gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

...melek...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: ...melek...
    emeğine sağlık canım ;)

...melek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleğimsin....

Meleğimsin....

Susma ,,, ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla duyar duymaz uyanırım ,,, bilirsin ! Ama aramazsın ,,, iyi bilirim ! Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Bendim... Senin için senden geçtim Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana...
  2. melekler..

melekler..

MELEKLER UÇAR MI? Anne kız konuşuyorlar..küçük kız annesine sorar.. -anne melekler uçarmı ? -ucar.. -bütün meleklermi? -ewet.. -peki bizim hizmetçi kız nie uçmuyor? babam konusurken ona hep 'meleğim' diyorda.. anne öfkeyle fırlar.. ya öyle mi o halde az sonra UÇAR... MELEKLER.. demekki neymiş her kadın bir melek değilmiş.. melek olmayanında sanırım burda işi yoq.. yanılıyormuyum..
  3. Meleğim

Meleğim

Seni tarif etmek gönlüme kolay gelsede Ben kelimelere dökmekte zorlanıyorum seni Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış senin Hep böyle kal! Hep böyle vicdanlı hep böyle mütevazi hep böyle mükemmel… Kısacası hep böyle kal güzel meleğim.
  4. Meleklerim

Meleklerim

Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak...

Sayfayı Paylaş