gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

mektup böreği

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mektup böreği Bir yufkanın ortasına peyniri kare olucak şekilde yerleştirin .Yufkanın kenarlarını peynirin üzerine katlayın bir kare oluşturun ,karenin büyüklüğünü teflon tavanızın büyüklüğüne göre ayarlayın ,ister margarin ister sıvı yağda teflonda pişirin.İç malszemesini isterseniz kıymalı,patatesli ,pastırmalı veya sucuklu yapabilirsiniz.Eğer isterseniz yufkaya bir yumurta biraz yoğurt ve biraz margarin hepsini karıştırıp gezdirebilirsiniz. Yalnız sade olanı buzdolabında daha uzun saklayabilirsiniz ,misafir için pratik ve hazır ikram.Saklarkende bir kaç yufkayı üst üste koyabilirsiniz,aralarına havlu kağıt koyarak temiz bir poşet içinde saklayabilirsiniz. İç malzeme olarak sucuk veya pastırma tercih ederseniz yumurta ,yoğurt karışımını kullanırsanız daha iyi olur .Deneyin ,beğeniceksiniz,aniden gelen misafiriniz içinde güzel bir ikram olucak

mektup böreği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mektup

Mektup

Kişinin kendisine gelen mektup yüksek mevkiye, önemli ve kaydadeğer söze, Müjde ihtiva eden mektup korktuğu şeyden emin olmaya, çocuk ve eşle rızıklanmaya, Muhtevası güzel bir mektubu birine göndermek ihtiyaçların giderilmesine, itibar ve saygınlığa, Mekktup getiren kimseyi dövmek üzücü bir duruma yahut dinden uzaklaşmaya, Her türlü mektup habere yahut müjdeye, Yazıları silinmiş mektup,...
  2. Börek

Börek

Bir söylenti duyacaksınız demektir. Börek almak iyi parası kazanabileceğiniz işe gireceğiniz anlamındadır. Börek satmak insanlara faydalı bir iş yapmaya işarettir. Börek yapmak güzel ve karlı bir işe girmeye haber verir. Bir söylenti duyacaksınız demektir. Börek almak iyi parası kazanabileceğiniz işe gireceğiniz anlamındadır. Börek satmak insanlara faydalı bir iş yapmaya işarettir. Börek...
  3. mektup

mektup

gidiyorum mektubu gidiyorum mektup seni seviyorum mektupları mektupları Okuyormusun. Önce uzunluğuna baktın dimi yazının. ‘Ne anlamlar çıkarmam lazım acaba!’ diye düşünürken, şimdi oku baştasın. Çıkarma hiçbir anlam. Olanı, olduğu gibi gör. Görebildiğin kadar çünkü HERŞEY. Çıkarma hiçbir anlam. Nasılsa geri dönüşüm kutusuna yollamadık mı biz tüm anlamlarımızı. Şimdiden yazayım bunları....
  4. mektup böreği ...harika bişey...resimli..

mektup böreği ...harika bişey...resimli..

mektup böreği resimli börek çeşitleri börek çeşitleri resimli mektup böreği tarifi cesitleri ***MEKTUP BÖREĞİ*** MALZEME: Yarım çay bardağı sıvı yağ Yarım çay bardağı sirke 2 su bardağı su 1 tatlı kaşığı tuz 6 su bardağı un İÇ MALZEME: 250 gram beyaz peynir Maydanoz 1 paket margarin(250gram)eritilmiş YAPILIŞI: Sıvı yağ,sirke,Su ve tuzu yoğurma kabına alın..Un ilave ederek...
  5. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...

Sayfayı Paylaş