gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Adet gunum tam 5 gün gecti acaba
  3. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  4. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti  hamilemiyim?

Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...
  5. adeti 1-2-3 gün gecikenler meleğimiz bizimle mi

adeti 1-2-3 gün gecikenler meleğimiz bizimle mi

adetim şuan 2 gün gecikti bugün 3.gün yarın da olmazsam test yapıcam bakalım..hayırlısı...

Sayfayı Paylaş