gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Mekke-i mükerreme

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hacca gitmeye, emniyet ve güvene, dini önder ve imamlara, izzet ve yüceliğe, alaka ve hürmete, Hac maksadı dışında Mekke'ye gitmek hırs ve tamahkarlığa, Mekke'de oturmak yahut oraya yakın bir yerde yaşadığını görmek uzun ömre, Mekke'de bolluk olduğunu göörmek hayra, kıtlık görmek ise şerre delalet eder.

Mekke-i mükerreme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mekkenin fazileti

mekkenin fazileti

mekkedeki melek mekkedeki melekler mekkeye melek indi mekke nin melekleri mekkenin üzerindeki MEKKE'NİN FAZİLETİ 4542 - Hz. Ebu Zerr radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm: "Şurası muhakkak ki, (yeryüzündeki) ilk ev, mübarek olsun ve içinde namaz kılınsın diye Mekke'de inşa edilen Kâ'be'dir" buyurdular. Ben: ^Sonra hangisi?" diye sordum....
  2. Mekke-i mukerremeyi görmek

Mekke-i mukerremeyi görmek

Rüyada Mekke-i Mükerreme'yi görmek, hacca gitmeye ve Mekke'yi ziyaret etmege delalet eder. Mekke'ye ziyaret için olmayip ticaret için gittigini görmek, dünya islerini sevmege ve dünya malina haris bir kisi olduguna; bir rivayete göre de rizk ve nimetinin artmasina; Mekke'de ser ve kötü islerle ugrastigini görmek, dininde ve dünya islerinde zarar görecegine delalet eder. Ismail Bin El-es'as'a...
  3. mekkenin girişi

mekkenin girişi

mekkenin haritası mekkenin içi mekke nin melekleri melekleri mekenin Eklenmiş Mesaj __________________ KaLsada Son NefeS İLLede KÖRFEZ K ö r f e z L e e ! ... payidar.com
  4. Mekke İlahisi

Mekke İlahisi

meke melekleri melek meke melek mekedemelek -Gönül kulağıma gelse bir sada Ey kulum gel eyle haccını eda Etsem malı-mülkü cananı feda Diyerek Lebbeyk Allahümme Lebbeyk; Lebbeyke la şerike leke Lebbeyk. Babüs-selam'ından beytine girsem Hacer'ül-Esved'e yüzümü sürsem Geçip masivadan vuslata ersem Diyerek Lebbeyk Allahümme Lebbeyk; Lebbeyke la şerike leke Lebbeyk. Salih Kullarınla tavafa...
  5. Mekke çarşısı

Mekke çarşısı

mekkedeki melek mekke çarşısı mekkede melekler mekkedeki melekler mekke çarşilari Arap kadınlarının şıklığı ve giysilerinin modellerini oldum olası sevmişimdir bana oldukça otantik bir görüntü sergileyen bu şık modellerden sizlere örnekler vermek istiyorum

Sayfayı Paylaş