gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

melekler,2 cm nurtopu gibi bir miyomum olmus...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Bebek istiyorum fakat,miyom olusmus,doktor yeri zarar vermiyor takip edelim dedi.Miyomu olup hamile olan var mi?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım geçmiş olsun da bu konuda bir bilgim yok sadece gecmış olsun demek istedim..

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sagol canim,insallah gecer.

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sanirim kimsenin bu konu hakkinda bir dusuncesi yok,miyomlar her 5 kadindan birinde goruluyor halbuki.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sende ne gibi bi belirtisi oldu miyomun, benim belim çok ağrıdı bugün, bi kaç günde karnımda bi şişlik var, araştırdım miyom olabilirmiş.

6. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

çok geçmiş olsun cnm ya.ama malesef bu konuda bi bilgim yok.

melekler,2 cm nurtopu gibi bir miyomum olmus... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cennetten kovulmuş bir melek gibi...

Cennetten kovulmuş bir melek gibi...

Eğer Tek kelimeyle anlatabilecek kadar hafif yaşasaydım aşkını,anlatabilirdim belkide bütün hisslerimi bir çırpıda ! Ama o kadar kolay değil işte ... Varlıgının mükemmelligini anlatmak ne kadar güzel ve zorsa Yoklugunu anlatmakta bir o kadar kan,elem ve göz yaşı dolu !.. Nasıl başlamıştı nasıl birden bire senle olmustum anlamamıstım bile...insanın kendisini birden bire mükemmel bir rüyada...
  2. Meleklerin sessizliği gibi bir köşe...

Meleklerin sessizliği gibi bir köşe...

Meleklerin sözü... yıl başı meleklerin resmi meleklerin resimleri ŞÜPHESİZ SÖYLENECEK ÇOK SÖZ VAR ..
  3. Bir Saatte 2-5 cm İncelebilirsiniz

Bir Saatte 2-5 cm İncelebilirsiniz

ultralyse nasıl incelebilirim ultralyse yöntemi nedir yöntemi nedir Zayıflama, incelme, biraz daha sıkı ve fit görünme denildiği anda bütün kadınlar ve artık erkekler de, bu konuya kulak kabartır oldu. Fiziksel olarak iyi görünme iç huzurunuzu artıran bir trend olarak yerini aldı. Bu kadar yoğun istek karşısında pozitif bir bilim olan tıbbın da üzerine en çok çalıştığı konu şüphesiz...
  4. Melek Gibi Bir Pittbull Yuva Arıyor

Melek Gibi Bir Pittbull Yuva Arıyor

Pittbulların saldırgan olduğu bilinir , söylenir halk arasında ama asla ve asla doğru değildir bu.Alın bir minik finoyu dövüşmek saldırmak üzere eğitin onu bakın neler oluyor... Sokakta gezerken bulundu, belli ki bir zamanlar bir sahibi vardı. Belki de kaçmıştı. Bu yüzden uzunca bir süre sahibi arandı ama kimse çıkmadı. Geriye bir tek açıklama kalıyordu, o da sokağa atıldığı. Belli ki...

Sayfayı Paylaş