gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Melek Angun Kimdir..Melek Angun Hayatı Ve Biyografisi..

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Melek Angun Kimdir Melek Angun Hayatı

Melek Angunu çoğumuz tanımıyoruz sanırım ismini hiç duymadım desem yeridir...Onun ismi Oktay Kaynarca ile ortaya çıktı diyebiliriz..Taze nişan yapan Oktay Kaynarca Ve Melek Angun haberini sizlerle paylaşmıştık...Bakalım bulabildiğimiz kadar bilgiyle Melek Angun kimmiş....

31 yaşındaki Melek Angun İstanbul’da tiyatro eğitimi almıştır. Ailesi Bursada yaşayan Melek Angun hakkında nette çok fazla bilgi bulunmuyor. Bilinen şu ki Melek Angun Oktay Kaynarca ile uzun süreden bu yana bir ilişki yaşıyordu ve Oktay Kaynarca ile nişanı gerçekleşti...

Babası esnaf emeklisi Güray Angun ve Annesi ev hanımı Gönül Angun dur..

Melek Angun Kimdir..Melek Angun Hayatı Ve Biyografisi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ANGİNA PECTORİS  nedir

ANGİNA PECTORİS nedir

angina pectoris nedir angina pektoris nedir anjio pektoris anjina ANGİNA PECTORİS TANIM: Koroner arter hastalığı (KAH) genel bir terimdir ve koroner arterlerin her türlü patolojisini kapsar. KAH yapan çok çeşitli nedenler tablo 1'de gösterilmiştir. Bunlar içerisinde en sık rastlanılan neden koroner aterosklerozdur(Kireçlenme). Koroner arterlerdeki kireçlenme kalp kasının kan perfüzyonunu...
  2. Bir Atatürk Öğretmeni - Refet ANGIN

Bir Atatürk Öğretmeni - Refet ANGIN

BİR ATATÜRK ÖĞRETMENİ: REFET ANGIN Atatürk, yazı inkılâbı gezisinde 2 Eylül 1928'de Gelibolu'ya da uğramıştı . Öğrenci Refet anlatıyor: "Karşılamada ben,Atatürk'e bir buket sunarken tökezleyip düşmüştüm. Atatürk, beni yerden kaldırdı ve iki yanağımdan öptü: -Acıdı mı kızım?diye sordu. Ben: -Hayır, acımadı. diye cevap verdim. Atatürk, yanındakilere: -Bunun ayağına dikkat...
  3. Melek Angun kimdir biyografisi resimleri var mı kızlar

Melek Angun kimdir biyografisi resimleri var mı kızlar

Kızlar oktay kaynarca ile nişanlanmış 31 yaşındaki Melek Angun, Kim bu hatun allaşkına oktayı ben alacaktım nişan yapmışlar :) Bilgi istiyorum resimleri fotoları kimdir nedir varsa evin de adresini verin saçını başını yolcam bu melek angunun :D:D:D
  4. Melek Angun Fotoğrafları resimleri varmı kızlar

Melek Angun Fotoğrafları resimleri varmı kızlar

Melek angunun fotoğraf ve resimlerinide arıyorum bana yardımcı olun lütfen kimdir nedir nerede yaşar ne yer ne içer :) Gıcık kaptım bu kadından ikinci soruyuda açtım hadi bekliyorum.
  5. Oktay Kaynarca Melek Angun Düğün Fotoğrafları Buyrun

Oktay Kaynarca Melek Angun Düğün Fotoğrafları Buyrun

oktay kaynarca evlendi oktay kaynarca düğün Sevgili melekler, geçtiğimiz haftasonu Kilyos'ta ki Solar Beach'te evlenen Oktay Kaynarca- Melek Angun çiftine mutluluklar diliyor ve Oktay Kaynarca düğün fotoğraflarından bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.. :)

Sayfayı Paylaş