gebe
  1. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

melekler annelerimize ne alacağız

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında AZRA tarafından paylaşıldı.

bildiğinz üzere anneler günü yaklaşıyor bnce dünyanın en kutsal karşılık beklemeden sevgisini veren varlılar onların hakları birgüne sığmaz ama adet yerini bulsun die bi hediye alacağız peki siz ne almayı düşünüyorsunuz burda paylaşarak fikir alışverişi yapabiliriz die düşündüm melekler evet ne alacaksınız yazın bakalım:party:

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: melekler annelerimize ne alacağız
    valla azracim benim annecim yanimda yok maalesef bi telefon edebilirim ancak opup koklamak isterim ama su gurbet elini kolunu bagliyo insanin...ama kaynanama 3 tane havlu danteli yaptim havlularini bile aldim diktim yeter heralde el emegi goz nuru...

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sm azra iyi konu valla
    bnde kacgun dundur düsünuyorum ne alayim diye,bu sefer farkli olsun istyiorum ama ne,

tabiki ne yapsak haklari ödenmez,ama ufakta bir hediye olsa mutlu olurlar,bu bir mektup ta olsa,bir siirde olsa,bnmde kizim 2yasinda bakalim o bana ne alacak:)babasi dusunur herhalde kizi icin

evet hadi fikir üretelim

bn baslatayim,parfüm olabilirmi sizce ..ama farkli istiyorum hadi kizlar yardim

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Annelerinize verilecek en güzel hediye yanağına konduracağınız kocaman bir öpücük ve her an iyi günde kötü günde yanında olacağınızı onlara hissetirmek...

Hiç bir hediye onların bize harcadığı bir saniyeyi bile karşılamaz.

Ben annemden ayrı ilk anneler gününü geçiricem. Onu mezarında ziyaret edicem En acı anneler günüm olcak zannederim. Şu an bile göz yaşlarıma engel olamıyorum.

Annelerinizin kıymetini bilin. Çünkü kaybedilince yerine konulacak hiç ama hiçbir şey yok.

Bütün annelerin anneler günü kutlu olsun...

5. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gökçe cnm okurken gözlerim dolu dolu oldu haklısın tabiki de onları öpmemiz en güzel hediyedr bnde senn yaşadığın o duyguyu her babalar günnde yaşıyorum içimi çok acıtsa da elden gelecek birşey yok şimdi senn ona verebileceğin en güzel hediye bol bol dua etmek olacaktr cnm hele bu da ilkiymiş cnm allah kolaylık ve de sabır versn dediğin gbi onların kıymetini yitirmeden anlamak olacak

6. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kızlar bn aldım saten gecelik takımı çok hoş uzun zamadır dile getryordu annem zaten anneler günnde vereceğim inşallah bi aksilik olmazsa

7. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    gökce cok üzüldum canim inan okurken cok kötü oldummm,cok haklisin tabi onlarin haklari asla ödenmez ve hicbirsey yerini dolduramaz,azracim sanada cok uzuldum
    rabbim herkesi ins anali babali buyutur,en buyuk aci bu

8. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bnde karar verdim ona bir siir yaziyorum ve cicek alirim bide cok guzel bir yüzük begendim,ins begenir,sevgilerimle kizlar

9. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel dinleyin. bütün annelere armağan olsun..

www.kliplerdiyari.com/tag/tugba-hatun-annem-dinle

10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bende bi türlü karar veremiyorum. Bi pasta yaparim kalpli falan, bi buket cicek hmmm yeter mi melekler????

11. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

mery love yeter bence onu annelergununde bol bol öp yeter,lafin kisasi onlari cok seviyoruz ve ne alsakta begenirler,
    ben anneme dünyanin en güzel hediyesini vermek isterdim ama annemi ona verememki
    ,,kizlar kiyi bakin sevgiler

12. amazonkz

amazonkz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ANNELERİMİZE NE HEDİYE ALSAK AZDIR BENDE CANIM ANNEME ÇOK GÜZEL BİR HEDİYE ALCAM UMARIM BEĞENİR
    BU ARADA BÜTÜN ANNELERİN ŞİMDİDEN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

13. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bende annemi onyedi yaşındayken kaybettim insanın yaşı kaç olursa olsun her zaman annesini arıyor annenin yerini hiçbir şey dolduramıyor bütün annelerin gününü kutluyorum.....

14. destina

destina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gökçe cim allah rahmet eylesin annenin için çok üzüldüm ve azracım senin yaşadıklarını her babalar gününde bende yaşıyorum allah hepimize sabırlar versin ben anneme çok güzel bi çay bardağı takımı aldım kayınvalidemede elticimle beraber kahvaltılık seti aldık güle güle kullansınlar:ar4fd:

melekler annelerimize ne alacağız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melek annelere

melek annelere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. melek anne

melek anne

Melek Anne Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazirlanan bir bebek varmis. Bir gün Tanri'ya sormus: -Tanrim, beni yarin dünyaya gönderecegini söylediler, fakat ben o kadar kücük ve gücsüzüm ki, orada nasil yasayacagim? -Tüm meleklerin arasindan senin icin bir tanesini sectim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Melegin sana hergün sarki söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen...
  3. Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

anneme nasıl bir hediye alabilirim anneme ne hediye alabilirim doğum gününde ne doğum günü hediyesi günü hediyesi Merhaba meleklerim bilgiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor.Az bişey kaldı şunun şurasında ve ben hala karar veremedim anneme ne alacağıma :)Aranızda karar veren var mıdır acaba :)Bakın bir site buldum burada annemize alacağımız hediyeler tamamen bize özel oluyor.Çok hoşuma gitti...
  4. Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

Bu sitedeki bazı konulara baktım ve sizin bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm...Siteniz çok güzel ve sizde bir aile gibisiniz umarım bende bu ailenin bir parçası olabilirim =) Yardım istemem gereken konu ise erkek arkadaşıma ne hediye alacağm...Sanırım biraz komik gibi ama gerçekten 1,5 aydan beri beri bulamıyorum... Gerçekten çok kararsızım...:S Lütfen bana yardım edin Sizin bana...
  5. Melekler Annenize Ne Hediye Alacaksınız?

Melekler Annenize Ne Hediye Alacaksınız?

anneler günü hediyesi, anneler günü hediye önerileri, anneler günü için hediye Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bu pazar günü yani mayıs ayının ikinci pazar günü anneler günü. Önünüzde hediye almakl için tam 1 hafta var. Hediye almayanlar ve ne alacağı konusunda karar verememiş olanlar için sizlere sormak istiyoruz, siz annenize ne hediye alacaksınız? Haydi buradan paylaşalım da hediye...

Sayfayı Paylaş