gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Melekler Annenize Ne Hediye Alacaksınız?

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

anneler günü hediyesi, anneler günü hediye önerileri, anneler günü için hediye
    Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bu pazar günü yani mayıs ayının ikinci pazar günü anneler günü. Önünüzde hediye almakl için tam 1 hafta var. Hediye almayanlar ve ne alacağı konusunda karar verememiş olanlar için sizlere sormak istiyoruz, siz annenize ne hediye alacaksınız? Haydi buradan paylaşalım da hediye almamış meleklerimize fikir olsun ;)

anneler-günü.jpg

2. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Karar veremiyorum herseyi var :(

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben özellikle böyle günlere karşıyım anneler babalar sevgililer benim annem herzaman değerli ve hep hissettiririm ama böle günlerde hiç hediye almam normalde alırım sürekli.ama her sabah arayıp yaptıgım bişey var ararım ve telefonu açtıgında aşkım canım sayarım herşeyi onu sevdimi sölerim hep :)

Melekler Annenize Ne Hediye Alacaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler annelerimize ne alacağız

melekler annelerimize ne alacağız

bildiğinz üzere anneler günü yaklaşıyor bnce dünyanın en kutsal karşılık beklemeden sevgisini veren varlılar onların hakları birgüne sığmaz ama adet yerini bulsun die bi hediye alacağız peki siz ne almayı düşünüyorsunuz burda paylaşarak fikir alışverişi yapabiliriz die düşündüm melekler evet ne alacaksınız yazın bakalım:party:
  2. Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

anneme nasıl bir hediye alabilirim anneme ne hediye alabilirim doğum gününde ne doğum günü hediyesi günü hediyesi Merhaba meleklerim bilgiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor.Az bişey kaldı şunun şurasında ve ben hala karar veremedim anneme ne alacağıma :)Aranızda karar veren var mıdır acaba :)Bakın bir site buldum burada annemize alacağımız hediyeler tamamen bize özel oluyor.Çok hoşuma gitti...
  3. Anneme ne hediye alabilirim?

Anneme ne hediye alabilirim?

Anneme ne hediye alabilirim? Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor ve ben bu sene anneme çok güzel ve anlamlı bir hediye almak istiyorum ancak hediyemi seçerim diye şimdiden sizlerden anneler günü için hediye önerilerini bekliyorum:)
  4. Anneme Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim ?

Anneme Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim ?

anneme ne hediye alabilirim anneme ne hediye alsam Belki klasikleişmiş bir laf ama, insan anne olunca daha iyi anlıyor melekler :) Annenize hiçbirşey almanıza gerek yok, çünkü beklemiyorlar. :) Onları siyaret etmeniz, söyleyeceğiniz birkaç çift tatlı söz, sıkı bir kucaklama onlar için en değerli hediyeden bile daha kıymetli. :) Ama siz yine de ufak tefek birşeyler da almak istiyorsanız,...
  5. 2014 Anneler Günü İçin Annelerimize Ne Hediye Alabiliriz?

2014 Anneler Günü İçin Annelerimize Ne Hediye Alabiliriz?

2014 anneler günü, anneler günü 2014, 2014 anneler günü hediye önerileri Sevgili melekler, her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan anneler günü için hediye önerileriyle karşınızdayız. Bu yıl 11 Mayıs'ta kutlanacak olan anneler gününde annenize ne alacağınız hakkında henüz bir fikriniz yoksa, aşağıda vereceğimiz öneriler işinize yarayacaktır. Öncelikle anneler günü hediyesi...

Sayfayı Paylaş