gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

melekler acı biber yanması nasıl geçerr

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

acı biber yanması acı biber yanması nasıl geçer acı biber yanığına ne iyi gelir biber yaptım elim yanıyor ne sürmeliyim nasıl geçer hakkında genel bilgiler burda melekler melekelrrrr elim yanıyorrr acı biberdenn nasıl geçer bu yangınnnn:uhu:
    bu acı biber elden nasıl çıkarr çok feci yanıyorr yahuu birde üstüne elimi kestimmm zonkluyooo

malum biliyorsunuz ki kışa girmek üzereyizz ve kış hazırlığı yapıyorumm salçalık biber aldım yapıyorumm ama elim çok yandıı

çok acı biber şuan çok yanıyoo nasıl geçerr yada acısı hafiflerrr bilgisi olan paylaşsınn çok kötüyümm

2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    hahahahahahahaha cemo bende nasil gecer diye sen yazcan sandim gözzlerimi dört acip okuyacaktim hahahahaha

gecmis olsun

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. jican

jican Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben biber yanması için elimi sütle ovarım etkili ıluyor.hemen yıkanmayacak ama.yada tuzlu limonlu veye sirkeli suyada sokabilirsiniz acık yakıcı oluyor ama oda etkili.hemen yıkamayın onuda.selamlarr.

SadmiN ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    ben kesin biliyorum nası geçeğini şimdi bak herifini çağır cemoş gel la de buraya
    ver yanan elini öpsün :D:D:D
    bak bakim geçiyormu geçmiyor mu :puha:

asiruki ve CeMoŞ bunu beğendi.
  5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım, eline dometes suyu sür, yangınını bir nebzede olsa alıyor:) Birde ben küçükken duymuştum ama önermem, biber acısı eli yakıyorsa, eline çiş yap geçermiş hahaha Eskiden bir yaşlı teyze demişti aklımda kalmış ama denemediğim için etkisini bilemiyorum hahaha

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Amaaaan deyim yapma uyma bu deliye cemoş :D:D:D :puha:

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dettt deliymiş, sanki benden çok akıllısın :hıh: Kıskanççç Sadmin :A:A Hem ben dene demedin sadece önerdim hahaha

8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    piii tövbeler olsun ***** o ne kıs hahahahaha bırak yansın loww haram edecem elimi hahaha

sadminim uymamda sanada uymam adama el üptürüm ha hahahaha onunda eli yandı oda benlen biber temziledi hahaha şimdi öp desem ayıp kaçar hahahaha

asiruki bunu beğendi.
  9. sema aytekin

sema aytekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben de birşey önereceğim çok etkili,bal sürün ellerinize bekletin.bunu elinizden acı çıkana kadar devam edin.çok berbat birşey bilirim, ayrıca eldiven kullanmak en doğrusu aslında .geçmiş olsun...........

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

teşkkürler

canım benim ya allah senden razı olsun allah ne muradın varsa versin arkadaşla koca gün ağlandık yandık tutuştuk derdimize derman oldun ellerinden öperiz hayırlı ramazanlar sana

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cemoş kurutmalık biber yaparken elim yandı.Felaket yanıyorum netten ararken yazını gördüm.***** vallahi bilsem geçicek o dediğini yaparım :D (şaka yaptım) kızlar ne buzlu su,ne süt ne yoğurt işe yaramadı felaket kötüyüm ..Bu ara da ben çitos :) Sevgilerimle

CeMoŞ bunu beğendi.
  12. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    yogurt diyorum.... :pasi:her derde deva yooooogurt...

13. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    pardon citos, senin yazini görmedim yazmadan önce... ama bana yogurt cok iyi geliyor!!!!!!

14. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy çitommm nerdesin sen yaaa özledimm:kiss: kıs sendemi yandın benim gibi hahaha ay sorma yine salça zamanı geldii yine acıalr içindeyim hahaha çitooo en kısa zamanda görüşelim seni merak ediyorummm

15. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Bence işesin eline hatta enişteyi işetsin daha çabuk geçer hahaha

melekler acı biber yanması nasıl geçerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı Kırmızı Toz Biber

Acı Kırmızı Toz Biber

kırmızı toz biber toz biber nasıl yapılır Acı Kırmızı Toz Biber : Acı ve tatlı taze biberlerin kurutulup, dövülmesinden elde edilmiştir.Sıcak yöre yemeklerinin çoğunda kullanılır.
  2. Biberin Acı Olmasının Nedeni

Biberin Acı Olmasının Nedeni

Biber acı değildir. Acı, tatlının tersidir ve acıya örnek olarak kininin veya greyfurdun tadı gösterilebilir. Biber acı değil yakıcıdır. Bunun tersi ise serinletici olup, buna da örnek olarak nane veya mentol gösterilebilir. Biberin yakıcılığı, içinde bulunan kapsaisin adı verilen bir tür bileşikten kaynaklanır. Bu maddenin büyük bir kısmı, biberin etli kısmında ve tohumlarında bulunur. Bu...
  3. Ceza Acı Biber

Ceza Acı Biber

olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder O kağıt evleri bile yıkamaz, eline aldığı işi sonlayamaz, katina bile onun yanında bir sihirbaz, makine gibi beyni...
  4. Kanser ve Acı Biber

Kanser ve Acı Biber

Acı Biber Kansere Karşı Koruyor Kansere karşı kırmızı biber Acı kırmızı biberin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri, özellikle kanser hücrelerini yok eden özelliği, İngiltere'de yapılan bir araştırmayla bir kez daha doğrulandı melekler. :) İşte konu ile ilgili ayrıntılar... Nottingham Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, jalapeno biberinin (acı kırmızı...
  5. Kırmızı Acı Biberin Faydaları nelermiş buyrun öğrenelim meleklerim

Kırmızı Acı Biberin Faydaları nelermiş buyrun öğrenelim meleklerim

Acı Biberin Faydaları Kırmızı Acı Biberin Vücudumuza Faydaları Antakya biberiyle 10 kilo veren Mesut Yar'dan sonra biber ile zayıflama pek bir moda oldu Melek'lerim. Lakin biz bu yazımızda zayıflama konusunu değil de, kırmızı acı biberin faydaları hakkında bilgiler paylaşıyor ve aranızda acı biberin faydaları nelerdir diyen arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. -Kırmızı...

Sayfayı Paylaş