gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

mekke ve medine ilk görüntü fotograflari

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 23 Şubat 2008
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: mekke ve medine ilk görüntü fotograflari

bu kadar önemli fotograflari kimse acip bakmamis yorum yapmamis,,darildim valla kizlarr

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok çok saol canım seni seviyorum tatlım ellerine sağlık

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bnde seni seviyorumm canmm,bana yorum yazdigin icin yanimda oldugun icin,bukadar onmli guzel fotolara sen sadece bakip yorum yazdiginn icinn,iyiki varsin,sevgilerle

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

canım daha yeni gördüm emeğine sağlık canım görmemiştim hiç hadi sana ecik rep veremde kızgınlığın geçsin :)

6. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

canim mislinay derdim rep degildi bnm gercekten cok begendigim duygulandigim fotolardii sandimki sizlerde begenirsinizz bakarsinizz,,

sadece yorum yazmanizi istedimm,ama yinede tsklerr canimm

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

canımbenim ben seni anladım sen merak etme repi ben vermek istedim konun güzeldi o resimlerin değeri ölçülemez tabiki ben espri olsun diye demiştim kızma diye oldumu benimde hoşuma gitti bakarken böyleymiş ha dedim içinden ilk yapıldığı zamanı düşündüm canım ya

8. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cok sagol canim dostumm,,bn kizmadim kizamamda size ne haddime sadece kirildimm ama sizede degil yani gecti canimin ici bnde saka yaptim:(yorumlarin icinde cok sagoll,bnde begendim valla,,seninde begenmene sevindimm,sevgilerle canim arkadasim

9. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok etkileyici bu eski resimler insanı ozaman alıp götürüyor emeğine sağlık nisancım.

10. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: mekke ve medine ilk görüntü fotograflari

emeğine sağlık

mekke ve medine ilk görüntü fotograflari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mekke ve medine'nin ilk resimleri!

mekke ve medine'nin ilk resimleri!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kristalden yapılmış mekke,medine,kabe resimleri

kristalden yapılmış mekke,medine,kabe resimleri

mekke medine kabe medine görüntüleri kabe görüntüleri melekleri melekleri
  3. 3 Hafta önce cekilmis cap canli mekke medine resimleri....

3 Hafta önce cekilmis cap canli mekke medine resimleri....

medine canlı mekke medine canlı mekke canli meke Annemler hacida bu sene bir kac resim cekmisler, bende bilgisayara yükleyip sizlerle paylasmak istedim, bakin cok güzeller...
  4. ilk mekke ve medine resimleri

ilk mekke ve medine resimleri

mekke medine haritası mekkede görülen melek medine melekleri mekkede görünen melekler medinede görülen melek Sultan II. Abdülhamid’in çektirdiği Mekke Medine fotoğrafları gün yüzüne çıktı. İşte mukaddes mekanların, geçmişini gösteren tarihi fotoğraflar MEKKE ve MEDİNE’nin ilk Fotoğrafları Gün Yüzüne Çıktı Osmanlı Devleti’nde fotoğrafçılığın en büyük destekçisi olan Sultan II. Abdülhamid’in...
  5. VUK göre “İlk Tesis ve Taazzuv Giderleri ve Peştamallıklar” nasıl değerlendirmeye tab

VUK göre “İlk Tesis ve Taazzuv Giderleri ve Peştamallıklar” nasıl değerlendirmeye tab

1-VUK göre “İlk Tesis ve Taazzuv Giderleri ve Peştamallıklar” nasıl değerlendirmeye tabi tutulur anlatınız? İlk Tesis ve Taazzuv Giderleri ve Peştamallıklar Madde 282 - Kurumlarda aktifleştirilen ilk tesis ve Taazzuv giderleri mukayyet değeri ile değerlenir. Bu değer, ilk tesis ve Taazzuv için yapılan giderlerden fazla olamaz. Kurumun tesis olunması veya yeni bir şubenin açılması...

Sayfayı Paylaş