gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Melek figürlü örgü modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hayvan figürlü örgüler hayvan örgü modelleri örgü figürleri figürlü modelleri figürler Melek figürlerinden oluşan örgü modellerini siz meleklerimiz için paylaşıyorum=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Melek figürlü örgü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvan figürlü saç modelleri

Hayvan figürlü saç modelleri

hayvanlı saç modelleri hayvan figürlü saç modelleri Hayvan figürlü saç modellerini kim yaptırmaya cesaret eder bilemem ama sanırım bu modelleri tasarlayan kuaför oldukça hayvansever biri olarak ortaya son derece ilginç hayvan figürlü modeller çıkarmış.Görüntüler çok ilginç ama hem beceri hemde kullanmaya cesaret isteyen saç modelleri buyrun kızlar sizlerde eminim çok ilginç bulacaksınız bu saç...
  2. Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Örgü oyuncaklar örgü oyuncak modelleri örgü oyuncak örnekleri. Sevgili melekler işte çocuklarımız için çok şirin örgü oyuncak modelleri hem onların oynaması hem de el becerimizi arttırmak ve çocuklarımızın oynaması için çok güzel modeller sizi bilmem ama benim çocuk olup bunlarla oynayasım geldi
  3. Minik Meleklerimize Örgü Panço Modelleri

Minik Meleklerimize Örgü Panço Modelleri

Bu konu; bebek pançoları hakkında bilgi vermektedir. Melekler yavaş, yavaş havaların soğumaya başladığı şu günlerde en çokta minik meleklerimiz üşür.Biz anneler onları her şeyden koruduğumuz gibi kışın soğuktan da korumak için çeşit,çeşit örgüler öreriz hırkalar,bereler,kazaklar,patikler bu konumuzda üretmeyi ve verdiği emeğin eserini görmeyi seven meleklerimiz için minik meleklerine...
  4. Arkası Figürlü Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Arkası Figürlü Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Bebeklerin giyimlerinden aksesuarlarına kadar herşeyleri ayrı bir güzel ve şirin oluyor. Hatta bir mağazaya girdiğiniz de bile bebeğiniz için neyi alacağınızı bile şaşırıyorsunuz çünkü günümüz de o kadar güzel bebek giyim tasarımları var ki ben de zaman zaman kararsızlıklar yaşayabiliyorum. Örgü modellerinde de sıklıkla gördüğümüz şirin modeller arasından sizlere bu yazım da arkası figürlü...
  5. Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri Her Bebeğe Lazım Anneler

Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri Her Bebeğe Lazım Anneler

Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri yazımızda çok beğeneceğiniz çeşitli hayvan figürlerinden el örgüsü olarak işlenmiş bebek bere modellerini inceleyebileceksiniz. Aslında bebek örgülerinde hem değişik hem de şirin modeller motifler arıyorsanız uzakta değiller. Hayvan figürleri çok şirin sevimli örgüler oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Sıradan modeller değil de aslında bebeklere daha...

Sayfayı Paylaş