gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mektupta adres nereye yazılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mektupta adres nereye yazılır? mektup yazacam ama adresi nereye yazacağımı bilmiyorum :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, -Alıcının adresi zarfın sağ alt kısmına yazılmalıdır.

-Gönderenin adı ve adresi zarfın sol üst köşesine yazılmalıdır.

-Tam ve açık adres yazılmalıdır.

-Büyük harflerle ve okunaklı yazılmalıdır.

-Alıcı adresinin posta kodu belirtilmelidir.

-Özellikle yurtdışına gönderilen mektuplarda posta pullarının ülkeyi temsil edici bir değer olduğu unutulmamalı ve posta pulu kullanılması yeğlenmelidir.

mektupta adres nereye yazılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adres

Adres

Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir. Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.Rüyada birisinin sizden bir adres sordugunu veya sizin bir kimseden adres sormanizi görmek, bu günlerde...
  2. Mektup zarfında adres nereye yapılır?

Mektup zarfında adres nereye yapılır?

mektupta gönderen nereye yapılır mektupta adres nereye yazılır mektup zarfında adres yapılır mektup zarfı üzerine nasıl yazılır gönderen alıcı Her nekadar insanlar artık çoğunlukla teknolojiyi kullansada haberleşmek için halen bazı önemli konularda mektuba başvurulur eğer gönderdiğiniz mektubun en sağlam şekilde gönderilen yere ulaşmasını istiyorsanız zarfın üzerini doğru bir şekilde...
  3. kanuni sultan süleyman hastanesi nerede adresi var mı kızlar

kanuni sultan süleyman hastanesi nerede adresi var mı kızlar

Kızlar istanbuldan katılıyorum sitenize kanuni sultan süleyman hastanesi istanbulda halkalıdaymışta tam olarak yeri nerede nasıl giderim oraya bilen yazsın yav :D:D
  4. Sevgiliye aşk mektubu nasıl yazılır

Sevgiliye aşk mektubu nasıl yazılır

Kızlar sevgilime aşk mektubu yazmak istiyorum da iyi bir aşk mektubu nasıl yazılır. O şu anda askerde ve gideli yaklaşık 3 ay oldu inanılmaz bir özlemim var kendisine eskisi gibi mektup yazmak duygularımı dile getirmek istiyorum. Ama aklıma birşey gelmiyor sadece özlem hissediyorum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz yada sitemizde kaynak varmı incelemek istiyorum. Tşk. EDA
  5. İp adresi ne demektir?

İp adresi ne demektir?

İnternet Protokol numarasıdır. IP numarası ve alan adı ne işe yarar? Herhangi bir bilgisayar internete bağlandığı anda, dünya üzerinde sadece ona ait olan bir numara alır (örneğin 111.204.122.4) ve bu numara o bilgisayarın IP numarası olur. Bunun yanında internete sürekli bağlı olan her bilgisayarında bir IP numarası vardır (162.178.111.24 gibi). Bu numaraları akılda tutmak ve herhangi bir...

Sayfayı Paylaş