Melekler Çantanızda Neler Bulunur?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Melekler Çantanızda Neler Bulunur?
çantanızda neler var
çantanızda bulunan şeyler

Sevgili melekler, kadınların büyük bir kısmı çanta hastasıdır ve aldıkları çantaları da ne hikmetse tıka basa doldurur. Bu çantalarda neler olmazki? Günlük ihtiyaç bulunan şeyler dışında en alakasız şeyler bile bazen el çantamızdaki yerini alır.

Gelelim Meleklermekanı üyelerine.. Siz çantanıza neler koyarsınız? Aklınıza geleni, aman belki lazım olur deyip çantasına atanlardan mısınız, yoksa ağır olmasın ne gerek var doldurmaya diyenlerden mi?

Hadi bakalım, dökün çantanızı önünüze ve ne var ne yok yazın bakalım buraya :D:D

canta-342.jpg

benim çantamda yok yok tur ne var ne yok koyarım o yüzden büyük çanta tercih ederim ayne eğer makyaj yaptıyam makyaj çantası ,su cüzdan telefon selpak ıslka mendil deodorant yada parfüm küçük şekelrlerden şekerim düştüğünde yerim diye bide son olarak sigaram aklımaglenler bunalr :)

benm de cantam cok kalabalık olur. aradıgımı bulamayacak kadar cok sey vardır parfum,dedorant,krem ,su cüzdan, anahtar ,kalem ,defter,selpak,seker,kulaklık ,makyaj malzemesı,makas,tarak ,ayna anlayacagınız yok yok:)

Eh ben de yazayım. Küçük çantaları sevmem, çantalarım benim de büyük ve torba tarzı olur :D:D Çanta almazsam mutlaka çok cepli bir kargo pantolon çekiveririm üstüme :D:D

Anahtarlar, cep telefonu, cüzdan,not defteri, kalem, kağıt mendil, ıslak mendil, kulaklık, aynalı pudra, dudak balsamı, el kremi, gözlük camı temizleyici mendil paketleri, mini deodorant ya da parfümlü kolonya, mini el feneri..Daha da aklıma gelmiyor. Tabi uzun yola gidiyorsam bu liste daha uzar hahaha

Telefon ,cüzdan, makyaj malzemeleri , kagit mendil, yaz ise ince corap kis ise patik , anahtar , toka , seker, Deodorant, sarj aleti , günes gözlügü , kulaklik , bunlar gezmeye giderken ama günlük kisa mesafeli yerlere de cüzdan ,telefon , kagit mendil, anahtar koyarim .

Geri