melekciklerim lütfen yardım edinn :(

Cimcime_Prenses

Üye
Üye
melekciklerim lütfen yardım edinn :(
melekcikler ne yapsam boyum uzar yaşım 15 boyum 155 lütfen yardım edin boyumun uzamasını çoook isstiyorumm :(
:şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey:
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Cevap: melekciklerim lütfen yardım edinn :(

canım bolbol süt iç spor yap en basiti basketbol mesela yada ilaçlar var eczaneye sor kafana göre bişey kullanma sakın :)

cimcimem daha yaşın 15 miş elbette uzar 20 yaşına kadar uzar insan hele ben evlendikten sonra bile uzadım :D

Canim bence ilk önce bunu okadar dert etme kendine.. nekadar üzerinde durursan okadar takinti haline gelir.

Bence yasina göre gayet normal olan boyuna, sunu diyebilirim.

Genelde kizlar icin boy uzama sinirini 22 yasina kadar derler. Yani daha cooook zamanin var :) Birde aniden boy atanlar var, yani bir süre sabit kalir gibi görünür boy, pesinden sen bile anlayamazsin :)

Hem kötü birsey degilki, ne gzl minyon tiplisin.. :) Sana özenen bircok kiz vardir eminim ;)

Kendinle barisIk olman dilegiyle :)

Uzamaaz uyduruyolar canım gercekler acıdır kaderine razı olacan yaşın 15 se 20 yaşına kadar en fazla 5 cm uzar o da en fazla ama eger spor yapar dengeli beslenirsen tmm tek yol ameliyatla kemiklerini uzatmak .d.D:D

he minyon tiplilere çok özeniyom boylu boslu birine mi özenirsin minyon tipliyemi minyon dan cok ne var türkiyede:D

evet güzelim bide benden bi fikir yani benden degil Dr. Ibrahim Saracoglundan :D
link veremiyorum ama google amcadan aratirsan bulursun
"I. Saracoglu boy uzatma kürü" diye, ins bi faydasi olur ben sahsen denemedim boyum hattinden uzun :D
Yüzmeye gelince ben 10 yasimdan beri yüzüyorum ama uzun boyumu buna baglamiyorum yüzmeden sadece omuzlarim genisledi onun nekadar faydasi olur bilmem

Geri