Meleğimsin....

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Meleğimsin....
Susma ,,, ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla duyar duymaz uyanırım ,,, bilirsin !

Ama aramazsın ,,, iyi bilirim !
Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Bendim... Senin için senden geçtim

Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli
Ben geldim sen kaçtın hep bana inat ,,, Bir vardın bir yoktun hep masal gibi !!!

Oysa , bu kez başka roller düşünmüştüm kendime bu senaryoda ! Sana da ! Ayrılık düşmandı ,,,

Aşk ise en büyük dostumuz ! Bu defa ne uzaklık ne de zaman yıkmayı başarabilecekti bizi

Sımsıkı kenetlendik birbirimize , belki ilk defa bu kadar çok sahiplendik birbirimizi Ve bennn

öyle kabullenmiştim ki seni , öyle sağlamdı ki içimdeki yerin , öyle tutunmuştum ki sana

Ve sennn...

Ne istedim ki ben senden ? Ne bekledim ?
Bilemedim söz verirken, ayrılırken cekeceğim acıyı
Sen için yaşamın için gidiyorum...Suçum ,,, kaybetmek istememek ,,,

suçum seni defalarca içimde yüceltmek ,,, suçum sensiz bir ömrü düşünememek ,,
suçum doyasıya sarılmanı , yüzüme dokunmanı düşlemek

Ne kara kaşına ne kara gözünee
Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
Değmedi bir kere ellerin yüzüme
Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Özür dilerimmm sevdiğim ,,,

Tüm duygularım için , sende var olmaya çabaladığım için , gerçeklerle değilde duygularımla yaşamaya çalıştığım için

Ve özür dilerim sevdiğim , söz geçmeyen yüreğim adına ,,, !!!

Adı aşk sebebimin
Her hata kalbimin
Hep değerinden ,,, hep gereğinden ,,, hakettiğinden çok sevdimm !!!

Söz geçirebilseydim eğer ,,, söküp atmaz mıydım içimdeki senii !
Yapamadımm !

Kızdım kendime , nefret bile ettim kendimden çoğu zaman Hep suçladım kendimi ,,,

olmadı Her çabaladığımda daha bir bağlanmışım , farkına vardığımda ise çok geç kalmışım Gelgitli ilişkimiz öyle alışkanlık yapmış ki bende , her ayrıldığımızda tekrar birlikte olacağımız umudunu kaybetmemişim içimde

Ne kara kaşına ne kara gözünee
Ben tek bir sözüne tutulup kaldım
Değmedi bir kere ellerin yüzüme
Gel gör ki bin yıldır sanki vardın

Canım ,
Hayatım ,
Ömrüm ,
Meleğim,

Yine ayrılmayı başardık demekk !

Birbirimizde değil de kendimizde kaybolmayıı , tüm özlemlerimizi gömmeyi başardık demek !

Tebrikler yine =Biz= e !!!
Attık golümüzü son defa
Kaybettik mii şimdi biz ?
Yooo yooo , belki de kazandık !

Kaybettik ya da kazandık ,,, ben seni hep sevdimm , sevebileceğim ve yetebileceğim kadar !

( umarım bitersin bir gün bende )
hoşçakal demiyorum , diyemiyorummm sana
çünkü ,,,

Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli
Ben geldim sen kaçtın hep bana inat ,,, Bir vardın bir yoktun hep masal gibi !!!

Geri