gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Meleğimsin....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Susma ,,, ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla duyar duymaz uyanırım ,,, bilirsin ! Ama aramazsın ,,, iyi bilirim !
    Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Bendim... Senin için senden geçtim

Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli
    Ben geldim sen kaçtın hep bana inat ,,, Bir vardın bir yoktun hep masal gibi !!!

Oysa , bu kez başka roller düşünmüştüm kendime bu senaryoda ! Sana da ! Ayrılık düşmandı ,,,

Aşk ise en büyük dostumuz ! Bu defa ne uzaklık ne de zaman yıkmayı başarabilecekti bizi

Sımsıkı kenetlendik birbirimize , belki ilk defa bu kadar çok sahiplendik birbirimizi Ve bennn

öyle kabullenmiştim ki seni , öyle sağlamdı ki içimdeki yerin , öyle tutunmuştum ki sana

Ve sennn...

Ne istedim ki ben senden ? Ne bekledim ?
    Bilemedim söz verirken, ayrılırken cekeceğim acıyı
    Sen için yaşamın için gidiyorum...Suçum ,,, kaybetmek istememek ,,,

suçum seni defalarca içimde yüceltmek ,,, suçum sensiz bir ömrü düşünememek ,,
    suçum doyasıya sarılmanı , yüzüme dokunmanı düşlemek

Ne kara kaşına ne kara gözünee
    Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
    Değmedi bir kere ellerin yüzüme
    Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Özür dilerimmm sevdiğim ,,,

Tüm duygularım için , sende var olmaya çabaladığım için , gerçeklerle değilde duygularımla yaşamaya çalıştığım için

Ve özür dilerim sevdiğim , söz geçmeyen yüreğim adına ,,, !!!

Adı aşk sebebimin
    Her hata kalbimin
    Hep değerinden ,,, hep gereğinden ,,, hakettiğinden çok sevdimm !!!

Söz geçirebilseydim eğer ,,, söküp atmaz mıydım içimdeki senii !
    Yapamadımm !

Kızdım kendime , nefret bile ettim kendimden çoğu zaman Hep suçladım kendimi ,,,

olmadı Her çabaladığımda daha bir bağlanmışım , farkına vardığımda ise çok geç kalmışım Gelgitli ilişkimiz öyle alışkanlık yapmış ki bende , her ayrıldığımızda tekrar birlikte olacağımız umudunu kaybetmemişim içimde

Ne kara kaşına ne kara gözünee
    Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
    Değmedi bir kere ellerin yüzüme
    Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Canım ,
    Hayatım ,
    Ömrüm ,
    Meleğim,

Yine ayrılmayı başardık demekk !

Birbirimizde değil de kendimizde kaybolmayıı , tüm özlemlerimizi gömmeyi başardık demek !

Tebrikler yine =Biz= e !!!
    Attık golümüzü son defa
    Kaybettik mii şimdi biz ?
    Yooo yooo , belki de kazandık !

Kaybettik ya da kazandık ,,, ben seni hep sevdimm , sevebileceğim ve yetebileceğim kadar !

( umarım bitersin bir gün bende )
    hoşçakal demiyorum , diyemiyorummm sana
    çünkü ,,,

2. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana inat ,,, Bir vardın bir yoktun hep masal gibi !!!

Meleğimsin.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler..

melekler..

MELEKLER UÇAR MI? Anne kız konuşuyorlar..küçük kız annesine sorar.. -anne melekler uçarmı ? -ucar.. -bütün meleklermi? -ewet.. -peki bizim hizmetçi kız nie uçmuyor? babam konusurken ona hep 'meleğim' diyorda.. anne öfkeyle fırlar.. ya öyle mi o halde az sonra UÇAR... MELEKLER.. demekki neymiş her kadın bir melek değilmiş.. melek olmayanında sanırım burda işi yoq.. yanılıyormuyum..
  2. Meleğim

Meleğim

Seni tarif etmek gönlüme kolay gelsede Ben kelimelere dökmekte zorlanıyorum seni Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış senin Hep böyle kal! Hep böyle vicdanlı hep böyle mütevazi hep böyle mükemmel… Kısacası hep böyle kal güzel meleğim.
  3. Meleklerim

Meleklerim

Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak...

Sayfayı Paylaş