gebe
  1. hatice akdoğan

hatice akdoğan Forum Okuru

melek balığım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında hatice akdoğan tarafından paylaşıldı.

benim melek balığım hastalandı insanların kullanıdığ antibiyotikten versem olmazmı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgili Hatice, sen en iyisi balık satan dükkanlara git ve onlardan hem bilgi hem de ilaç al :)

melek balığım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir melek balığım var:)

bir melek balığım var:)

balığıma isim koymak istiyorum balık isim koyma balığa koyma balık isimleri balığımın ad demir kendisi dişi ama zeban iye benziyo:huhe: ,
  2. Balık Ekmeği Tarifi Meleklerimize Özel...

Balık Ekmeği Tarifi Meleklerimize Özel...

Balık Yemekleri Balık Ekmeği Tarifi Hem besleyici hem görüntüsü harika görünüyor...Balık severlere yeni tarifimiz...Bayıla bayıla yiyeceğinizden de eminim..Valla benim bile ağzımın suları aktı ....Balığın faydaları saymakla bitmez ama bir kez daha değinmek istiyoruz... Hamsi Ekmeği: Tuzlanmış hamsiyi balıkçılarda veya marketlerde bulabilirsiniz, genelde balık reyonlarının yanındaki...
  3. Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Meleklerimizi haziran ayında neler bekliyor... Aşk para sağlık ile ilgili gelişmeler neler...Merak eden balık burcu meleklerimiz için paylaşıyorum... Evde değişiklik var sevgili Balıklar size! İkizler yıldızları sizin yuva evinize yerleşerek, adeta yuvanızda, ailede sizi yerinizden kıpırdatacak...
  4. Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Balık Burcu  Meleklerimize....

Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Balık Burcu Meleklerimize....

Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Aylık Burç Yorumu Merhametli Duygusal Hayalci Balık Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Yıllardır kurduğu hayalleri gerçek olacakmı acaba...Evli olmayanlar için yeni bir aşk habercisi olabilirmi...Mutluluk kapıda mı? Başarı sağlık ne durumda..... Geçtiğimiz dönem biraz sizi yormuş olmalı. Yüzüp yüaüp kuyruğuna...
  5. Meleklere Garnitürlü Barbunya Balığı tarifi

Meleklere Garnitürlü Barbunya Balığı tarifi

Garnitürlü Barbunya Balığı Malzemeler 1 Kilo barbunya balığı 2 Adet kabak 2 Adet havuç 3 Adet domates 2 Adet soğan 1 Su bardağı su 5 Çorba kaşığı zeytinyağı 1 Tutam kırmızı safran 1 Diş sarımsak 5 Çorba kaşığı mayonez 4-5 Dal maydanoz 3-4 Adet taze soğan sapı Tuz, karabiber, kekik Hazırlanışı Balıkları temizleyip yıkayın. Süzgece alıp suyunun süzülmesi için bekletin. Havuç ve...

Sayfayı Paylaş