Melekleer Çok İhtiyacım Var Sizleree :(

Mr.Brownstone

Yeni Üye
Üye
Melekleer Çok İhtiyacım Var Sizleree :(
Ben 15 yaşındayım. Annemden babamdan ve abimden gizlediğim bir sevgilim var. Yaklaşık beş gün oldu sevgilimle çıkalı. Annem geldi ve bana dedi ki " Öyle erkek arkadaş,sevgili edinmeni istemiyorum. Sizin daha yaşınız kaç ki? Eğer baban duyarsa kötü olur. Benim kulağıma seninle ilgili bu tür şeyler geliyor. Fakat doğru mu değil mi bilmiyorum. Ama eğer doğruysa telefonunu birdaha üniversiteye kadar alamazsın. " dedi. Acaba ne yapsam? :/ Daha 5 gün oldu şimdi gitipte sevgilime ayrılalım diyememki. Lütfen Yardııım :( :sinir:

canım daha erken diyemeyeceğim ama biraz acele ediyosun bence...annen ve baban çok haklı derslerin şuan için daha önemli karşına daha ne kişiler çıkar....ben 27 yaşındayım eşimle 17 yaşında görüşmeye başladık..arkadaşlık edebilirsin bu senin en doğal hakkın ama çok dikkatli olmalısın karşındaki kişi senden yararlanmakta isteyebilir yada benim gibi şanslıda olabilirsin ilk çıktığın kişi ilede evlenebilirsin..bence arkadaşınla konuş ve arkadaşlık çerçevesinde yürütün fazla görüşmeyin eğer onu daha çok tanımak ve aileni karşına almak istemiyorsan zamana bırak sabırsız olma.en önemli şey senin ailen bunu unutma...birgün olur erkek arkadaşının ismini bile hatırrlamazsın ama ailen ölene kadar yanındadır...bol şanslar.

Senin yaşındaki gençler için çok normal bir durum bende bir ergen annesi olarak bunu yakından bilen ve yaşayan biriyim. Şu an için sana ve senin yaşındakilere büyük olarak ne söylesek boş çünkü size göre sizin kendi doğrularınız her zaman doğrudur ve onların dışına çıkmak istemezsiniz.

yaşın ilerledikçe geçmişe baktığın da şu anda kafana takılan sorunların ne kadar basit ve yersiz olduğunu sende görüp anlayacaksın. Anne ve babalar asla çocuklarının kötülüğünü istemezler. Sonuçta senin bulunduğun yaştan bizler çok önceleri geldik ve geçtik yani senin bir önceki atacağın adımı daha önce geçtiğimiz için çok iyi biliyoruz. Asla aileni karşına alma inan daha sonra pişmanlık yaşarsın çünkü bu duygular şu an için gelip geçici...Ama aile kalıcıdır bunu unutma tatlım:)

Geri