gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Melekler Biliyor musunuz Hamile Kalmak Kanseri Önlüyor muş Buyrun Buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebelik ve kanser,gebelik ve kanser pdf,
    Melekler hamilelik gebe kalmak çok mucize bir şey olsa gerek.Şimdide kanserden koruduğu araştırmalar sonucu bulunmuş.Haydi herkes gebe kalsın diyelim:)

Araştırmalara göre hamilelerde, kanser yapıcı etki yaratan büyüme hormonu baskı altına alınıyor. Bu da bazı kanser türlerine yakalanma riskini azaltıyor.

HARVARD Tıp Fakültesi araştırmacılarından Dr. Michell Holmes'un bulgularına göre, hamilelik sırasında kandaki bazı hormon salgılarının düzeyi değişiyor. Yüksek düzeyde olması halinde kanser yapıcı etki yaratan IGF - 1 adlı büyüme hormonu hamile kadınlarda baskı altına alınarak azalıyor. Üstelik bu durum her hamilelik sırasında yaşanıyor. Hamilelik sayısı arttıkça hormon azalıyor.

4 kez hamile kalan bir kadında, hiç hamile kalmayana göre IGF - 1 hormonu seviyesi yüzde 15 oranında düşük çıktı. Sonuçta düşük IGF - 1 seviyesine sahip kadınların göğüs, kalın bağırsak ve akciğer kanserine yakalanma riski azalıyor. IGF - 1 seviyesini yükselten süt gibi içeceklerin aşırı tüketilmesi halinde ise kanser yapıcı bir etki yarattığı saptandı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Haziran 2012
Melekler Biliyor musunuz Hamile Kalmak Kanseri Önlüyor muş Buyrun Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Anneler  Buraya Gebelikte Ayakkabı Seçiminin Önemli Olduğunu Biliyor muydunuz

Hamile Anneler Buraya Gebelikte Ayakkabı Seçiminin Önemli Olduğunu Biliyor muydunuz

hamilelikte ayakkabı seçimi,hamilelikte ayak şişmesi, Sevgili melekler güzel anne adayları sizler uygun ayakkabı seçimini yaptınız mı?Yoksa ben ne bulursam onu mu giyerim diyorsunuz..Gebelikte rahatlığınız için ayakkabı seçimi önemli bir unsurdur. Kıyafet gibi günlük yaşamda ayakkabı seçimide gebeler için önemlidir. Gebelikte vücüdun yük dağılımın bozulması,oluşan ödem ve ayak...
  2. Hamile Melekler İçin 2012 En Güzel Hamile Kıyafetleri Burada Buyrun

Hamile Melekler İçin 2012 En Güzel Hamile Kıyafetleri Burada Buyrun

2012 hamile kıyafetleri,2012 hamile kıyafetleri modelleri, Hamile melekler işte sizlere bu yaz gebelik döneminde giyebileceğiniz çok şık 2012 hamile kıyafet modelleri burada.Belki içlerinden bir tanesi sizin tarzınızı yansıtıyordur gebeyken de ben şık görünürüm diyen melekler için uygun şeçenekler umarım sizlerde beğenirsiniz.
  3. Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

bitkilerle hamile kalma,bitkilerle hamile kalmak, Arkadaşlar hamile kalamıyorsanız bu bitkiler tam size göre bu kürü mutlaka uygulayın derim inş.sizlerde en kısa gebe kalabilirsiniz ve bize buradan ben hamileyimmm diyee bağıra bağıraa ialn edersiniz diyorum ben kullanmaya başladım bile Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi: 5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban...
  4. Melekler Bahar Aylarında Hamile Kalmak Daha KOLAY Buyrun Buraya

Melekler Bahar Aylarında Hamile Kalmak Daha KOLAY Buyrun Buraya

gebe kalma,gebe kalmak, Sevgili melekler yemyeşil ve rengarenk çiçeklerle dolu bahar aylarında gebe kalmanın kolay olduğunu uzmanlar söylüyorlar konumuza bir göz atalım bakalım bahar ayında gebe kalmak neden kolaymış bu işin sırrı ne öğrenelim. İlkbahar aylarında kadınlarda daha yüksek östrojen hormonu salgılandığı için hamile kalmanın daha kolay olduğunu biliyor muydunuz? Kadın...
  5. Hamile kalmak isteyenler buraya

Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...

Sayfayı Paylaş