melekler aranizda AMC tenceresini kullanan varmi???? | Melekler Mekanı FORUM - 31 Ağustos 2016

melekler aranizda AMC tenceresini kullanan varmi????

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    slm melekler 2 yildir amc tencerem var ama hala tam olarak kullanamiyorum
    kullanan arkadaslar varsa yardimci olurmusunuz???

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

ahumm benim var AMC tencerelerim düdüklü kapagim ve caydanligim.. nesini anlamadin nasil kullanamiyorsun?? sorununu yaz ona göre cvp vereyim canim..

melekler aranizda AMC tenceresini kullanan varmi???? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aranizda Banada Yer Varmi?...

Merhaba Arkadaslar siteyi googlede gezinirken buldum öncelikle meleklermekani ismi site icerigi ve özellikle Benim Kösem bölümü ilgimi cekti bende üye olmak istedim zamanim oldukca resimli siirler hazirliyorum (acemice) burdan sizlere paylasmak istedim insallah güzel paylasimlarda bulusmak dilegiyle!...Sitede emegi gecen herkeze tesekkür eder basarilarinizin devamini diliyorum!...Sevgimle...
  2. Banada yer varmi aranizda :-)

Slm bende araniza yeni katildim ,saflari SIKLASTIRIN :sobe: hepinize hayirli günler dilerim
  3. ispanyadan melekler varmi

:muz:merhaba ben madridde yasiyorum eger benim gibi melekler varsa tanisalim :f040:
  4. yeni melekle samataya varmisiniz?

burasida benim topigim olsun, samata girla olsun....tanismaya ,kaynasmaya niyeti olan buyursun ,sohbetimiz bolca olsun ....:A
  5. Hobbyniz varmi meleklerim?

Kizlar ben bekar ikene bos zamanlarimi dolu dolu gecirirdim, mesela arkadaslarimla bulusur, gezmeye giderdim, spora giderdim, ingilizce kursuna giderdim, uzuuun yürüs yapar, sabahlari isden önce kosuya giderdim... aklima ne gelirse onu yapardim. Evlendikten sonra azar azar yasaklar gelmeye basladi, kursu iptal ettim, gezmeler azaldi, arkadaslarimla görümse azaldi.. bir kac aydabir görüsür...

Sayfayı Paylaş