gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Melekler Çantanızda Neler Bulunur?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çantanızda neler var çantanızda bulunan şeyler

Sevgili melekler, kadınların büyük bir kısmı çanta hastasıdır ve aldıkları çantaları da ne hikmetse tıka basa doldurur. Bu çantalarda neler olmazki? Günlük ihtiyaç bulunan şeyler dışında en alakasız şeyler bile bazen el çantamızdaki yerini alır.

Gelelim Meleklermekanı üyelerine.. Siz çantanıza neler koyarsınız? Aklınıza geleni, aman belki lazım olur deyip çantasına atanlardan mısınız, yoksa ağır olmasın ne gerek var doldurmaya diyenlerden mi?

Hadi bakalım, dökün çantanızı önünüze ve ne var ne yok yazın bakalım buraya :D:D

karakuzu bunu beğendi.
  2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    krem,dudak koruycum,parfüm,cüzdan,tel :D:D demirbaşlar

TİTAN bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benim çantamda yok yok tur ne var ne yok koyarım o yüzden büyük çanta tercih ederim ayne eğer makyaj yaptıyam makyaj çantası ,su cüzdan telefon selpak ıslka mendil deodorant yada parfüm küçük şekelrlerden şekerim düştüğünde yerim diye bide son olarak sigaram aklımaglenler bunalr :)

SoNGüL. ve TİTAN bunu beğendi.
  4. SEROŞ

SEROŞ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    benm de cantam cok kalabalık olur. aradıgımı bulamayacak kadar cok sey vardır parfum,dedorant,krem ,su cüzdan, anahtar ,kalem ,defter,selpak,seker,kulaklık ,makyaj malzemesı,makas,tarak ,ayna anlayacagınız yok yok:)

Asena_Sule bunu beğendi.
  5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahah benimde unuttumkalrıı hatırlartttın seroş bende kulaklık el kremi not defteri kalem tarak da var :)

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eh ben de yazayım. Küçük çantaları sevmem, çantalarım benim de büyük ve torba tarzı olur :D:D Çanta almazsam mutlaka çok cepli bir kargo pantolon çekiveririm üstüme :D:D

Anahtarlar, cep telefonu, cüzdan,not defteri, kalem, kağıt mendil, ıslak mendil, kulaklık, aynalı pudra, dudak balsamı, el kremi, gözlük camı temizleyici mendil paketleri, mini deodorant ya da parfümlü kolonya, mini el feneri..Daha da aklıma gelmiyor. Tabi uzun yola gidiyorsam bu liste daha uzar hahaha

karakuzu ve Asena_Sule bunu beğendi.
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ohhhh maşallah titannn :) ama el fenetri hiç aklıma gelmemişti :)

8. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Keske tasiyabilsemde cocuklarida koysam cantaya öyle gezsem ne iyi olur hahaha

9. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Telefon ,cüzdan, makyaj malzemeleri , kagit mendil, yaz ise ince corap kis ise patik , anahtar , toka , seker, Deodorant, sarj aleti , günes gözlügü , kulaklik , bunlar gezmeye giderken ama günlük kisa mesafeli yerlere de cüzdan ,telefon , kagit mendil, anahtar koyarim .

Melekler Çantanızda Neler Bulunur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Develerin Hörgüçlerinde Ne Bulunur?

Develerin Hörgüçlerinde Ne Bulunur?

Develerin Hörgüçlerinde Ne Bulunur? Devenin ana yurdu Kuzey Amerika'dır. Tarih içinde oradan Güney Amerika ve Asya'ya yayılmış, Kuzey Amerika kıtasında ise zamanla yok olmuştur. Güney Amerika'daki lama, alpaka (bir cins koyun), guanako (lamanın irisi) gibi hayvanlar devenin akrabaları sayılabilirler. Yaşadıkları kum fırtınalarına ve diğer olumsuz şartlara uyabilmek için iki sıra koruyucu...
  2. söyleyin bakalım melekler genelde çantanızda ne olur???

söyleyin bakalım melekler genelde çantanızda ne olur???

Benim çantamda genelde: parfüm rolon el kremi yüz kremi dudak balmı ayna sürme ped kağıt kalem güneş gözlüğü selpak ıslak mendil sevgilimin aldığı anahtarlıklar anahtar toka takı şeker sakız aklıma gelenler bunlar şimdilik bazen çöp bile oluyo söylemesi ayıp :) bi ben yokum yani anlıcanız...=) PEKİ SİZİN ÇANTANIZDA NELER VAR SORMASI AYIP...
  3. B3 Vitamini Nelerde Bulunur

B3 Vitamini Nelerde Bulunur

B3 Vitamini Nelerde Bulunur ? Arkadaşlar hepinize merhaba ve iyi günler diliyorum. B3 Vitamini Nelerde Bulunur bu konuda da yardımınızı rica ediyorum.
  4. Mineral Nelerde Bulunur

Mineral Nelerde Bulunur

Mineral Nelerde Bulunur kızlar lütfen bu konuda da bilgi verin bize
  5. A Vitamini nelerde bulunur?

A Vitamini nelerde bulunur?

A Vitamini nelerde bulunur? Bu konudada bilgi paylaşırsanız çok iyi olur kızlar.

Sayfayı Paylaş