gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Meleğin Durumu Belli Olsa

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Diyorumki nickimizin yanında bi simge olsa. msn deki gibi. meşgul, online, yok gibi gelince bağırmamış oluruz:) :26: yani bi fikir sadece bilmem olurmu?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Meleğin Durumu Belli Olsa
    avatarımızın alt tarafında online olup olmadığımızı gösteren bir simge var canım yeşil yanıyorsa o kişi online :)

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Meleğin Durumu Belli Olsa

ben genelde online görünürüm ama yerimde olmadığım zamanda siteden çıkmıyorum. en azından siteyle meşgul olmadığım zaman kendimi meşgul yaparım. onu demek istemiştim:)

Meleğin Durumu Belli Olsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Trafik Cezaları Belli Oldu Melekler !

2012 Trafik Cezaları Belli Oldu Melekler !

2012 trafik cezaları 2012 trafik cezası yeni trafik cezaları ile ilgili bilgiler burada melekler. Trafik kurallarına aman dikkat edin melekler. :) Bu uyarımız elbetteki öncelikle kendinizin ve karşınızdakinin sağlığı için elbette. Daha sonra da cebinizin yanmaması için. Çünkü 2012 trafik cezaları yeni yılla birlikte % 10 artıyor. Bana kalırsa az bile artırmışlar. Çünkü milletimiz ne yazık ki...
  2. 2012 Asgari ücret zammı belli oldu melekler

2012 Asgari ücret zammı belli oldu melekler

2012 asgari ücret zammı asgari ücret 2012 2012 asgari ücret net ne kadar Asgari ücretle çalışan melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 asgari ücret brüt zamları hakkında bilgiler aktaracağız bu yazımızda Melek'ler. 2012 Asgari ücret zammı ne kadar olacak diyenler, buyrun lütfen. Asgari Ücret Açıklandı, İşte Asgari Ücret 2012 Zammı 2012 Asgari Ücret Belli Oldu 2012 yılının ilk 6 ayında...
  3. 84.Oscar Ödül Adayları Belli Oldu Melekler !

84.Oscar Ödül Adayları Belli Oldu Melekler !

oscar ödülleri 2012 oscar ödülleri 2012 adayları oscar adayları 2012 Bu yıl 84. düzenlenecek olan Oscar Ödüllerinin adayları belli oldu melekler :) 26 Şubat Pazar'ı 27 Şubat Pazartesi'ye bağlayacak gece Türkiye saatiyle 03:30'da başlayacak olan tören, NTVden canlı yayınla simültane olarak izlenebilecek. Detaylar şöyle; Oscar'da en fazla adaylık kazanan filmler 11 adaylıkla 'Hugo' ve 10...
  4. Yeni Feriha Belli Oldu Melekler !

Yeni Feriha Belli Oldu Melekler !

adını feriha koydum yeni feriha adını feriha koydum yeni feriha kim adını feriha koydum yeni feriha kim olacak Sevgili melekler, reyting rekorları kıran Adını Feriha Koydum dizisinden Hazal Kaya'nın ayrılmasıyla birlikte senaryonun nasıl devam edeceği konusunda bir açıklama yapılmamıştı ama diziye yeni katılacak ve Emir'in kalbini kazanacak isim belli oldu. İşte adını feriha koydum yeni...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Dizisi Belli Oldu Melekler!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Dizisi Belli Oldu Melekler!

kıvanç tatlıtuğ yeni dizisi kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri Sevgili melekler, "Kuzay Güney" dizisinin başarılı bir sezonun ardından bitmesiyle boş kalan Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi de belli oldu. Daha önce pek çok dizi iddasıyla haber olan Kıvanç Tatlıtuğ'un Nermin Bezmen'in "Kurt Seyt & Shura" kitabından uyarlanan diziyle Ocak'ta yeniden ekrana geleceği...

Sayfayı Paylaş