gebe
  1. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

melekciklerim lütfen yardım edinn :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Cimcime_Prenses tarafından paylaşıldı.

melekcikler ne yapsam boyum uzar yaşım 15 boyum 155 lütfen yardım edin boyumun uzamasını çoook isstiyorumm :( :şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: melekciklerim lütfen yardım edinn :(
    canım bolbol süt iç spor yap en basiti basketbol mesela yada ilaçlar var eczaneye sor kafana göre bişey kullanma sakın :)

3. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

yüzme işe yararmı acaba yüzme kursuna gidiyorum :(

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

aaaaaaaaaa yaramaz mı en güzeli o :D:D:D

daha ne istiyosun uzar merak etme canım :)

5. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    saol ablişim inşallah uzarım ya

6. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

cimcimem daha yaşın 15 miş elbette uzar 20 yaşına kadar uzar insan hele ben evlendikten sonra bile uzadım :D

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim bence ilk önce bunu okadar dert etme kendine.. nekadar üzerinde durursan okadar takinti haline gelir.

Bence yasina göre gayet normal olan boyuna, sunu diyebilirim.

Genelde kizlar icin boy uzama sinirini 22 yasina kadar derler. Yani daha cooook zamanin var :) Birde aniden boy atanlar var, yani bir süre sabit kalir gibi görünür boy, pesinden sen bile anlayamazsin :)

Hem kötü birsey degilki, ne gzl minyon tiplisin.. :) Sana özenen bircok kiz vardir eminim ;)

Kendinle barisIk olman dilegiyle :)

8. B<U<R<C<U

B<U<R<C<U Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Uzamaaz uyduruyolar canım gercekler acıdır kaderine razı olacan yaşın 15 se 20 yaşına kadar en fazla 5 cm uzar o da en fazla ama eger spor yapar dengeli beslenirsen tmm tek yol ameliyatla kemiklerini uzatmak .d.D:D

9. B<U<R<C<U

B<U<R<C<U Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

he minyon tiplilere çok özeniyom boylu boslu birine mi özenirsin minyon tipliyemi minyon dan cok ne var türkiyede:D

10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

evet güzelim bide benden bi fikir yani benden degil Dr. Ibrahim Saracoglundan :D
    link veremiyorum ama google amcadan aratirsan bulursun
    "I. Saracoglu boy uzatma kürü" diye, ins bi faydasi olur ben sahsen denemedim boyum hattinden uzun :D
    Yüzmeye gelince ben 10 yasimdan beri yüzüyorum ama uzun boyumu buna baglamiyorum yüzmeden sadece omuzlarim genisledi onun nekadar faydasi olur bilmem

11. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

burcuya katılyıorum gerçekler acıdırı ama lütfen kızlar gerçekçi olalım 20-22 ye kadar boy uzamaz arkadaşlar ama yaşın 15 bol bol zıpla basketbol oyna 18 e kadar ne uzatabilirsen.. sabahları aç karna tutunabileceğin bi yer varsa tutun ellerinle serbest bırak kendini bu çok işe yarar dene mutlaka ağaç çok işe yarıyo aam apartmanda bunu bulman zor biraz her gün düzenli yapman lazım benim bu dediğmi öle fırsatın varsa mutlaka yap ve bol bol süt iç:)
    benim boyun yeterince uzun olduğu için ben bunlara gerek duymadım ama yapan arkadaşlardan biliyorum işe yarıyo ...

ve ve ve bunu kendine takıntı yapma sterse girersen daha kötü olur küçülürsün bu şakaydı tabii küçülmezsin ama barışık ol mutlu günler canım:)

Son düzenleme: 27 Mayıs 2009
  12. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

boy uzama formülü almıştım bir yerden ama 15 yaş için gecerli olur mu bilemem......denemende fayda varr:melo:

Malzemeler:

• 1 tatlı kaşığı toz çemen otu (boyotu)
    • 1 çay kaşığı toz karabiber
    • Sızma zeytinyağı

Hazırlanışı: Bir miktar zeytinyağına çemen otu ve karabiberi karıştırdıktan sonra 5 gün bekletin.

Elde ettiğiniz yağ ile çocuğunuzun eklem yerlerine, dizlerine, dirseklerine,topuklarına sürerek masaj yapın.

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim sevgili yöneticim Carizma, arkadaşımızı google yönlendirmek yerine, googlede ki konuyu bize getirip de hem aynı dertden muzdarip olan arkadaşlarımıza hemde tavsiye bekleyen konu sahibi olan arkadaşlarımıza yardımcı olsaydın çok daha iyi olurdu ama...

Sevgili Cimcime_prenses, ilgili konunuz bu linkdedir. umarım derdinize derman olur. Bende spor ve sağlıklı beslenin derim, çünkü yaşınız henüz çok genç, 20'li yaşlara kadar boy uzamasının süresi var...

Buyrun linkiniz

Boy Uzatma Kürü

14. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Canım bence bunu takıntı yapma benimde boyum kısadır ve bunu hiçbir zaman takıntı kompleks yapmadım kendinle barışık ol kendini sevmeyi öğren :) Minyon tipliler herzaman daha avantajlıdır ayrıca şunuda unutma "bodur tavuk herzaman piliçtir" :D:D
    Sevgiler canım :)

melekciklerim lütfen yardım edinn :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım lütfenn melekcikler

yardım lütfenn melekcikler

tüylerin çıkmaması için tüy çıkmaması için muhabbet kuşunun insana zararları muhabbet kuşunun zararları kuşu Ben muhabbet kuşu almak istiyorum ama ailem çok tüy döktüğünü söylüyor. Acaba bu bir dönem mi? eğer geçici ise kaç ay ve ya sene sürer lütfen cevap yazın çok istiyorum :(
  2. Çok acil yardım edinn..

Çok acil yardım edinn..

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM.. UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM.. YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM.. BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN...
  3. yardım edinnn

yardım edinnn

Ya yeni konu açınca tekrar oraya gidip yorumlara fln nasıl bakcaz
  4. lütfen yardım edinnn

lütfen yardım edinnn

adetime 3 gün var ama bende adet olacağıma dair tek bır belırtı yok evlenmeden önce kasıklarım belim çok ağrı yapardı eşimle korunmasız ilişkiye giriyoruz 2 haftadır bende akıntı var 1saniye kadar kısa göz kararmaları hafıf kasık ağrısı var acabaa....ben.... hamilemiyim
  5. ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

Arkadaşlar, iki gün önce 100 mg selectra 7 tane birden içtim.. Baş dönmesi halisünasyon, titreme hepsini yaşadım.. bir de bende böbrek rahatsızlığı vardı.. bugünde iki tane antidepresan aldım.. Ve tuvalet hiç ama hiç yapamıyorum.. Acil bişeyler yazın..

Sayfayı Paylaş