gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler bu sezonun mor rengi :)

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

BAHARIN YAVAŞ YAVAŞ GELMESİYLE CIVIL CIVIL RENKLERİ GÖZLERİMİZ ARIYOR ARTIK BİZDE RENKLİ ŞEYLER GÖRMEK İSTİYORUZ EVET BU SENEKİ BAHAR MODAMIZA BAKALIM. Bu bahar moda olacak mor makyajı pembe, yeşil ve mavi makyaj malzemeleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca tırnaklarda mor oje kullanmayı da unutmayın. Uzmanlar, lila, fuşya, mor, leylak gibi morun değişik tonlarını kendi içinde kombine etmenin de çok trend olacağını söylüyor.

Gözlerde de bu bahar mor tonlarında dumanlı makyaj modası kendini gösterecek. Mor rengin hakim oluğu dumanlı göz makyajı için öncelikle yüzünüze bir nemlendirici sürün. Nemlendirici sonrasında, teninize uygun olan tonda bir kapatıcıyla cilt bazını tamamlayabilirsiniz.

Göz altlarına da koyu mor far sürün. Pastel makyaj ürünleri bu bahar oldukça revaçta. Pastel tonları ile yapacağınız makyajınızla daha çekici olabilirsiniz. Tüm far renklerini tek bir palette toplamak işinizi kolaylaştıracaktır.

İlkbaharda uygulayabileceğiniz bir başka makyaj trendi ise buğulu mor. Buğulu mor makyaj için önce teninizi bej renk bir kapatıcıyla düzgün biçimde kapatın. Çok mat olmayan fondöten veya kapatıcı kullanın.

Uploaded with ImageShack.us

2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    mor renge bayılıorum zaten..oturba grubum bile mor krem :)

ESİNKADİR bunu beğendi.
  3. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    genc kizlik donemin de cok giymistim ayakkabim bile mordu,desenize gencligime geri doncem

ARZUZU bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bende severim moru :) bahar geldi yaz renkleri yavaş yavaş vitrinlere çıkıyor çok dikkatimi çekiyor :)

ARZUZU bunu beğendi.
  5. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    mor berekettir :D

Melekler bu sezonun mor rengi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Renginin Keşfedilmemiş Güzelliği !

Mor Renginin Keşfedilmemiş Güzelliği !

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. mor rengin cazibesi

mor rengin cazibesi

bunlara bayıldım sizlerle paylaşayım dedim...
  3. Mor rengini sevenlere...

Mor rengini sevenlere...

mor koltuk takımı mor koltuk takımları renkli takımları takımı modelleri modelleri Ev dekorasyonunda sezonun modası, geometrik şekiller ve duvar süslemeleri. Renk olarak ise siyah ve beyazın yanı sıra rezene yeşili ve mor öne çıkıyor. Esnek seçenekler Sonbaharla birlikte ev dekorasyonunda değişiklik yapma zamanı geldi. Ne de olsa yazın sıkça karşımıza çıkan marine desenler, tropikal esintiler...
  4. Meleklerime mor yatak örtüleri

Meleklerime mor yatak örtüleri

Mor yatak örtüleri mor yatak örtüsü.Meleklerim mor rengi sevenler için çok güzel mor yatak örtüleri burda ben moru çok sevdiğim için mor olsun istedim mümkün olsaydı bütün evi mosmor yapardım

Sayfayı Paylaş