gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Melekelrime aksesuar seçerken yol gösterecek öneriler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Aksesuar seçimi Dekorasyon püf noktaları

Evimin mobilyaları yerleştikten sonra sıra süslemeye geldi. Annemde bende bunun içn bir sürü aksesuar almıştık. İkimizde aldıklarımızı koyunca salonda bir cümbüş oldu. Annemin aldıkları tarzım değil. Pullarla süsleme objeler almış. Annem geliyor benim aldıklarımı kaldırıyor ben geliyorum onunkileri kaldırıyorum, bu savaş böyle ben eve yerleşene kadar sürdü gitti. Zafer tabiki annemin:) Pes etim hepsi salonda duruyor. Ama en kısa zamanda bu dekorasyon önerilerini uygulayarak salonuma bir çeki düzen vereceğim.

Ne miktarda ve nasıl aksesuarlar kullanacağınız, aslında tümüyle sizin yaratmak istediğiniz tarz ve atmosfere bağlıdır. Bu yüzden öncelikle ne çeşit 1 dekorasyon tarzından hoşlandığınıza karar vermelisiniz. mesela çağdaş 1 dekorasyondan hoşlanıyorsanız, olabilir olduğunca yalın ve basit aksesuarlar seçip bunları düzenli 1 biçimde yerleştirmelisiniz.

fakat mesela Viktoryen tarzı hayata geçirmeye çalışıyorsanız, göz dolduran, çoğunluğu antikalardan ve görkemli objelerden oluşan aksesuarları gruplayarak veya oraya buraya serpiştirerek kullanmalısınız.

şayet kendinizi etnik, otantik veya egzotik gibi herhangi 1 tarzla sınırlandırmak istemiyorsanız, aksesuar seçerken sadece sizin sebebiyle değerli ve 1 anlamı olan objeler seçmelisiniz. Buna, sizde güzel hisler uyandıracak, çocukluk veya tatil anılarınızı anımsatacak şeyler de dâhildir.

Melekelrime aksesuar seçerken yol gösterecek öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aksesuarlar

aksesuarlar

Politikacı ve işadamlarının karşıya mesaj vermek için kullandıkları aksesuarlar da vardır. Hırkanızdaki timsah logosu bakın benim bunu alacak kadar param var mesajını verirken, yıllar önce Polo oynayan beyefendi diye yorumladığınız bir logo, sahtesi çok yapılıp, tüm tatil yörelerinde tezgahlarda üç tanesi 1O dolara satıldığı için Elinde çomakla beygiri döven herif , durumuna düşüp eski...
  2. Evim küçük diye üzülmeyin.küçük evinizi büyük gösterecek öneriler

Evim küçük diye üzülmeyin.küçük evinizi büyük gösterecek öneriler

Evim küçük diye üzülmeyin. İşte size küçük bir mekanı olduğundan büyük gösterecek öneriler: 1. Odanızı daha yüksek ve ferah göstermek için ışığı yansıtan renkleri tercih edin. Duvar ve tavana aynı rengi uygularsanız tavan olduğundan daha yüksek görünür. 2. Dar bir odayı daha geniş göstermek için yer döşemesinde nötr renkler ve tek tip malzeme kullanın. Çizgili bir halıyı odanın enine...
  3. Sonbahar İçin Aksesuar Önerileri

Sonbahar İçin Aksesuar Önerileri

Sonbahar İçin Aksesuar Önerileri Aksesuar yeni sezonda oldukça moda.. İşte yeni sezonun olmazsa olmazları.. 1- Kıyafetinizi tamamlayan, dikkat çekici sayıda,...
  4. eviniz için aksesuarlar ve bazı öneriler

eviniz için aksesuarlar ve bazı öneriler

oyuncak rafları duvara asılan raflar Ayna ne müthiş bir malzemedir. Dekoratif bir aksesuar olmanın çok ötesinde fonksiyoneldir ve mekana derinlik verir. Çerçevesi odanın temasını bütünleyici olarak seçilebildiği gibi artık aynalar da pembe, mavi, füme, gibi istenen renkde üretilmekte, hatta üstüne desenler çizilebilmektedir. Aynam benim Çocuğunuzun sevdiği nesnelerle bezeli, kendine özel...
  5. evinizi geniş gösterecek bilgiler

evinizi geniş gösterecek bilgiler

odayı geniş gösteren renkler evi ferah gösteren renkler House Beautiful dergisinden alıntı.... İşte, küçük bir mekanı geniş göstermenin incelikleri.... 1. Odanızı daha yüksek ve ferah göstermek için ışığı yansıtan renkleri tercih edin. Duvar ve tavana aynı rengi uygularsanız tavan olduğundan daha yüksek görünür. 2. Dar bir odayı daha geniş göstermek için yer döşemesinde nötr renkler ve...

Sayfayı Paylaş