mel gibson müslüman oldu | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

mel gibson müslüman oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    mel gibson müslüman oldu mel gibson müslüman oldu mu oldumu video muslim
    Ben çok sevindim....Haberin detayına bakalım...:deli:Mel Gibson'ın peşinden bir çok kişi müslüman olabilir belki...

Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi. "'Isa'nin Aski' filminden sonra Hiristiyanlarin tepkisini cekmek istemedigim icin musluman oldugumu aciklamadim. Ama artik icimdeki Islam askini gizli tutmam mumkun degil." seklinde konustu. Bir sure Islami bilgisini cesitli ulkelerdeki medreselerde gelistirdikten sonra sinema kariyerine devam edecegini aciklayan 50 yasindaki aktor, su anda yonetmenligini yapacagi ve basrolunu oynayacagi ve Hamza'nin hayatinin konu edilecegi "Allah'in Kilici" isimli filmin senaryosu ustunde calismakta oldugunu belirtti. "Dimension Films, ve Sony Pictures ile filmin finansmani konusunda gorusuyoruz. Insallah 1-2 sene icinde cekimlere baslariz." dedi.

Bir film setinde uzaktan kulagina gelen ezan sesinin etkisi ile Islam'i arastirmaya basladigini belirten Gibson, Islam'in tevhidi evren anlayisinin kendisini etkiledigini belirtti. Daha sonra ogle namazi icin gazetecileri Beverly Hills Musluman Merkezi Camii'ne davet eden Gibson, kamet getirirken poz verdi.

Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi. "'Isa'nin Aski' filminden sonra Hiristiyanlarin tepkisini cekmek istemedigim icin musluman oldugumu aciklamadim. Ama artik icimdeki Islam askini gizli tutmam mumkun degil." seklinde konustu. Bir sure Islami bilgisini cesitli ulkelerdeki medreselerde gelistirdikten sonra sinema kariyerine devam edecegini aciklayan 50 yasindaki aktor, su anda yonetmenligini yapacagi ve basrolunu oynayacagi ve Hamza'nin hayatinin konu edilecegi "Allah'in Kilici" isimli filmin senaryosu ustunde calismakta oldugunu belirtti. "Dimension Films, ve Sony Pictures ile filmin finansmani konusunda gorusuyoruz. Insallah 1-2 sene icinde cekimlere baslariz." dedi.

Bir film setinde uzaktan kulagina gelen ezan sesinin etkisi ile Islam'i arastirmaya basladigini belirten Gibson, Islam'in tevhidi evren anlayisinin kendisini etkiledigini belirtti. Daha sonra ogle namazi icin gazetecileri Beverly Hills Musluman Merkezi Camii'ne davet eden Gibson, kamet getirirken poz verdi.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru yolu bulmuş ne mutlu ona :)

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok sewindim doğru yolu bulmuş gerçekten eferim ona :D

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    allah herkese nasip etsin müslüman olmayı müslüman olarak doğdugum icin cok sanslıyım ...

5. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sana katılıyorum PeLiNiM :)
    Keşke diğer müslüman olan ünlülerde Doğru yolu bulsa : (
    Ama müslüman olmsına ve sözünden çok etk,ilndim ''İçimdeki İslam aşkını daha fazla tutamaycğım ''

6. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun adama ,hristiyan olarak dğup islamı bulmak ne güzel birşey ,ama gelin görünki müslüman olarak doğmuş olup da müslümanlıktan bi haber yaşayan o kadar çok insan varki ,sonradan müslüman olanlar çok daha bilinçli olarak yaşıyorlar bunu ,en basiti ülkemiz müslüman bir ülke güya ama her türlü eziyet müslümanlığını yaşamak isteyenlere yapılıyor ..bu eziyeti yapmaya çalışanlar da böyle insanlardan utanır da kendi özlerine dönerler ümidi ile diyorum ...

mel gibson müslüman oldu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Canlı Yayında Müslüman Oldu

Resime Tıklayarak İzleyebilirsiniz...
  2. Niçin müslüman oldular ?

Yüce Allah'ın bizlere verdiği en büyük nimet bizi müslüman bir anne ve babadan ve müslümanların yaşadığı bir ülkede dünyaya getirmiş olmasıdır diye düşünürüm. Eğer ben Marsilya'da katolik bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş olsaydım acaba bu güzel dini araştırıp seçebilir miydim ? Hiç tahmin etmiyorum ; işte bu yüzden daha doğarken bizi ödüllendiren Allah'a daima hamdederim.....
  3. Mel Gibson Çanakkale Destanı İçin Geliyor!

mel gibson haberleri mel gibson türkiyeye geliyor mel gibson türkiye yeni proje Evet melekler yanlış duymadınız, dünyaca ünlü aktör Mel Gibson başarılı yönetmenimiz Serdar Akar'ın çekeceği ''Çanakkale İçinde'' filminde rol almak üzere Türkiye'ye geliyor. Gerçekten de askeri filmlerin son derece başarılı aktörlerinin başında gelen Mel Gibson, harcamadan kaçınmayıp çekilirse muazzam bir film...
  4. Mel gibson hayatı

Mel Gibson Mel Gibson Mel Gibson, 2011 Cannes Film Festivali'nde Genel bilgiler Doğum adı Mel Columcille Gerard Gibson Doğum 3 Ocak 1956 (1956-01-03) (57 yaşında) Peekskill, New York, ABD Meslek(ler) Oyuncu, Yönetmen, Yapımcı Akademi Ödülleri 1995 Cesur Yürek En İyi Yönetmen Mel Columcille Gerard Gibson, 3 Ocak 1956 doğumlu Avustralya asıllı ABD'li aktör, yönetmen ve...
  5. Lindsay Lohan Müslüman Oldu

Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak doğan Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti. Geçtiğimiz aylarda işlediği bir trafik suçu yüzünden 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırılan Lindsay Lohan, cezası kapsamında çalıştığı New York'taki okula giderken Kur'an'ın İngilizce çevirisiyle objektiflere takıldı. NTV'de yer alan habere göre söz konusu...

Sayfayı Paylaş