getirmek isteyen, giden gidemeyen, acaba şimdi mekkede neler oluyor diye düşünen arkadaşlarımız için canlı canlı mekkeyi izletiyoruz. Biz değil izletenler izletiyor. Araştırdık ve sizler için bulduk arkadaşlarım,

Umarım yararı olur.

CANLI MEKKE İZLE TIKLAYINIZ

Mekke canlı izle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mekkenin fazileti

mekkenin fazileti

mekkedeki melek mekkedeki melekler mekkeye melek indi mekke nin melekleri mekkenin üzerindeki MEKKE'NİN FAZİLETİ 4542 - Hz. Ebu Zerr radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm: "Şurası muhakkak ki, (yeryüzündeki) ilk ev, mübarek olsun ve içinde namaz kılınsın diye Mekke'de inşa edilen Kâ'be'dir" buyurdular. Ben: ^Sonra hangisi?" diye sordum....
  2. iz

iz

İnsan ayağının belirgin izleri, kişinin hayat ve inanışında kendine rehbet ittihaz ettiği kimseye, Hayvan izleri nefsin zararlı istek ve yönlendirmelerine, İz sürmek, öncü bilginlerin ve salih kişilerin yolunu izlemeye, gizli şeylerin meydana çıkmasına ddelalet eder.Rüyada bir izi takip etmek, yeni işlere atılacağınızı işaret eder. Rüyada görülen ayak izleri geçmişte kalan olayların yeniden...
  3. mekkenin girişi

mekkenin girişi

mekkenin haritası mekkenin içi mekke nin melekleri melekleri mekenin Eklenmiş Mesaj __________________ KaLsada Son NefeS İLLede KÖRFEZ K ö r f e z L e e ! ... payidar.com
  4. Mekke çarşısı

Mekke çarşısı

mekkedeki melek mekke çarşısı mekkede melekler mekkedeki melekler mekke çarşilari Arap kadınlarının şıklığı ve giysilerinin modellerini oldum olası sevmişimdir bana oldukça otantik bir görüntü sergileyen bu şık modellerden sizlere örnekler vermek istiyorum

Sayfayı Paylaş