gebe
  1. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113

Melekler aranızda Eskişehrli olup sakarya gazetesi alan vrmı?Oğlum gazetede yarışmada

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında TUNAA tarafından paylaşıldı.

kıralkıraliçe Kızlar aranızda Eskişehir'de oturan veya tanıdığı olan var mı? Eskişehir'in yerel gazetesi sakarya gazetesi alıyorsanız veya alan tanıdığınız varsa bilirsiniz. Gazetenin her yıl düzenlediği mini kral ve kraliçe yarışması olur, bu yıl yarışmaya 5 yaşındaki oğlum Tuna da katıldı. Burda ben de sizleri bir ailem olarak gördüğüm için tüm meleklerden rica ediyorum bize destek olursanız çok memnun oluruz.
    Gazetede her gün oy kuponları yayınlanıyor, çocuğun aday numarası yazılarak kuponların doldurulup gazeteye yollanması veya ordaki oy sandığına atılması gerekiyor. Ne kadar çok kupon olursa o kadar iyi. En çok kupon toplayan 8 kral 8 kraliçe adayı finalist olarak seçilecek ve hediyeler kazanacak.

Tuna'nın Nisan ayında yapılacak törende 8 mini kral adayının içine girmesi için lütfen desteğinizi bizden esirgemeyin..
    (Tuna'nın aday no: 64) şimdiden çok tşk ediyorum...

Son düzenleme: 28 Şubat 2011
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay tatlım ben eskisehırlıyım ama istanbulda ikamet ediyorum ama akrabalarım kuzenler orda söylüyorum alsınlar :) ben çıktım dicem hahaha

3. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    ay canım çok hoşsun eğer söylersen sevinirim:) bu arada hemşerimle tanışmak da güzel bir duygu tşk ederim:)

4. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar koca sitede hemşerim yok mu hiç benim?? hem tanışmış olurduk..

Melekler aranızda Eskişehrli olup sakarya gazetesi alan vrmı?Oğlum gazetede yarışmada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sakarya lı melekler

sakarya lı melekler

sakaryalı melekler haydi bizde burda buluşalım:26:
  2. Hamarat Melek Yarışma Anketi

Hamarat Melek Yarışma Anketi

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri, bu bölümde konuya verilmiş olan menüler ve sahiplerinin yarışma için oylaması yapılacaktır. Lütfen kişilere göre değil, objektif kritlerlere göre oylama yapınız. Herkesin bir oy kullanma hakkı vardır. Yarışmacı üyelerimize başarılar diliyorum, Sevgiler...
  3. Melekler tırnaklardan yarışma olacaklar

Melekler tırnaklardan yarışma olacaklar

Aşağıdaki resmi kim daha güzel hale getirecek bakalım (MEÇHUL KADAR GÜZEL OLMASADA) 1. ye benim yapacağım avatar ve imza 2.ye benim yapacağım avatar 3.ye benim yapacağım imza hadi kolay gelsin..... :)
  4. Kızlar Arasında Yarışma

Kızlar Arasında Yarışma

Merhaba Kızlar,Orkid bir yarışma başlatmıs.:) Ben de bunu sizinle paylaşmak istedim.. Genç kızlar, Olgunlaşma, Büyüyorum, Adet - kizlararasinda.com adresinde "Orkid Comfort'la Hayatı Yumuşat" bölümüne girip hayatı yumuşatma fikrimizi yazıp Ipad kazanma şansı yakalayabiliyormuşuz..Ayrıca bu hediyeyi kazanırken bizimde fikrimizin hayata geçirilme olasılığı varmıs..Benim çok...
  5. Güzel melekler oğlum bir yarışmada hepinizden oy rica ediyorum:))

Güzel melekler oğlum bir yarışmada hepinizden oy rica ediyorum:))

oğluma verdim oğluma verdim hikaye mrblar güzel melekler oğlum facebookta bir yarışmada yarışıyor ama destek gerekli ben burayı aile gibi gördüğüm için bize de destek olursanız çok mutlu oluruz şimdiden çok tşkler. GEREKLİ LİNKLERİ VERİYORUM.. http://www.facebook.com/album.php?fbid=181412565228184&id=160680570634717&aid=38600#!/En.Gzl.Bebekler ÖNCE YUKARIDAKİ SAYFAYI...

Sayfayı Paylaş