gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

**melek yüzlüm**

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

melek yüzlüm şiir [​IMG]
    Seni öyle sevdim ki mısralara dökemem
    Yüreğime kazıdım ordan alıp sökemem
    Yerine başkasını yemin olsun sevemem
    Sen benim melek yüzlüm şiir gözlümsün
    Dağlarıma kar yağdırsan da
    Saçlarıma ak düşürsen de
    Gözlerimden kan akıtsan da
    Seni sevmek beni ipe götürse de
    İpleri çürütene dek seveceğim
    Sen mutlu ol dertlerle ben öleceğim

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **melek yüzlüm**
    canım sen naptın yaaa.ben zaten acayıp duygusalım bugunlerde aglamaktan bıttım bugun.ınankı ıyıkı buraya uye olmuşumm ıyıkı sızlerı tanımışımm.iyikı warsınn canım benımm.iyikı warsınız meleklerımm.hepınızı çok sewıyorummm

3. ozlemtuana

ozlemtuana Forum Okuru

ya bu melek resmi bana ait..nası oluyo?kim izinsiz resmimi aldı?

4. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Doyasıya aşk şiirleri söyleye bileceğiniz bir sevgili istiyorsanız Mstar'a gelin sevdiğiniz kişiyle evlenin :D

5. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Doyasıya aşk yaşamak isteyenleri bir sevgilim olsunda evleneyim diyenleri Mstar'a bekliyorum :D

6. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Mstarda aşk başkadır <3

**melek yüzlüm** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir?

Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir?

Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Melek karakterini canlandıran Ecem Özkaya hakkın da merak ettiğiniz genel bilgiler ile birlikte dizide ki karakter bilgilerini sizler için paylaşıyorum. Hülya’nın ablası. Annesi hastaymış ve erken ölmüş. Kendisini tüm ailenin annesi yerine koymuş ve herkesin sorumluluğunu erken üzerine almış. Hülya’nın hayallerini desteklemiş, hep arkasında...
  2. 2016 Dünya kadınlar gününüz  kutlu olsun melekler

2016 Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun melekler

Merhaba ayağının altına cennet serilen kadın,merhaba engelli evladını ah demeden sırtında taşıyan anne,merhaba küçük gelin ayşe,merhaba tecavüze uğrayan fatma,merhaba töre kurbanı zelal,merhaba şiddete maruz kalan kadınlar,merhaba analarım ,merhaba bacılarım,merhaba her türlü zorluğa karşı hayata tutunan güçlü KADIN'lar..Her kadın güçlüdür Aslında.. Tıpkı Atamızın annesi Zübeyde hanım...
  3. Örgü Eldiven Modelleri En Çok Beğenilen Modeller Kaçmaz Meleklerim

Örgü Eldiven Modelleri En Çok Beğenilen Modeller Kaçmaz Meleklerim

Örgü Eldiven Modelleri- Eldivenler kışın en çok ihtiyaç duyduğumuz aksesuarlardandır. Özellikle son yıllarda el örgüsü modellerde çok değişim ve gelişim olduğunu görüyorum. Değişik tarz eldivenler ısınma ihtiyacından çok süslerinin görselliğinin sergilendiği modellerden meydana geliyor. Ben de en beğenilen en güzel örnekleri sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlarım. El emeği göz nuru gerçekten...
  4. Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Sevgili üyelerimiz ; *Melekler Mekanı'nın size daha iyi hizmet vermesi için , forumu kullanma dan önce aşağıda yer alan kurallara uymanızı rica ediyoruz.. *Melekler Mekanı 'nın forum dili Türkçe dir. Forum da, siyasi içerikli,küfürlü, argolu kişiyi küçük düşürücü , renci de edici yazılar yazılamaz.. *Forum yönetimi kişilerin , bir den fazla üyeliğini,bir den fazla kullanıcı ismini tespit...
  5. Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi Bilinen Bilinmeyenler Burada Meleklerim

Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi Bilinen Bilinmeyenler Burada Meleklerim

Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hakkında Bilgi- Kadınların hayatı boyunca kafalarını kurcalayan sorulardan sadece biridir hamile miyim? hamile olduğumu nasıl anlarım? gibi sorular. Biz de detaylı bir şekilde bu sorulara yanıt aramaya çalışacağız meleklerim. Her anne olmak isteyen anne adayı hamileliğini ilk kendisinin öğrenmesini ister. Bunu da adeti henüz gelmediği için daha öncesinden...

Sayfayı Paylaş