melekler annelerimize ne alacağız

AZRA

Yeni Üye
Üye
melekler annelerimize ne alacağız
bildiğinz üzere anneler günü yaklaşıyor bnce dünyanın en kutsal karşılık beklemeden sevgisini veren varlılar onların hakları birgüne sığmaz ama adet yerini bulsun die bi hediye alacağız
peki siz ne almayı düşünüyorsunuz burda paylaşarak fikir alışverişi yapabiliriz die düşündüm melekler evet ne alacaksınız yazın bakalım:party:

Ce: melekler annelerimize ne alacağız

valla azracim benim annecim yanimda yok maalesef bi telefon edebilirim ancak opup koklamak isterim ama su gurbet elini kolunu bagliyo insanin...ama kaynanama 3 tane havlu danteli yaptim havlularini bile aldim diktim yeter heralde el emegi goz nuru...

sm azra iyi konu valla
bnde kacgun dundur düsünuyorum ne alayim diye,bu sefer farkli olsun istyiorum ama ne,

tabiki ne yapsak haklari ödenmez,ama ufakta bir hediye olsa mutlu olurlar,bu bir mektup ta olsa,bir siirde olsa,bnmde kizim 2yasinda bakalim o bana ne alacak:)babasi dusunur herhalde kizi icin

evet hadi fikir üretelim

bn baslatayim,parfüm olabilirmi sizce ..ama farkli istiyorum hadi kizlar yardim

Annelerinize verilecek en güzel hediye yanağına konduracağınız kocaman bir öpücük ve her an iyi günde kötü günde yanında olacağınızı onlara hissetirmek...

Hiç bir hediye onların bize harcadığı bir saniyeyi bile karşılamaz.

Ben annemden ayrı ilk anneler gününü geçiricem. Onu mezarında ziyaret edicem En acı anneler günüm olcak zannederim. Şu an bile göz yaşlarıma engel olamıyorum.

Annelerinizin kıymetini bilin. Çünkü kaybedilince yerine konulacak hiç ama hiçbir şey yok.

Bütün annelerin anneler günü kutlu olsun...

gökçe cnm okurken gözlerim dolu dolu oldu haklısın tabiki de onları öpmemiz en güzel hediyedr bnde senn yaşadığın o duyguyu her babalar günnde yaşıyorum içimi çok acıtsa da elden gelecek birşey yok şimdi senn ona verebileceğin en güzel hediye bol bol dua etmek olacaktr cnm hele bu da ilkiymiş cnm allah kolaylık ve de sabır versn dediğin gbi onların kıymetini yitirmeden anlamak olacak

kızlar bn aldım saten gecelik takımı çok hoş uzun zamadır dile getryordu annem zaten anneler günnde vereceğim inşallah bi aksilik olmazsa

gökce cok üzüldum canim inan okurken cok kötü oldummm,cok haklisin tabi onlarin haklari asla ödenmez ve hicbirsey yerini dolduramaz,azracim sanada cok uzuldum
rabbim herkesi ins anali babali buyutur,en buyuk aci bu

bnde karar verdim ona bir siir yaziyorum ve cicek alirim bide cok guzel bir yüzük begendim,ins begenir,sevgilerimle kizlar

Çok güzel dinleyin. bütün annelere armağan olsun..

www.kliplerdiyari.com/tag/tugba-hatun-annem-dinle

Bende bi türlü karar veremiyorum. Bi pasta yaparim kalpli falan, bi buket cicek hmmm yeter mi melekler????

Geri