gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Melek görünümlü kürk

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Paris Moda haftasındaki model Elena Perminova'nın üstündeki bu melek görünümlü kürke bayıldım,nerde resmini görsem tekrar tekrar beğeniyorum.. O nasıl tatlı,şık ve orjinal birşeydir öyle.. Ben de istiyorum bundan,bana ne,bana ne:)
    Bu arada eminim ki giydiği pantolon da gözünüzden kaçmamıştır..
    Makası alıp birkaç kesikle aynısından edinilebilir,ne dersiniz??

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    MEleğe benzetmeye çalışmışlar diyelimm :D:D bence yapamamışlar omuz kısmı aşırı kaba olmuş :D:D

emeğine sağlık toprak :tik:

Melek görünümlü kürk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürk

kürk

Okunan Rüya Tabiri : Kürk Kıs mevsimi kürk giymek hayra, fakirlikten kurtulmaya; yaz mevsimi kürk giymek üzüntü ve kederle birlikte gelecek olan hayra, Sincap, kaplan samur vs. kürk zalim ve mağrur kimseye yahut ululuğa; tilki deridinden mamül kürk hilekar kimseye; koyun derisinnden mamül kürk itimad edilecek şerefli kimseye; Kürkü tersinden giydiğini görmek mal ve servetini ortaya koymaya;...
  2. Beyaz kürk

Beyaz kürk

İyi bir şansın ve başarının habercisidir. İyi bir şansın ve başarının habercisidir. Bunun gibi görülen rüyalar iyi bir sansin ve basarinin müjdecisidir.
  3. Yapay Kürk

Yapay Kürk

Yapay Kürk Tüylerin bir araya getirilmesi ile elde edilen doku. Farklı renklerdeki tüylerin bir arada kullanılması ile ayı, tilki veya vizon görünümü elde ediliyor. Koltuk, örtü, yatak örtüsü ve yastıklar için ideal bir kullanıma sahip.
  4. suni kürkler

suni kürkler

yıllar boyu katledilip deri yüzülen hayvancağızların kürklerinden palto, ayakkabı,çanta vs..üreten bir firma buna karşı suni kürkler yapmaya başlamışş...bence örnek olmalı illa kürk giyecekseniz gerçek olamsına gerek yok suni olsun gerçek olunca ne oluyor anlamıyorum...yazık o hayvanlara.hayvanalrımızı koruyalımm...*MeÇHuL*
  5. Kürk modası

Kürk modası

kürk bolero gelinlik kürkleri gelinlik üzerine kürk modelleri modası Havalar soğuk malum nişan söz yada gelinlik üstüne mutlaka şal gibi biraz kalın bizleri üşütmeyecek birşey almamız sart .. bunlar bence imdadımıza koşacak kadar güzeller.. aa ben gelin olmıcam diyorsan abiye , gece elbisenlede kullanabılırsin ..

Sayfayı Paylaş