gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Meksika Biberi Hapı ile Zayıflamaya çalışıyorum

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

acı biber zayıflama hapı biber hapı kullananlar zararları hapının zararları meksika biberinin [​IMG]
    MEKSİKA BİBER HAPI
    Arkadaşlar bende ilaçlara karşıyım. Zaman zamanda kullanmak zorunda kaldım.
    Dietisyen doktorlarda bazen ilaçlara başvuruyor.

Artık benim gibi tüm gününü oturarak masa başında geçiren kişilerde kilo sorunu bir türlü geçmiyor. Açıkçası spor yapacak vaktimde yok..

Yaklaşık bi 10 kilo fazlam var.. Meksika Biberine başladım..
    4 gün oldu. 10. gün bakalım kaç kilo vermiş olacağım.
    Hergün tartılmak iyi değil..
    İlaç sabahları bol su ile (yaklaşık 2 su bardağı tavsiyemdir) aç olarak 1 adet alınıyor..
    Sabah güzel kahvaltı yapıyorum. Öğleden sonra iştahım olmuyor. Yinede yemek yemek gerekiyor tabiki. Akşamda hafif şeylerle geçiriyorum günümü..

Gelişmeleri yazarım..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Meksika Biberi ile Zayıflamaya çalışıyorum
    Meksika biberimi yahu iyide acı değilmi bunun kullanım şekli nasıl bol su ile yutuluyormu çiğneniyor mu :) Sen önce kullanımını bi yaz bakalım :)

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Sadminim Meksika Biber Hapı Bu.. Tablet yani.
    Sabahları kahvaltımızı yapıp, 2 su bardağı su ile 1 adet teblet alıyoruz.
    Ayrıca yazmayı unuttum. 1 Günde en az 2 litre su tüketmemiz gerekiyor..

Tok aldığımız için hapı ben acılık filan hissetmedim. Zaten Bildiğimiz kapsül gibi bişey..
    Terleme yapıyor, ısınıyorsunuz.. Üşüme olmuyor..
    Tuvaletede rahat çıkıyorsunuz, kabızlık yapmıyor yani.

Son düzenleme: 16 Haziran 2009
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

:) tamam anladım bende meksika biberi başlığını görünce, aklıma bildik biber geldi :) dedim nasıl olcak bu iş diye, iyi hadi bakalım umarım en kısa zamanda fazlalıklarından kurtulursun. Yaz buraya baya mrk ediyorum :D

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Dün yemek masam doluydu. Özellikle öğle yemeği çok zorlanıyorum yemek yemek için.
    Elbette gelişmeleri yazarım.

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bende meksika biberi falan diyince tırstım bayagı bir aslında güzelmiş bendemi alsam neee ama birde duydugum benim acı biber var oda bayagı bir zayıflatıyomuş.Keşke bende böyle yollarla zayıflasaydım şimdi kilo almak için ugrasıyorum ama malesef 70 kilodan tam 43 kiloya düştüm vede hala vermekteyim :(

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy canım nasıl becerdin o kadar kilo vermeyi yaa .Bence güzel niye üzüldün anlamadım...

8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Doktora görünmende fayda var. Allah korusun başka işler çıkmasın sonra..

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

İlaçtan bi 15 dk sonra yürüyüş süper oluyor. Resmen su içinde kalıyor insan..
    Vaktim olsada dahada çok yapsam şu yürüyüşleri.

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yoğun şekilde su isteğim devam ediyor. Bol Bol su içmem lazım.
    Tartılmayı erteledim. Süpriz bi rakam bekliyorum açıkçası..
    İştah öğle ve akşam üzeri olmuyor. Bu şekilde devam ediyorum.
    Bu arada Tuvalete düzenli vede çok rahat çıkıyorum. Bilginize.

11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Suyu az içiyorum diye dün aktarla konuştum. Parçalanan yağların atılması ancak su ile gerçekleşiyor bunun için en az 2-2,5 lt su kesin içmelisin diyor.

Mecburen bol içmem lazım. Dün baya içtim. Gerçekten özellikle büyük tuvaleti yaparken resmen yağ oluyor.
    Birde çok sıcak basıyor beni. Korktum bişey olur diye. Düzenli değil bir gün arayla içmeye başladım.
    Şimdilik gelişmeler bunlar.

12. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meksika biberi kapsülü... denemek lazim bende sabahtan aksama kadar masa basinda oturuyorum spora hic vakit ayiramiyorum :( eh dogal olarakta sisiyorum tatile cikmadan kilo vermem lazim :S

13. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Aynı durumdayım inan. İştahım olsa gam yemem. yemeden nasıl böyle oluyorum ona kızıyorum.

14. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Benim yengemde yıllar sonra lida ile zayıflaamıstı.. Sizin bahsettiğiniz fazla su tüketimi gerektiriyordu... aç karına sabahları bir kere alıyordu ve aksama kadar ona tokluk hissi veriyordu.. Tek şart fazlaca su tüketimi ve depolaanan yağları atmak... Tam 1 yıl kullandı ama kullanma şeklide şöyleydi ilk başta 1ay boyunca her gün... oturarak geçirdigi gunlerde 2litre hareketli gunlerinde de 3 ile 3,5 arasında içiyordu... 2.aydan sonra 3ay kadar gn aşırı kullandı hapı ve 5.ayın bitiminde haftada 2 gün kullandı ve öle öle haftada bir kere ye kadar düşürdü zzaten yeme alışkanlıgı düzelmişti ve metobolizmsı daha hızlı çalışmaya alıştıgındandaa hapı azalttıgındada bıraktıgındada kilo almadı... Fakat beslenmesini hep enerjisi yuksek vitamin deposu şeklinde yaptı.. mesela sabahları ballı süt içerdi... Gece lavobaya uyandıgında agzına ceviz badem felan alırdı .... sık sık beslendi azarazar yedii.. şimdide yengem kilo ve boyunu açıklıyorum yaşı ile birliktee.. 1,55cm boyunda ve 84kg idi...yaşda 36 pfff dediğinizi duyar gibiyim vee son yıllarda yani son 5 yılındada 80nin usutundeydii yani birikmişş bi kilo vardıı... iki çocuk annesiiii artısıda buu... :D şuan 56kg veee halada korumakta... şuandada beslenmesi felan normal herseyden yiyorrr fakat 1 yıl cok sabır ettii agzınaaa şeker namına bişi sokmadıı... şekerri meyveden baldan aldı.. çikolataya nasıl dayandı bilmiyorum.. zararlı hiç 1 sey yemedi ama suandada keyfinii sürüyorrr.... en son ne zaman 56 kg dı kendisi bile hatırlamıyorrr... :D
    Handanca inşalalh sende hedef kilona ulaşırsın... bu tarz hap kullananlara yengemin tek tavsiyesii beslenme alışkanlıgınızı azcık değiştirin vee suyuu aslaa ihmal etmeyin cunku susuz kalırsa vucudd organlara zararııı çok buyukmuşş...

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Su elbette içmek lazım. Suyuda içmezsek o böbrek ne kadar yorulur biliyormusun?
    Üstelik aç kalmak iyi değil. Sabah kahvaltımı güzel yaparım. Bu ilacın iyi yönü tok karına içiyorsun. Dolayısı ile mide direk sıkıntıya girmiyor.
    Bende kilodan çok ödem var. Serumların hediyesi kaldı. Sağlığım yerinde olsunda önemli değil gerçi. Ama Yeme alışkanlığımızı düzene koymakta fayda var.
    Lidayı bende kullandım (sahte çok piyasada) 8 kilo verdim.
    Ama düzenli olarak içmek istemiyorum aynı ilacı. Solea kullandım oda işe yaradı.
    Fakat 2. kutuya geçişte vucudüm alışıyor ve reaksiyon göstermiyor. Bende 1 ay dinlenip ona göre alıyorum ilacımı.
    Bu meksika biber kapsülüde ağız kuruluğu ve uykusuzluk yapıyor. Kaçta yatarsam yatayım erken uyanıyorum.
    Bakalım 1 kutu bitireyimde ona göre karar vereceğim ne yapacağıma.

Meksika Biberi Hapı ile Zayıflamaya çalışıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meksika biberi hapı

Meksika biberi hapı

biber hapıyla zayıflayanlar biber hapı ile zayıflayanlar Son zamanlarda zayıflatıcı kilo verdiren özelliği olan Meksika biberi hapı var arkadaşlar birçoğunuz duymuşsunuzdur Sizler için Meksika biberi hapının genel özellikleri hakkında bilgi vermek adına ufak bir araştırma yaptım eğer sizde merak ediyorsanız araştırmalarım sonucu edindiğim bilgileri sizler için sunmak istiyorum bilgi sahibi...
  2. Pepper Time Biber Hapı ile zayıflıyorum

Pepper Time Biber Hapı ile zayıflıyorum

pepper time forum pepper time kullananlar yorumları kullanıcı yorumları Arkadaşlar Biber hapını bugün aldım. (20/02/2010) Gelişmeleri buradan paylaşacağım.. Biber Hapı hakkında size bilgi vereyim biraz. 1-Günde bir kez bir kapsül kullanılır. 2-Sabahları aç karnına bol su ile alınmalı. 3-Gün içerisinde 2–3 litre su tüketilmeli. BİBER HAPI kutuları otuz kapsül içerir. Bir kutu...
  3. Kırmızı Biber Hapı ( La Jiao Shou Shen ) İle Zayıflıyorum

Kırmızı Biber Hapı ( La Jiao Shou Shen ) İle Zayıflıyorum

la jiao shou shen la jiao shou shen kullanımı jıao zayıflama hapı yorumları Merhaba arkadaşlarım daha önce kullanıp bir ayda 8 kilo vermemi sağlayan biber hapıma bu gün yeniden başladım.Gelişmeleri buradan yazacağım...Bu sefer çok kararlıyım 38 bedene kadar düşeceğim :)Diyet felan maalesef işe yaramıyor bende yapamıyorum zaten.Çaresiz bu hapa kaldım.İdealimdeki kiloya ulaşana kadar...
  4. Relax Ultra Tens Cihazı İle Zayıflamaya Çalışıyorum?

Relax Ultra Tens Cihazı İle Zayıflamaya Çalışıyorum?

relax ultra tens cihazı tens cihazı ile zayıflama nedir zayıflama Merhabalar meleklerim!!!Babamın almış olduğu bu cihaza bu gün itibariyle el koymuş bulunuyorum .:)Bakalım bir etkisi olacak mı gerçekten.İnternette pek bir yorum bulamadım bu cihazla ilgili.O nedenle sizlerin fikirlerinizi de alayım ve başka kullanan ya da kullanmak isteyen olursa onlara fikir vereyim dedim.Öncelikle cihazın...
  5. biber hapı

biber hapı

ben bir hap buldum zayıflamak için biber hapı diye kullanan var mı acaba ??

Sayfayı Paylaş