Melekler aranızda Eskişehrli olup sakarya gazetesi alan vrmı?Oğlum gazetede yarışmada

TUNAA

Daimi Üye
Üye
Melekler aranızda Eskişehrli olup sakarya gazetesi alan vrmı?Oğlum gazetede yarışmada
kıralkıraliçe
Kızlar aranızda Eskişehir'de oturan veya tanıdığı olan var mı? Eskişehir'in yerel gazetesi sakarya gazetesi alıyorsanız veya alan tanıdığınız varsa bilirsiniz. Gazetenin her yıl düzenlediği mini kral ve kraliçe yarışması olur, bu yıl yarışmaya 5 yaşındaki oğlum Tuna da katıldı. Burda ben de sizleri bir ailem olarak gördüğüm için tüm meleklerden rica ediyorum bize destek olursanız çok memnun oluruz.

Gazetede her gün oy kuponları yayınlanıyor, çocuğun aday numarası yazılarak kuponların doldurulup gazeteye yollanması veya ordaki oy sandığına atılması gerekiyor. Ne kadar çok kupon olursa o kadar iyi. En çok kupon toplayan 8 kral 8 kraliçe adayı finalist olarak seçilecek ve hediyeler kazanacak.

Tuna'nın Nisan ayında yapılacak törende 8 mini kral adayının içine girmesi için lütfen desteğinizi bizden esirgemeyin..
(Tuna'nın aday no: 64) şimdiden çok tşk ediyorum...

Son düzenleme:
Ay tatlım ben eskisehırlıyım ama istanbulda ikamet ediyorum ama akrabalarım kuzenler orda söylüyorum alsınlar :) ben çıktım dicem hahaha

ay canım çok hoşsun eğer söylersen sevinirim:) bu arada hemşerimle tanışmak da güzel bir duygu tşk ederim:)

Geri